AirPod'umu nasıl değiştiririm?

Sordu: Jane Uzhva | Son Güncelleme: 13 Mayıs 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
5/5 (176 Görüntüleme. 21 Oy)
Onları içeri getirin. Bir Apple Store'da veya bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısında bir randevu ayarlayın. Çok senin Case, satın alma kanıtı, Şarj veya orijinal AirPods orijinal AirPods birlikte kutu getirmek için emin olun, seri numaranızı gerekir. Apple Destek'e iletişime geçin.

Bunun yanında, AirPod'larımı kaybedersem değiştirebilir miyim?

Senin AirPods veya Kılıfı Şarj kazara hasar varsa, bir dışı garanti ücret karşılığında hasarlı öğeyi yerini alabilir. Bir airpod veya Şarj Kılıfı kaybedersek, belirli bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir.

Ayrıca, sol AirPod'umu nasıl değiştiririm?

  1. Apple'ın web sitesinde AirPod'larınız için bir destek bileti açın.
  2. Etkilenen AirPod'u değiştirmek üzere yerel bir Apple Store veya Yetkili Servis Sağlayıcı bulmak için Onarım için Getir seçeneğini belirleyin. Alternatif olarak, Apple Destek ile Şimdi Konuşmayı seçebilir ve arızalı parçalarınızı analiz ve değiştirme için postalayabilirsiniz.

Buna uygun olarak, bir AirPod'u değiştirmenin maliyeti nedir?

Apple, AirPod'ların garanti kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın, yedek bir AirPod için 69 ABD Doları ve bir yedek standart Şarj Kutusu için 59 ABD Doları ücret alır. Harf Şarj bir Wireless için masraflar Elma kayıp bir bir yerine dışı bir garanti onarımı için $ 69 $ ve 79 şarj ile, biraz farklıdır.

Birisi AirPod'larınızı çalabilir mi?

Kısa cevap maalesef hayır. Apple, AirPod'ların kaybolması veya çalınması durumunda tıpkı diğer Apple ürünleri gibi yenilerini satın almanız gerektiğini söylüyor. Parlak kablosuz kulaklıklarınızı korumak için hırsızlığa karşı önlem yoktur.

21 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

AirPod'larım çalınırsa ne olur?

Senin AirPods kaybolur, yani kendi dava dışında ve yere yakın, onları tekrar bulmak için My iPhone bulun kullanabilirsiniz. Senin AirPods ücrete tüm cihazlarınız aralığında, ihtiyaç dışında veya AirPod Durumunda ise, My iPhone can hala en son bağlı olduğu zamanı ve yeri göstererek yardımcı olur.

1 AirPod satın alabilir miyim?

Aslında, yalnızca bir AirPod satın almak tamamen mümkündür. Digital Trends'e göre, tek bir AirPod'u 69 dolara satın alabilirsiniz . Bu tam olarak hiçbir şey değil, ama kesinlikle yeni bir çift için 159 $ veya daha fazla ödemekten daha iyidir.

AirPod'ları Sıfırlama izlenebilir mi?

Kişi bunları sıfırlamış olabilir, ancak yapmasalar bile, hırsız yanından geçip AirPod'ların eşleşmesi için yeterince uzun süre cihazınızın kapsama alanında kalmadıkça herhangi bir konum güncellemesi almazsınız. Onları bulma ile ilgisi olabilir böylece sıfırlama ya, bluetooth modülü kimliğini değiştirmez.

AirPod'ları takip edebilir misiniz?

Senin AirPods izlemek için, ya iCloud.com veya iPad ve iPhone'da “iPhone'u Bul” uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Özelliği kullanmak için iPhone Bul uygulamasını açın ve cihaz listenizde “ AirPods ” arayın. Senin AirPods bir harita üzerinde ve diğer Apple ürünleri ile ilgili olarak neresinde Oradan, görebilirsiniz.

Çalınan AirPod'larımı nasıl bulurum?

Bir İzleme Haritası ile Kayıp AirPod'ları Bulun
  1. iPhone'umu Bul uygulamasını başlatın.
  2. Apple kimliğiniz ve şifrenizle giriş yapın.
  3. Listede AirPod'larınıza dokunun.
  4. iCloud'unuza gidin ve Apple Kimliğinizle giriş yapın.
  5. iPhone Bul'u açın.
  6. Tüm Cihazlar'ı tıklayın.
  7. AirPod'larınızı seçin.

AppleCare, kaybolan AirPod'ları kapsıyor mu?

Kayıp AirPod'lar
Sol veya sağ AirPod veya Şarj Kutusu için bir yedek satın alabilirsiniz. Değiştireceğiniz kişi yeni olacaktır. Aşağıdaki tablodaki değiştirme ücretlerine bakın. Kulaklık için AppleCare + kaybedilen veya AirPods çalıntı kapak etmez.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

1 yedek AirPod satın alabilir misiniz?

Evet, yapabilirsin
Eğer 't düzenli AirPods birini bulabilirseniz, Apple 69 $ için bir yenisini sipariş izin vermez. Şirket ayrıca size 59 $ için durum şarj yerine AirPods satacak. Apple ayrıca 2019 kablosuz şarj çantasını 79 dolara satıyor.

AirPod'lar kolayca kaybolur mu?

AirPod'lar, Apple'ın ilk gerçek kablosuz kulaklığıdır. Bunları birbirine veya cihazınıza bağlayacak kablo yoktur. Sadece kulaklarınıza otururlar, onları yerinde tutan sürtünmeden başka bir şey yoktur. Konuyla ilgili yaklaşık 300 katılımcıya göre, yaklaşık %17'si veya yaklaşık 6'da 1'i AirPod'larından birini veya her ikisini birden kaybetti .

AirPod'larda sigorta var mı?

Evet, Apple Kulaklıklar için AppleCare+'ı 29 $'a sunuyor. AirPods , Beats kulaklıklar ve Beats kulaklıklar bir yıllık Apple garantisi kapsamındadır. AppleCare+, bu kapsamı iki yıla uzatır ve iki kaza sonucu hasar onarımı olayı ekler (her biri 29 ABD doları ücret karşılığında).

Bir AirPod pro'nun maliyeti nedir?

AirPods Pro 249 $, AirPods ise kablosuz şarj durumunu tercih edip etmemenize bağlı olarak 159 $ veya 199 $ olarak fiyatlandırılır. Eğer (iki yıl boyunca 29 $ maliyeti) Kulaklık için AppleCare + varsa, ancak, yedek ve onarım maliyetleri biraz bırakın.

AirPod'unuz ıslanırsa ne olur?

Pro AirPods varsa, AirPods suya dayanıklı, ancak su geçirmez değildir. AirPods için Kablosuz Şarj Çantası Pro yüzden herhangi bir boşlukta nem almak için dikkatli olmak değil, su geçirmez veya su dayanıklıdır. Bir AirPod ıslandıktan sonra hasar görürse, yenisini sipariş etmek için bizimle sohbet edebilir veya konuşabilirsiniz.

AirPod'larımı nasıl kaybetmem?

AirPod'ları yerinde tutmak için kulak kancası kullanın
Senin AirPods eklemek ve yiyor etrafına sarmak küçük silikon kanca serin - - Earhoox O en. Kulaklıklar kulaklarında uyacak Earhoox yardım gelip onları kaybetme riskini azaltarak, güvenli kalır.

AirPod'ları kılıfsız şarj edebilir misiniz?

Ardından kablonun diğer ucunu bir USB şarj cihazına veya bağlantı noktasına takın. Birlikte veya içinde senin AirPods olmadan davanızı şarj edebilirsiniz.

Neden yalnızca bir AirPod çalışıyor?

Bazen ortaya çıkabilecek özellikle rahatsız edici bir sorun, bir AirPod'un aralıklı olarak bağlantıyı kesmesi veya görünürde bir neden olmadan tamamen çalışmayı durdurmasıdır. Her iki AirPod'un da şarj kutusunda olduğundan ve kutunun şarjlı olduğundan emin olun. Kasanın arkasındaki, altına yakın küçük düğmeyi bulun.

AirPod çalışmayı durdurursa ne olur?

Sesin durması için iki AirPod'u da kulaklarınızdan çıkarın, ardından tekrar takın ve bazen bu kadar, işiniz bitti, çalışıyor. Daha sık, olmaz. Bu durumda, bir sonraki en hızlı çözüm, her iki AirPod'u da kutularına geri koymak ve yarım dakika orada bırakmaktır. Tekrar deneyin Sonra, o işe yarayabilir.

Sol AirPod'um neden çalışmıyor?

Yukarıda belirtildiği gibi, AirPod'larınızı tamamen sıfırlamak birkaç sorunu çözebilir. AirPod'larınızı şarj kutusuna geri koyun. Turuncu LED yanıp sönene kadar kasanın arkasındaki düğmeyi yaklaşık 15 saniye basılı tutun. Telefonunuzun yanındaki kılıfı açın ve AirPod'ların yeniden bağlanmasını bekleyin.