Dropbox'a nasıl uygulama koyarım?

Sordu: Jarred Balastegui | Son Güncelleme: 27 Mart 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem paylaşımlı yazılım ve ücretsiz yazılım
4.3/5 (273 Görüntüleme . 13 Oy)
Yönetici ayrıcalıklarına sahip Dropbox masaüstü uygulamasını yükleyin
 1. Dropbox zaten kuruluysa uygulamayı kaldırın.
 2. Dropbox uygulamasını indirin.
 3. Yükleyiciyi açın.
 4. Kurulum sihirbazındaki talimatları izleyin.
 5. Kurulumu tamamlayın ve Dropbox'ta oturum açın.

O halde Dropbox'a nasıl uygulama eklerim?

Listeden " Dropbox " öğesini seçin. Dropbox'ta daha fazla klasöre göz atmak için mavi yukarı oku tıklayın. Yeni bir klasör eklemek için sağ üstteki klasör düğmesine tıklayın. Dropbox'ta istediğiniz klasöre sahip olduğunuzda, uygulamayı yüklemek için sağ alttaki "Yükle" düğmesini tıklayın.

Ayrıca Bilin, Dropbox uygulamasını nasıl açarım? Dropbox uygulamasını açın . Ekranın sol üst köşesindeki menü düğmesine dokunun. Dişli simgesine (veya uygulamanın eski sürümlerinde Ayarlar ) dokunun.

Ayrıca bilmek, Dropbox uygulamasını nasıl kullanırım?

Web tarayıcınızı açın, www yazın. dropbox .com'u seçin ve ardından ekranın ortasındaki mavi renkli Kaydolma kutusuna tıklayın. Talimatları takip et. Taşınabilir Cihazınızda. iOS , Android , Windows veya Blackberry telefon/tabletinizde App Store'a gidin ve Dropbox'ı arayın.

Dropbox'ı nasıl kurarım?

Nasıl yapılır: Mobil uygulama

 1. Android veya iOS cihazınızda Dropbox uygulamasını açın.
 2. Dosyalarınızı depolamak istediğiniz klasörü açın.
 3. + (artı) öğesine dokunun
 4. Dosya Oluştur veya Yükle'ye dokunun.
 5. Dosya Yükle'ye dokunun.
 6. Gözat'a dokunun ve yüklemek istediğiniz dosyayı bulun.
 7. Dosyayı Dropbox hesabınıza kaydetmek istediğiniz konumu seçin.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Dropbox'ın maliyeti nedir?

Dropbox 500GB için ayda $ 49.99 200GB için, 100GB için ayda $ 19.99 $ aylık 9.99 maliyet ve kullanılan Pro. Kullanıcıların dosyaları erişebilmesi için bir zaman sınırı belirleyebilirsiniz. Varsayılan kez bir gün ve bir hafta, ama kesin bir saat seçebilir.

iPhone'da 3. taraf uygulamalara nasıl izin veririm?

Ayarlar > Genel > Profiller veya Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne dokunun. "Kurumsal Uygulama " başlığı altında geliştirici için bir profil görürsünüz. Bu geliştirici için güven oluşturmak için Kurumsal Uygulama başlığı altındaki geliştirici profilinin adına dokunun. Ardından, seçiminizi onaylamanız için bir istem görürsünüz.

Dropbox ne kadar güvenli?

Duran Dropbox dosyaları, 256-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) kullanılarak şifrelenir Dropbox , Dropbox uygulamaları ve sunucularımız arasında aktarılan verileri korumak için Güvenli Yuva Katmanı (SSL)/Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) kullanır. Genel dosyalar yalnızca dosya(lar)a bağlantısı olan kişiler tarafından görüntülenebilir

Üçüncü taraf uygulamalar hangileridir?

Android ve diğer seçenekler için en iyi 10 üçüncü taraf uygulama mağazası
 • Amazon Uygulama Mağazası.
 • APKAyna.
 • Acele
 • APKGüncelleyici.
 • Aptoid.

S modunda Dropbox nedir?

S modunda 10 için Dropbox uygulaması, cihazınızda dosya ve klasörleri aktif olarak saklamaz. İnternete bağlıyken veya çevrimdışı erişim için cihazınıza kaydetmeyi seçtiyseniz, Dropbox hesabınızda depolanan dosya ve klasörlerinize erişmenizi sağlar.

Dropbox ne için kullanılır?

Dropbox , dosyalarınızı tüm bilgisayarlarınız ve cihazlarınızla paylaşmak için harika bir uygulamadır. Belgeleri yalnızca Windows, Mac veya Linux olsun tüm bilgisayarlarınız arasında senkronize etmekle kalmaz, aynı zamanda iPhone, iPod Touch veya Android telefonunuzu kullanarak erişmenize de olanak tanır.

Dropbox simgesini görev çubuğuma nasıl alırım?

Windows 10 görev çubuğunuza sağ tıklayın -> Görev çubuğu ayarlarını seçin. Bildirim Alanı bölümüne gidin -> Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin seçeneğini belirleyin. Listede Dropbox düğmesini arayın ve açın.

WhatsApp'ı Dropbox'a nasıl bağlarım?

Bu işi yapmanın anahtarı, Dropbox uygulamasını cihazınıza yüklemektir. Yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırın ve Drop-box hesabınıza giriş yapın. Şimdi WhatsApp'ı açın ve sohbet metni alanındaki düğmeye dokunun ve Fotoğraf/Video Kitaplığı seçeneğine dokunun.

Hangisi daha iyi Dropbox veya Google Drive?

Google Drive , ücretsiz hesabıyla Dropbox'a kıyasla size daha fazla alan sağlar ve her ikisi de ek depolama alanı ödemenize izin verirken, Dropbox'ın maksimum 3TB, Google Drive'ın 30TB'dir. Dropbox , dosyalarda yapılan değişiklikleri Google Drive'dan daha hızlı takip eder ve senkronize eder.

Dropbox ve Google Drive arasındaki fark nedir?

Aralarındaki temel fark , Dropbox'ın masaüstü uygulamasından paylaşması, Drive ile ise yalnızca Web uygulaması aracılığıyla paylaşabilmenizdir. Google Drive yalnızca Mac ve Windows kullanıcılarını destekler. Dropbox , Mac OS ve Windows'un daha fazla ve önceki sürümlerini ve Linux'u destekler, bu da bir avantaj olabilir.

Başka birinin Dropbox'ına nasıl dosya yüklerim?

Dropbox.com'da bir dosya veya klasör paylaşın
 1. dropbox.com'da oturum açın.
 2. Sol sütunda Dosyalar'ı tıklayın.
 3. Paylaşmak istediğiniz dosya veya klasörün üzerine gelin.
 4. Paylaş'ı tıklayın.
 5. Paylaşımda bulunmak istediğiniz kişinin (veya kişilerin) e-postasını, adını veya grubunu yazın.
 6. Paylaş'ı tıklayın. Dosya veya klasöre bağlantı içeren bir e-posta alacaklar.

Dropbox bilgisayarımda yer kaplıyor mu?

Bilgisayarınızdaki Dropbox klasörüne diğerleri gibi bir klasör ve sizin diskinizde yer kaplar. Yerel sürücünüzde yer kazanmak istiyorsanız, belirli klasörlerin yerel kopyasını kaldırmak için Selective Sync'i kullanabilirsiniz.

Dropbox'ta nasıl dosya alabilirim?

Dosya istemeye başlamak için Dropbox istekleri sayfasını ziyaret edin veya Dropbox'ın Web arayüzünü açın ve kenar çubuğunda Dosya istekleri'ne tıklayın. Bir sonraki ekranda, Dosya isteği oluştur düğmesine tıklayın. Ardından, istediğiniz dosyalar için bir başlık ve içinde gitmelerini istediğiniz klasör belirleyebilirsiniz.

Dropbox iCloud'dan daha mı iyi?

iCloud , 2 TB seçeneği söz konusu olduğunda da daha ucuzdur ve Dropbox'ın 1 TB için yaptığı ile aynı maliyete sahiptir. Ancak iCloud , 2 TB'ın üzerinde bir şey sunmazken, Dropbox'ın sınırsız bir seçeneği var.

Dropbox hesabı nedir?

Dropbox , tüm dosyalarınız için tek ve düzenli bir yerdir. Dropbox Spaces gibi özellikleri, klasör öneri ve takvim entegrasyonu sayesinde, Dropbox en önemli çalışmasına dikkatini yardımcı olur.

Dropbox verileri nerede saklanır?

Dropbox tarafından çevrimiçi olarak depolanan tüm dosyalar şifrelenir ve güvenli depolama sunucularında tutulur. Depolama sunucuları, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki veri merkezlerinde bulunur. Ayrıca, bazı Dropbox Business kullanıcıları için Almanya, Avustralya ve Japonya'da depolama sunucuları mevcuttur. Dropbox hizmetinin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin.