Lowes'tan nasıl fiyat teklifi alabilirim?

Sordu: Michal Minin | Son Güncelleme: 14 Mart 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.3/5 (409 Görüntüleme . 18 Oy)
Bir Teklif talep veya Sipariş / Varolan Teklif veya Sipariş Takip
“İste” veya “İstek An al” butonuna • “Benim Alıntılar / Siparişlerim” altında Varolan Alıntı / Sipariş Takip • seçilmesi Not: Aşağıdaki sayfalar “Bir Sipariş talep” ama aynı adımlar Bir Teklif talep”için geçerli göstermek ”.

Ayrıca Lowes ücretsiz kurulum yapıyor mu?

Lowe's'ta haftanın yedi günü tüm ana cihazlarda 396 $ veya daha fazla ücretsiz teslimat mevcuttur. Emin onu yeni cihazı kullanma konusunda hızlı bir demo size yol bile çalışmaya ve oluyor olmak için test, yeni cihaz kanca edeceğiz. ÜCRETSİZ Yerel Cihaz Teslimatı Kapsar: Görünür hasarlar için cihazın muayenesi.

Ek olarak, Lowes tezgah kuracak mı? LOWE'S TEZGAH KURULUMU İLE YARDIMCI OLABİLİR Çevrimiçi formumuzu doldurun veya bir Lowe uzmanıyla konuşmak için yerel Lowe'larınızı ziyaret edin.

Ayrıca Lowes'un çit montajı için ne kadar ücret aldığını da bilin.

Lowe's zincir, kompozit, metal, vinil ve ahşap çitler satıyor. Lowe's'de mevcut en ucuz seçenek zincir bağlantılı çittir ; kompozit eskrim en pahalı olanıdır. Zincir bağlantılı çitler , 50 fit rulo başına yaklaşık 75 ila 200 $ veya ayak başına 1, 50 ila 4 $ - direkler, raylar, donanım veya işçilik dahil değildir.

Lowes laminat parke döşemek için ne kadar ücret alıyor?

Laminat Parke Kurulum Maliyeti Laminat parke döşemenin ortalama maliyeti 2.814 $'dır ve çoğu ev sahibi 1.396 ile 4.232 $ arasında harcama yapar. 200 metrekarelik bir eve laminat parke eklemek yaklaşık 3.300 dolar, ancak 400 ila 5.000 dolar arasında değişebilir.

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Lowes teslimatına bahşiş vermeli miyim?

Cihaz teslimatı
Bunu genellikle web sitelerinde belirtmeseler de, Lowe's , Home Depot ve Best Buy gibi birçok büyük mağaza, çalışanların 50 inçlik bir televizyon teslim etseler bile bahşiş kabul etmelerini yasaklıyor, bu yüzden teklif etmemek en iyisi.

Bir tesisatçı tuvaleti kurmak için ne kadar ücret alır?

Malzemeler hariç, tuvalet kurulumu 125 ile 260 dolar arasında değişiyor. Tuvalet genellikle ev sahibi tarafından sağlanır. Sevgili Susan: Yüksek puanlı tesisatçıları kontrol eden araştırmacılarımız, geleneksel bir tuvaleti kurmak için ortalama fiyatın 125 ila 260 dolar arasında olduğunu buldu.

Lowes kamyon teslimatı ne kadar sürer?

Tüm ABD himayesine verilen siparişlere yalnızca standart üç ila yedi iş günü hizmet seçeneği sunulur. Lowes .com, herhangi bir ABD himayesine gönderilen siparişlerin standart üç ila yedi iş günü içinde teslim edileceğini garanti edemez.

Home Depot ocak kurar mı?

Ön ölçüm ve satın alma işleminden sonra, kurulumunuzu planlamak için yerel mağazanızla iletişime geçin. The Home Depot'ta alan ve bütçe ihtiyaçlarınıza uygun, kullanışlı ve yerden tasarruf sağlayan ocaklar bulacaksınız.

Home Depot çit montajı için ne kadar ücret alır?

Eskrim Maliyet Hesaplayıcı
Çit Tipi Lineer ayak başına çit maliyeti Lineer ayak başına işçilik maliyeti
Zincir bağlantı 7 $ $10
Odun 12 dolar 12 dolar
Vinil 17 dolar 7 $
Alüminyum/Çelik 26 $ $10+

Metrekare başına laminat parke döşemenin maliyeti nedir?

Kurulum ve işçilik
Metrekare başına laminat parke döşemenin ortalama maliyeti 2 ila 8 dolar arasındadır.

Birinin tavan vantilatörü takmasının maliyeti nedir?

Tavan vantilatörü kurulumunun ortalama maliyeti , çoğu ev sahibi hem parçalar hem de işçilik için yaklaşık 150 ila 350 dolar harcayarak 75 ila 150 dolar arasındadır. Bir tamirciyle işe sizin vantilatör saatte 50 $ için 75 $ maliyeti ve tipik 1,5 ila 2 saat sürer yüklemek.

Lowes eski cihazlarla ne yapar?

Lowes'in resmi politikası "kullanılmış cihazları başkasına veremeyiz" şeklindedir. Yükümlülük. Ancak aynı aletlerin "hırsızlığı"ndan kovuşturma yapmıyorlar . Şahsen hiç almadım, ancak başkalarının onları arabalara veya kamyonlara yüklediğini gözlemledim.

Bir çit ne kadar sürmeli?

Çitinizin ömrünü tahmin ederken bilmeniz gereken ilk şey ahşabınızın doğal ömrüdür. Çitler için en yaygın kullanılan ağaç türleri sedir, ladin ve çamdır. Türüne bağlı olarak sedir yaklaşık 15-30 yıl, ladin yaklaşık 4-7 yıl , çam ise yaklaşık 5-12 yıl dayanabilir .

Bir çiti değiştirmek için izne ihtiyacınız var mı?

Senin çit aşağıdaki kriterleri karşılaması durumunda Çoğu durumda, bir izni almak gerekmez: eser rutin tamir ve bakım (örneğin, bir çitin üzerine pankartli donen yuruyusler değiştirme) çit 1.5m veya daha az yükseklikte yer almaktadır.

Kurulması en ucuz çit nedir?

Kurabileceğiniz en ucuz çit, ayak başına ortalama 2 ABD Doları tutarında bir tel çit iken, 6 metrelik yüksek ahşap mahremiyet çiti, doğrusal ayak başına 13 ila 25 ABD Doları ve ayak başına 15 ila 30 ABD Doları arasında vinil çit maliyetidir.

Ne tür bir çit en uzun sürer?

Genel olarak, en dayanıklı ve uzun ömürlü iki eskrim malzemesi, ferforje ve çelik eskrimdir. Çelik, ferforjeden daha hafif ve çok yönlü olması nedeniyle konutlarda biraz daha yaygındır. Yine de, çelik çit, sonuç olarak son derece ağır ve dayanıklı olabilir.

6 ayak gizlilik çitinin maliyeti nedir?

6 Ayak Gizlilik Çitinin Maliyeti
6 Ayak Gizlilik Çit Maliyetleri Posta kodu Doğrusal ft.
Temel Daha iyi
6 Ayak Gizlilik Çiti – Kurulum Maliyeti 158.40 $ - 188.40 $ 199,20 $ - 211,20 $
6 Ayak Gizlilik Çiti - Toplam $458.40 - $620.40 688,80 $ - 784,80 $
6 Ayak Gizlilik Çiti - Doğrusal ayak başına Toplam Ortalama Maliyet 22.47 $ $30.70

Bir çit kurmak ne kadar zor?

Bir çit kurmanın teknik yönleri " zor " değildir, onu yerleştirmek zor iştir. Kocanız genellikle el becerisine sahipse, işi tamamlamak için el emeğini yapmaya istekliyse, özellikle şimdi önceden monte edilmiş eskrim bölümlerini alabileceğiniz bir çit kurabilmelidir.

Lowes mutfak tadilatı için pahalı mı?

Her iki zincir de mağazalarından daha fazlasını çevrimiçi sunuyor. Lowe , çoğu mutfak tadilatının en az dokuz hafta sürdüğünü tahmin ediyor. Lowe , ortalama bir işin maliyetinin en az 20.000 dolar olduğunu söylüyor. Her mağazanın genellikle yalnızca bir tasarımcısı vardır, bu nedenle fikirleriniz işe yaramazsa başka bir yere gitmeniz gerekir - belki başka bir Lowe's .

Tezgahı değiştirmenin maliyeti nedir?

Tüketici Raporları tarafından 2013 yılında yayınlanan bir rapora göre, ortalama olarak, tezgahın fiyatının kurulu metrekare başına 40 ila 100 dolar arasında değişmesini bekleyin. Granit tezgahlar metrekare başına 50 ila 250 dolar arasında değişirken, fayans tezgahları 10 dolardan başlayabilir; kasap bloğu 30 dolardan ve katı yüzeyler 35 dolardan.

Yeni tezgahı yerleştirmenin maliyeti nedir?

Tezgah kurulumunun maliyeti ortalama 2.929 dolar, tipik bir 1.867 dolar ve 4.098 dolar. Ev sahipleri genellikle malzeme için metrekare başına 15 ila 70 ABD Doları ve işçilik için metrekare başına 10 ila 30 ABD Doları, toplam metrekare başına 25 ila 120 ABD Doları öderler.