Kohl's Charge'ımı Kohl's Charge'a nasıl bağlayabilirim?

Sordu: Bihotz Bolon | Son Güncelleme: 10 Nisan 2020
Kategori: kişisel finans kredi kartları
4.2/5 (1.612 Görüntüleme . 39 Oy)
Öncelikle, Kohls .com alışveriş hesabınıza bağlı bir Kohl's Charge kartınız olduğundan emin olun. Bunu onayladıktan sonra, ekranın sol üst köşesinde bulunan Uygulama menüsünden Kohl's Pay'i başlatın. Kohl's Pay'i açtıktan sonra, kullanmak istediğiniz Kohl's Charge kartını seçmeniz istenecektir.

Bununla ilgili olarak, Kohl's Charge'ımı Kohls hesabıma nasıl bağlayabilirim?

  1. Kohls.com alışveriş hesabınızda oturum açın.
  2. "HESAP" altında, "Yes2You Ödülleri" ni tıklayın.
  3. Profilinizi tamamlamak ve Rewards hesabınızı Kohls.com alışveriş hesabınıza bağlamak için "Yes2You Rewards" sekmesine tıklayın.

Aynı şekilde, Kohl's Charge Online'ımı kullanabilir miyim? Bir Kohls .com siparişi için geçerli bir Kohl's Charge kartı veya başka bir büyük kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz . Kohl's Charge Card'a çevrimiçi başvurmak için buraya tıklayın! Ayrıca ön ödemeli hediye kartı, Kohl Hediye Kartı veya sipariş için ödeme Kohl Merchandise Kredi (KMC) *.

Ayrıca, Kohl's Ücretimi nasıl ödeyeceğim?

My Kohl's Charge'a kaydolarak yerel mağazanızda, postayla, telefonla veya çevrimiçi olarak Kohl's Charge ödemesi yapabilirsiniz. Kohl's mağazaları çek ve nakit ödeme kabul etmektedir. Telefonla banka hesap bilgilerini ve banka kartı ödemelerini kabul edebiliriz. My Kohl's Charge'da çevrimiçi olarak banka hesap bilgilerini kabul ediyoruz.

Kohl ücretini kartsız kullanabilir misin?

Bir Kohl Charge için onaylanırsa, sen Kohls .com adresinden veya mağaza içi hemen alışveriş yapabilirsiniz. Yerel mağazada alışveriş yaparken, sadece size kartı ve o / o herhangi kasada yeni Kohl Şarj kartı numarası bakacaktır olmadığını bir mağaza ilişkilendirmek ilgili bilgi verin.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kohl'un parası hesabınıza bağlı mı?

Bir Kohls .com alışveriş hesabınız varsa , Kohl's Cash'iniz otomatik olarak Kohl's Cüzdanınızda saklanır.

Kohls, süresi dolmuş Yes2You ödüllerini kabul ediyor mu?

Yes2You Ödül puanları, kazanıldıktan bir (1) yıl sonra, Ödül puanlarının kazanıldığı ayın sonundan itibaren geçerliliğini yitirir ). Her Kohl's Cash® Yes2You Rewards Kuponunun son kullanma tarihi belirtilecek ve süresi dolmuş kuponlar kabul edilmeyecektir .

Satın aldıktan sonra Kohl ödüllerini ekleyebilir miyim?

Biz Yes2You sizin için Ödül için Kohl Şarj hesabı bağlamanın hallederiz. Sadece Kohls .com alışveriş hesabınızla çevrimiçi alışveriş yapın veya Kohl's Charge'ınızla mağazada alışveriş yapın. Yes2You Rewards üyesi olarak ilk satın alımınızdan sonra hesabınıza eklenecektir.

Kohl ödül bakiyemi nasıl kontrol edebilirim?

Kohls .com alışveriş hesabınıza giriş yapın ve "Yes2You Rewards " sekmesine tıklayın. Mavi bağlantıya tıklayarak daha fazla Yes2You Rewards etkinliğini görüntüleme seçeneğiyle birlikte son etkinliğinizi aşağıda göreceksiniz. Kohl's Charge'ınızı kullandıysanız otomatik olarak puan alırsınız.

Kohls ödüllerini nasıl kullanırım?

Ödemeye başlamak için sağ üst köşedeki alışveriş çantasına tıklayın. 2. Ödeme sırasında istediğiniz zaman Kohl's Nakit ve İndirimlerinin yanındaki "Uygula"ya tıklayın. Promosyon tarihleri merkez süre dayanır ve Yes2You sertifikası belgesi üzerinde gösterilen itfa tarihleri süresince geçerlidir Ödüller.

Kohl kartımı ve ortak indirimimi nasıl bağlayabilirim?

Mağazada:
  1. Kohl Ücreti: Kohl Ücretinizi kullandığınızda otomatik olarak* bir ortak olarak kabul edileceksiniz ve indiriminiz ödeme sırasında uygulanacaktır.
  2. Diğer ihale şekilleri: Basılı ortak indirim kartınızı sunun. Oturum açmak ve indirim kartınızı yazdırmak için Kohls.com'un alt kısmındaki ortak hizmetleri tıklayın.

Kaç Yes2You puanına ihtiyacım var?

Yes2You Rewards'a kaydolun ve harcadığınız her dolar için 1 puan kazanın ve her 100 puan için 5$ ödül kazanın. Ayrıca, her yıl garantili sekiz tasarruf teklifinin yanı sıra özel bir doğum günü hediyesi, bonus puan kazanma fırsatları ve çok daha fazlasını alacaksınız.

Ödülleriniz için evet nedir?

Yes2You üyeleri ödüllerde 5 $ eşit 100 nokta (veya $ harcanan 100) ile bakılmaksızın, ödeme nasıl onlar harcadığınız her dolar için bir puan kazanın. Diğer özellikler şunları içerir: Yıllık doğum günü hediyesi, ayrıca yıl boyunca sekiz özel tasarruf teklifi ve bonus puan kazanma fırsatları.

Kohls kartı kredi oluşturur mu?

Bir mağaza kredi kartı almak , güvenli bir kredi kartına para yatırmak zorunda kalmadan kredi oluşturmak için iyi bir yol olabilir.

Ödeme adresi nedir?

Fatura adresi , genellikle bir kredi veya banka kartı olan belirli bir ödeme şekline bağlı adrestir . Fatura adresi ayrıca, çevrimiçi tüccarların, Adres Doğrulama Sistemi (AVS) adı verilen kart ağları (örn. Visa/MasterCard/American Express) tarafından sağlanan bir hizmet aracılığıyla dolandırıcılığı azaltmalarına olanak tanır.

Kohls hangi bankayı kullanıyor?

Kohls kredi kartı şu anda Capitalone tarafından verilmektedir. Avantajlar, kartı kullanırken yapılan alışverişlerde indirimlerdir. %10-30 normdur. Ayrıca faiz uygulanmadan en az 25 gün önce alırsınız.

Kohls kredi limitini otomatik olarak artırır mı?

Kohl's , her üç ayda bir kredi limiti artışı talep etmenize izin verecektir. Kredi limiti artırma taleplerinin genellikle kredi raporlarınız hakkında zorlu sorgulamalarla sonuçlanacağını unutmayın. Daha yüksek bir kredi limiti istiyorsanız, yaklaşık 6 ila 12 ayda bir artış talep etmenizi öneririz.

Kohl'un ödemesi ne zaman yapılacak?

My Kohl's Charge Çevrimiçi Ödemeleri için Kesinti Süresi. My Kohl's Charge'a yapılan ödemeler için son tarih, merkezi saatle 19:00'dır . Merkezi saatle 19:00'dan sonra yapılan ödemeler bir sonraki iş gününe kadar işleme koyulamayabilir.

Kohl'un faturasını mağazada ödeyebilir misin?

Kohl kart sahipleri bir çek, havale, elektronik banka veya Kohl Cares kartını kullanarak mağaza içi kredi kartı faturaları ödeyebilirsiniz. Kasada yapılan nakit veya çek ödemeleri aynı gün yayınlayıp mesai bitimine kadar kabul edilir. Yerel bir Kohl mağazayı bulmak için mağaza bulma kullanın.

Kohl's Charge için bir ödemesiz dönem var mı?

Kohl's şu anda Kredi Kartı hesaplarımız için bir ödemesiz süreye sahip değil. Gecikme ücreti ödememek için ödemeler ekstrede belirtilen son tarihe kadar yapılmalıdır. Lütfen her bir ödeme yöntemi türü için son ödeme sürelerinin mevcut olduğunu unutmayın.

Kohl's Charge kartımı nasıl etkinleştiririm?

Yeni kartınızı etkinleştirmek için lütfen My Kohl's Charge web sitesine giriş yapın veya kaydolun. (Maalesef, bir mobil cihazda kartı etkinleştirmek mümkün değildir.) Ayrıca sonraki satın alma sırasındaki fotoğraflı kimlik belgesi ve Kohl Şarj kartını sunarak ya da (800) 954-0244 numaralı telefonu arayarak kartınızı etkinleştirebilirsiniz.

Faturamı ödemek için Kohl Hediye Kartı kullanabilir miyim?

Kohl's Gift Card veya Kohl's Merchandise Credit kullanarak ödeme yapamasanız da, ödemeler her Kohl's mağazasında çek, nakit, banka kartı veya havale ile yapılabilir.