Leviton anahtarımı nasıl keşfedilebilir yapabilirim?

Soruldu: Xiaojuan Tormahlen | Son Güncelleme: 1 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe akıllı ev
3.9/5 (1.061 Görüntüleme . 10 Oy)
Leviton cihazını SmartThings uygulamasında bağlamak için
 1. Çıkışlar veya eklenti modüller için düğmeye bir kez basın.
 2. Duvar içi anahtarlar ve dimmerler için anahtara bir kez basın.
 3. Z-Wave Artı duvar içi modeller için: yedi (7) saniye dimer üstünü tutun. LED yanıp sönüyor Dimmer- bırakın. Anahtar yukarı basın.

Bunun yanında Leviton'a nasıl bağlanırım?

Leviton Wi-Fi cihazını SmartThings Classic uygulamasında bağlamak için

 1. Pazar Yeri'ne dokunun.
 2. Nesneler altında, Anahtarlar ve Karartıcılar'a dokunun.
 3. Leviton Wi-Fi cihazınızı seçin.
 4. Şimdi Bağlan'a dokunun.
 5. Leviton Girişi'ne dokunun.
 6. Leviton hesabı e-posta adresinizi ve şifrenizi girin.
 7. Hesabınızı Bağlayın'a dokunun.
 8. Bitti'ye dokunun.

Z Wave teknolojisi nedir diye de sorulabilir. Z - Wave , öncelikle ev otomasyonu için kullanılan bir kablosuz iletişim protokolüdür. Z - Wave , ittifakının bir parçası olan farklı üreticilerin ev kontrol sistemleri arasında uygulama katmanı birlikte çalışabilirliği sağlar.

Yukarıda ayrıca Decora Smart Switch'imi nasıl sıfırlarım?

- İlk 7 saniyeden sonra LED sarıya döner. - Konumlandırıcı LED'i hızla kırmızı/sarı yanıp sönene kadar küreğin üst kısmını tutmaya devam edin. Raketin üst kısmını bırakın, anahtar sıfırlanacaktır . Leviton Decora SmartTM aksesuarları, çeşitli HomeKit özellikli uygulamalarla uyumludur.

Leviton, Smart Life uygulamasıyla çalışır mı?

Cihaz eklemek/adlandırmak, ışıkları kontrol etmek, programlar, sahneler oluşturmak veya deneyiminizi istediğiniz gibi özelleştirmek için ücretsiz My Leviton iOS veya Android uygulamasını kullanarak her yerden Leviton Wi-Fi Duvar Anahtarı Kontrolü. Amazon Alexa veya Google Assistant ile çalışır.

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

3 yollu anahtar nedir?

Üç yollu duvar anahtarı , bir odadaki iki farklı yerden bir tavan lambasını veya diğer elektrik armatürlerini kontrol etmeyi mümkün kılan yaygın bir ışık anahtarı türüdür. Üç yollu anahtar , ışığı yalnızca tek bir yerden kontrol eden standart tek kutuplu anahtarın bir çeşididir.

Alexa, Leviton ile çalışır mı?

Leviton , Amazon Alexa'nın yerleşik olduğu yeni bir Wi-Fi dimmer anahtarıyla akıllı ev anahtarları ve prizleri yelpazesini genişletiyor. Decora Voice Dimmer, ev sahiplerinin ışıklarını sesleriyle kontrol etmelerini sağlayacak ve diğer tüm şeylerle birlikte çalışacak . Amazon Alexa destekler.

Bir ışık anahtarını yanlış bağlarsanız ne olur?

Işık fikstür ya tel sıcak sonra hala ise anahtar yanlış kablolu. Tellerden oluşan bir kapalı konumda anahtarıyla ışık fikstür hala sıcak olursa, o zaman en olası nötr kablo ışık anahtarı vardır. Gücü güvenli bir şekilde tekrar açabilmeniz için kabloların çıplak uçlarını ayırın.

Bir ışık anahtarında hangi telin nereye gittiği önemli mi?

Anahtarınızda “LINE” işareti varsa, her zaman sıcak olan kablo buna gider . Diğer bağlantı, yükün (yani aydınlatma armatürünün) kablolandığı yerde “YÜK” olacaktır. Yük telinin üzerinde ayırt etmek için kırmızı elektrik bandı olabilir.

Ortak tel ne renk?

"Ortak", devre tipine bağlı olarak "nötr" veya "toprak" telidir. Normal ABD konut kablolamasında, siyah bir "sıcak" kabloya, beyaz bir "nötr" veya "ortak" kabloya ve yeşil veya çıplak bir "toprak" teline sahip olacaksınız.

Bir ışık anahtarını ve prizi aynı kutuya nasıl bağlarsınız?

Çift Çete Kutusunda Ayrı Cihazları Bağlama
Ayrı cihazları kablolarken aynı üç seçenek mevcuttur. Anahtarın sadece çıkışı kontrol etmesi için, sıcak devre kablosunu anahtar terminallerinden birine bağlayın ve ardından diğer anahtar terminalini çıkıştaki pirinç terminale kısa bir aktarma kablosuyla bağlayın .

Z Wave uygulamasını nasıl kullanıyorsunuz?

Z - Wave .com'daki Akıllı Çözümler sekmesini ziyaret edin, en çok ilgilendiğiniz akıllı ev uygulaması türünü seçin, teknik uzmanlık düzeyinizi girin ve site ihtiyacınız olan her şeyi içeren eksiksiz bir paket oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Başlamak.

Z Wave'e nasıl bağlanırım?

GE Z-Wave cihazını bağlamak için
 1. Ana ekrandan Artı (+) simgesine dokunun ve Cihaz'ı seçin.
 2. GE'yi seçin ve Çıkış veya Anahtar/dimmer'a dokunun, ardından GE Z-Wave'i seçin.
 3. Başlat'a dokunun.
 4. Cihaz için bir Hub seçin.
 5. Cihaz için bir Oda seçin ve İleri'ye dokunun.
 6. Hub arama yaparken:

Leviton Decora WIFI anahtarımı nasıl sıfırlarım?

Leviton cihazını sıfırlamak için
 1. Karartıcının üst kısmını yedi (7) saniye basılı tutun.
 2. LED sarı renkte yanıp söndüğünde karartıcıyı bırakın.
 3. Anahtara yukarı basın.

SmartThings hub'ına nasıl cihaz eklerim?

SmartThings hub'ınıza bir cihaz nasıl gönderilir?
 1. SmartThings uygulamasını açın ve Kontrol Panelinden Cihaz Ekle'ye dokunun.
 2. Manuel Olarak Cihaz Ekle'ye dokunun.
 3. Cihaz kategorisini ve markasını seçin veya cihazınızın adını arayın.
 4. Bağlanmak için uygulama içindeki belirli cihaz talimatlarını izleyin.

Bir dimmer anahtarını nasıl sıfırlarsınız?

# Saniyeye kadar geçiş kısık Hue tüm 4 düğmeleri tutarak Hue selektör anahtarını yeniden başlatın. Ön taraftaki ışık kısa süreliğine kırmızı/yeşil yanıp söndüğünde bırakabilirsiniz. Arkadaki "kurulum" düğmesini 10 saniye basılı tutarak Hue dimmer anahtarını tamamen sıfırlayın ve yeniden bağlayın.

Zwave merkezi nedir?

Z-wave protokolü, evinizdeki her akıllı cihazı merkezi bir hub'a bağlamak ve ayrıca cihazların kendi aralarında iletişim kurmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Düşük güç dalgalarından yararlanan ağ kablosuz iletişim protokolü olarak sınıflandırılır. Yalnızca cihazdan zwave denetleyicisine bağlantıyla sınırlı değilsiniz.