Doğanın mucizevi kokusundan nasıl kurtulurum?

Soruldu: Orlando Geldschlager | Son Güncelleme: 7 Haziran 2020
Kategori: evcil kediler
4/5 (1,212 Görüntüleme. 21 Oy)
DOĞANIN MUCİZESİ TEKNOLOJİ DESTEĞİNDEN YANIT:
Bir kabartma tozu tozu veya seyreltilmiş damıtılmış beyaz sirke çözeltisi kokuyu hafifletmeye yardımcı olabilir. Başka sorularınız varsa, bu e-postayı yanıtlamaktan veya 1-800-645-5154 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin. MF 08:00 – 18:00 EST için müsaitiz.

Aynı şekilde, Doğanın Mucizesi kokusu da gider mi diye sorulabilir.

İdrar gitmesini koku ama doğanın mucizesi koku da kaybolur kalmaz. Neredeyse uzak bizim kanepe attı! Sadece bir not: Şişe, doğanın mucizesini koklayabildiğiniz sürece, işe yaradığını, koku gittiğinde işini yaptığını söylüyor (genellikle 24 saatten az sürer).

Daha sonra soru şu: Doğanın mucizesinde gerçekten ne var? Ürün, idrar ve dışkı kazalarından, yiyeceklerden, salya akmasından, yatak lekelerinden ve evcil hayvanlarınızın sahip olabileceği diğer talihsizliklerden kaynaklanan kokuları gidermek için enzimler kullanır. Doğanın doğal enzimlerine ek olarak, diğer bileşenler arasında izopropil alkol, doğal narenciye kokusu ve su bulunur.

Aynı şekilde, insanlar soruyor: Doğanın Mucizesi nefes almak için güvenli mi?

Doğanın Mucizesi enzimlerinin reaksiyonlarını ve evcil hayvan lekelerini solumak kötü müdür? Web sitesi, ürünün toksik olmadığını söylüyor, ancak kimyasal reaksiyonun çıktısı hakkında konuşmuyor.

Nature's Miracle'ın çalışması ne kadar sürer?

Her zaman önce Nature's Miracle İdrar Yok Edici ürünlerini kullanın. Diğer temizleyiciler ve deterjanlar başarısız olabilir ve kimyasal olarak çıkarılması imkansız olacak lekeleri "yerleştirebilir". Lekeyi mümkün olduğu kadar silin, ardından lekeyi bu ürünle iyice ıslatın. 10 dakika çalışmasına izin verin, ardından lekeyi temiz bir bezle silin.

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sıradan doğanın mucizesini çamaşırlarda kullanabilir misin?

Evet yapabilirsin !
Genel temizlik ve koku giderme, sadece hassas Ayarları soğuk suda çamaşır deterjanının yerine kullanılması Natures Miracle iki fincan için. Natures Miracle, normal çamaşırlarınızı tazelemek için ön yıkama olarak da kullanılabilir. En iyi koku gidericiyi kullanmak , idrar kokusundan kurtulmanıza gerçekten yardımcı olabilir .

İdrar kokusu geçer mi?

Sirke, peroksit, bulaşık deterjanı veya kabartma tozu gibi yaygın ev eşyalarının tümü minimum düzeyde çalışır, ancak bu kalıcı, kokmuş idrar kokusundan asla gerçekten kurtulamazlar.

Nature's Mucize Leke ve Koku Gidericiyi halı temizleyicisinde kullanabilir misiniz?

Sökücü Bu, derin temizleme, leke ve koku kalıcı koku giderme için biyo-enzimatik koku -locking teknolojisini içermektedir. Tek başına veya buharlı veya halı temizleyicinizle birlikte kullanın – az köpüren, profesyonel güçlü şampuan , herhangi bir üreticinin su bazlı halı temizleme makinesiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Nature's Miracle'ı kanepede kullanabilir misin?

Doğanın Mucizesi Köpek Enzimatik İdrar Yok Edici
Tedavi edilmemiş parke, deri, süet, ipek veya yün specialtmore üzerinde kullanmayın. Bu ürünü her zaman tam güçte kullanın . Seyreltmeyiniz. Her zaman önce Nature's Miracle İdrar Yok Edici ürünlerini kullanın .

Doğanın mucizesi eski lekelerde işe yarar mı?

Açıklama. Nature's Mucizevi Leke ve Koku Giderici Nature's Enzimatik Formülü, idrar ve dışkı kazaları, yemek, salya akması, yatak lekesi ve kokuları ve diğer çıkması zor köpek pislikleri dahil olmak üzere köpek ve köpeklerin neden olduğu leke ve kokuları ortadan kaldırmak için çalışır .

Doğanın Mucizesi zehirli midir?

Yutma: Yutulması halinde zararlı olabilir. Mide rahatsızlığına, mide bulantısına veya kusmaya neden olabilir. Cilt tahrişine neden olabilir.

Doğanın Mucizesi güvende mi?

Doğanın Mucizesi (R) Leke ve Koku Giderici
Ürün atıkları kaldırıp parçaladıktan sonra, kurutma kokuyu azaltır ve size temiz, ferah kokulu bir alan bırakır. Belirtildiği şekilde kullanıldığında evcil hayvanlar ve ev için güvenlidir .

Doğanın Mucizesi doğal mı?

Nature's Miracle hafif formülü, yumuşak, sağlıklı bir kum kabı ortamı sağlamak için nazik, kediler için güvenli bileşenlerin bir karışımı ile yapılmıştır. Küçük, doğal lif granülleri, patilere kolayca uygulanabilir, bu da onu ev kedileri ve yavru kediler için ideal hale getirir. YUMUŞAK, RAHAT, DOĞAL LİFLER: Yumuşak bir yüzey sağlamak için elenmiştir.

Doğanın Mucizesini köpeğime püskürtebilir miyim?

Doğanın Mucize Köpek Leke ve Koku Çıkarıcı köpekler için Sprey köpek idrar, dışkı, kusmuk, saçmalamak ve diğer organik lekeleri ve kokulara karşı sert olduğunu. Belirtildiği şekilde kullanıldığında halılarda, sert zeminlerde, mobilyalarda, kumaşlarda ve daha fazlasında kullanmak güvenlidir çünkü meraklı köpekler hemen hemen her şeye girebilir.

Doğanın Mucizesi organik midir?

Güvenli ve etkili Nature's Miracle , eski ve derinlere yerleşmiş lekeler ve kokular üzerinde de çalışır. Nature's Miracle, aşağıdakiler dahil tüm organik lekeleri ve kokuları giderir: Yiyecekler. Kan.

Doğanın Mucizesi kediler için zehirli midir?

Gerçek bir " doğanın mucizesi " olan Just for Cats , kedi spreyi, idrar, kusmuk ve dışkıların neden olduğu koku ve lekeleri halılardan, zeminlerden, mobilyalardan, giysilerden ve diğer yüzeylerden çıkarmak için tasarlanmıştır. Toksik ve yanmaz, kostik ve asit içermediği için çocukların ve evcil hayvanların çevresinde ve renklilerde kullanım için güvenlidir.

Odoban zehirli mi?

Odoban toksik olmayan olarak sınıflandırılmıştır, ancak tüm temizlik malzemelerinde ürünün yutulmasını asla tavsiye etmeyiz .

Doğanın mucizesi insan idrarında işe yarıyor mu?

Enzimatik temizleyiciler, idrar lekelerini ve kokuya neden olan molekülleri gerçekten parçalayarak çalışırlar . 8in1'den Simple Solution, Nature's Miracle , Idrar Off ve Complete Pet Leke ve Koku Giderici gibi markaları arayın. Evet, bunların hepsi evcil hayvan idrarı için pazarlanmaktadır. Bununla birlikte, insan idrarı için de çalışacaklar .

Bir Halı Doktorunda doğanın mucizesini kullanabilir misin?

Halı temizleyicide kullanılması gereken tek Nature's Miracle formülü Nature's Miracle Halı Şampuanı'dır.

Doğanın mucizesini yatakta kullanabilir miyim?

Daha sonra, geri kalan leke çıkarmak için, evcil hayvan Messes kullanım için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda, insan Messes kullanılabilir veya Zout gibi bir çamaşır ön-muamele sprey Doğanın Miracle gibi bir ürün kullanmak.

Kedi idrarını hangi enzim parçalar?

Onlar kedi idrarda asit parçalayarak ve kedi çişi kötü bakterileri etkisiz hale getirmek için yararlı bakterileri kullanarak çalışır. Rocco & Roxie, kokuları yok etme ve idrar ve kusmuktan kalan lekeleri yok etme yeteneği ile bilinen, satın alabileceğiniz en yüksek puanlı enzim temizleyicilerinden biridir.