Clear'a nasıl kaydolabilirim?

Sordu: Rim Bastide | Son Güncelleme: 27 Mart 2020
Kategori: iş ve finans havacılık endüstrisi
5/5 (376 Görüntüleme. 32 Oy)
Sen CLEAR'e destekleyen havaalanlarında herhangi birinde kendiniz için kayıt edebilir veya SİL web sitesinden düz kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çevrimiçi bir başvuru formu doldurmak, ardından parmak izlerinizi ve irisinizi kaydedeceğiniz CLEAR kayıt merkezlerinden birine gitmek.

Clear'a kaydolmak ne kadar sürer?

AÇIK Benim deneyim onu kaydeden - Bu çevrimiçi deneyim çevrimiçi TSA Ön kontrol edin, Küresel Entry vb tüm süreç az beş dakikadan daha sürer kaydolma göre önemli ölçüde daha kolaydır ve havaalanında bizzat ardından beş dakika. Başvuru sürecini başlatmak için çevrimiçi olarak üç sayfa doldurmanız gerekir.

Ek olarak, clear için nereye kayıt olabilirim?

  • Bir CLEAR kayıt merkezinde çevrimiçi veya şahsen kaydolun.
  • Online kayıt yaptırırsanız, biyometrinizi göndermek için gerekli kimlikle havaalanı kayıt merkezine gelmelisiniz. Randevu gerekli değildir.
  • Resmi olarak kaydoldunuz ve aynı gün CLEAR Lanes'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Clear'a kaydolmak için neye ihtiyacınız olduğunu da bilin.

Gezginler Temizle başvurmak 18 yaşında veya daha büyük olması gerekir ve aşağıdaki geçerli ve düzelmeyen fotoğraflı kimlik şekillerinden birini olması gerekir: ABD ehliyet, ABD pasaportu, ABD pasaportu kart, ABD tarafından verilmiş daimi ikamet kartı, devlet tarafından verilen ve kimlik, veya ABD askeri kimliği.

Net üyelik ne kadar?

CLEAR Plus üyeliği yıllık 179$ 'dır (ayda sadece 15$) ve diğer tüm CLEAR LOCATIONS ile birlikte havaalanı güvenliğine özel CLEAR erişim sunar. CLEAR Plus üyeleri ayrıca yılda yalnızca 50 ABD Doları karşılığında hesaplarına 3 yetişkin aile üyesi ekleyebilir.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Clear maliyete değer mi?

Sonuç olarak
Hiçbir SİL pahalı olduğunu inkar var. Ancak bu maliyeti önemli ölçüde azaltmanın ne kadar kolay olduğu göz önüne alındığında, buna kolayca değebilir . TSA güvenlik kontrol noktalarından geçmenin CLEAR kullanmaktan daha hızlı bir yolunu asla bulamazsınız.

Clear havaalanında buna değer mi?

Genel olarak, Clear üyeliği yalnızca, JFK, LAX ve Phoenix Sky Harbor Havaalanı dahil olmak üzere şu anda hizmet verdiği 34 ABD havaalanından birinden düzenli olarak uçuyorsanız buna değer .

Clear buna değer mi 2019?

CLEAR'ın Bizim İçin Buna Değer Olmadığına Karar Verdik . CLEAR , Nisan 2019'da Delta Skymiles üyeleri için fiyatları artırdığı için yeni üyeler daha da fazla ödemek zorunda kalacaktı. Bu fiyata, bizim için buna değmez .

Clear havaalanında nasıl çalışır?

CLEAR, havaalanlarında , stadyumlarda ve arenalarda gözlerinizi veya parmak izlerinizi tarayan, böylece gerçekten olmak istediğiniz yere (uçuş kapısı, konser veya oyun) hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıp odaklanabilmenizi sağlayan sorunsuz bir güvenlik sürecidir.

net güvenli mi

Clear , hem havaalanı güvenliğini denemek ve geliştirmek hem de güvenlik kontrol noktalarından geçen yolcuları hızlandırmak için en son programdır. Şu anda her ikisinde de başarısız oluyor ve 179$/yıllık primi hak etmiyor. Clear'ın güvenlik amacı, kimliğinizi kontrol etmek için biyometrik bilgilerinizi, parmak izlerinizi ve iris taramanızı kullanmaktır.

TSA PreCheck ve clear arasındaki fark nedir?

TSA PreCheck ve Global Entry'den farklı olarak Clear , hükümet tarafından değil özel bir şirket tarafından yönetilmektedir. Yolcular, kimliğinizi ve biniş kartınızı TSA görevlisine göstermek için sıra beklemek yerine, gözünüzü ve parmak izinizi taramak için bir Clear kiosk kullanabilir ve ardından doğrudan güvenlik hattının önüne kadar eşlik edilebilir.

Netlik ne kadar sürer?

Üyelik, kayıt tarihinden itibaren bir takvim yılı için geçerlidir. Eğer şimdi SİL trende atlamak gerekip gerekmediğini tartışmaya konum Yani eğer, size zaman maksimize edebilirsiniz böylece, en azından bir sonraki uçuşta kadar beklemek iyi olabilir.

Clear'ın faydaları nelerdir?

CLEAR'ın Faydaları Nelerdir?
  • Sadece birkaç dakika gerektiren hızlı ve kolay kayıt.
  • Katılımcı havalimanlarında güvenlik kimlik hatlarında hızlandırılmış tarama.
  • Ülkenin her yerinde sürekli genişleyen havaalanları ve spor salonları listesinde bulunabilirlik.

Açık bir havaalanı güvenliği elde etmek ne kadar sürer?

Ya bir açık konumda çevrimiçi ve bitiş kayıt işlemini başlatabilir veya bir Temizle yerde tüm süreci yapabilirsiniz. Kayıt işlemi yaklaşık beş dakika sürer ve hiçbir randevu gereklidir.

Vatandaş olmayanlar netleşebilir mi?

18 yaş ve üzerindeki herhangi bir ABD vatandaşı veya daimi ikametgah sahibi , aşağıdakilere sahip oldukları sürece CLEAR üyesi olabilir : ABD Pasaportu veya ABD tarafından verilen Daimi Yerleşik kartı ve. Sürücü belgesi veya askeri kimlik gibi ikincil bir kimlik.

clear biyometri ile ne yapar?

Biyometri , bir kişiyi tanımlamak için kullanılabilecek yüzünüz, parmak izleriniz veya gözleriniz gibi benzersiz özelliklerdir. CLEAR ile ülke çapındaki havaalanlarına, stadyumlara ve diğer mekanlara hızlı giriş için biyometrinizi kimliğiniz olarak kullanabilirsiniz.

Ayakkabılarınızı şeffaf ile çıkarmak zorunda mısınız?

Sen ayakkabılarınıçıkaracak gerekmez. Sen bagaj -on senin taşımak ait dizüstü almaya gerek yoktur. Eğer 3-1-1 sıvılar çantayı almaya gerek yoktur.

Denemeden sonra clear'i iptal edebilir misiniz?

Şartlar, duruşma sırasında dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz rağmen bu otomatik, duruşmadan sonra 12 ay boyunca 179 $ yenilenmesi gerektiğini söylüyor. Emin iptal etmek hatırlıyorum yapmak zorunda kalacaktır Yani, ve muhtemelen kez bunu, sen 'kaydolma tekrar Delta teklif altında, düşük yıllık oran için mümkün olurdu.

Temizliği nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için my.clearme.com'da hesabınıza giriş yapın ve üyelik detayları bölümünde ' İptal ' düğmesini seçin. İptal ettiğinizde, aboneliğinizde kalan süre için orantılı bir geri ödeme alacaksınız.

Açık güvenlik kontrolü nedir?

CLEAR güvenli bir kimlik platformudur, yani parmak izi ve göz taramaları dahil üyeler hakkında biyometrik veriler toplar ve ardından bunları güvenlik taraması sürecinde kimlik doğrulama adımını otomatikleştirmek için kullanır.

Net ücretsiz denememi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için my.clearme.com'da hesabınıza giriş yapın ve üyelik detayları bölümünde ' İptal ' düğmesini seçin. İptal ettiğinizde, aboneliğinizde kalan süre için orantılı bir geri ödeme alacaksınız.

Şeffaf Delta nedir?

CLEAR , Delta SkyMiles indirimi olmadan yılda 179 dolara mal oluyor. 40'tan fazla havaalanı ve arenada hızlandırılmış bir güvenlik programıdır. Havaalanlarında CLEAR güvenlik şeritleri, TSA PreCheck güvenlik kontrol noktalarından öncedir.