Honeywell termostatımı beklemeden nasıl kaldırırım?

Sordu: Alene Zeitlhofler | Son Güncelleme: 26 Haziran 2020
Kategori: ev ve bahçe akıllı ev
4/5 (8,695 Görüntüleme. 44 Oy)
Kullanıcı ayrıca termostatta kalıcı bir bekletme ayarlamak için " Şuna Kadar Beklet " mesajına basabilir ve ardından "Kalıcı Beklet "i seçebilir. Herhangi bir zamanda "Programı Çalıştır" düğmesine tıklamak , bekletmeyi iptal edecektir.

O halde termostatımı beklemeden nasıl kaldırabilirim?

Geçici ayarı iptal etmek için, 'İptal'e basmanız ve ardından sıcaklığı kalıcı olarak ayarlamak için ' Beklet'e basmanız gerekir. Bu, tüm zaman dilimleri için sıcaklık ayarlarını geçersiz kılar. 'Tut' özelliği program çizelgesi kapalı dönüşler ve gerektiği gibi, elle termostatı ayarlamak için izin verir.

Daha sonra soru şu, Honeywell termostatında kalıcı bekletme ne anlama geliyor? Kalıcı Tut el Daimi Hold'u iptal edene kadar bir sıcaklık ayarında termostat korumak sağlar. Geçici Tutma , termostatı bir sonraki programlanan döneme (Uyanma, Ayrılma, Geri Dönme veya Uyku) kadar bir sıcaklık ayarında tutmanıza olanak tanır.

Ayrıca biliyorum, termostatım neden bekle diyor?

" Tut " işlevi, programınız değişirse, temel olarak önceden ayarlanmış sıcaklık ve termostat ayarını geçersiz kılmanıza izin verir. Örneğin, bir çalışma haftasının ortasında izinli bir gününüz varsa ve evdeyseniz, evdeyken mevcut sıcaklığı kilitlemek için “ tut ” düğmesine basabilirsiniz.

Honeywell termostatında bekletme ne kadar sürer?

12 saat

20 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Termostatımı nasıl sıfırlarım?

AC termostatınızı sıfırlamak için atmanız gereken adımlar şunlardır.
 1. Klimanızı Termostattan Kapatın. AC termostatınızı sıfırlamanın ilk adımı, onu AC ünitesinde kapatmaktır.
 2. Devre Kesici Kutunuzu Bulun.
 3. AC Ünitenizin Devre Kesicisini Sıfırlayın.
 4. 30 Saniye Bekleyin.
 5. AC Termostatını Tekrar Açın.

Honeywell termostatını nasıl sıfırlarsınız?

Honeywell Programlanabilir Termostat Nasıl Sıfırlanır
 1. Termostat anahtarını "Kapalı" konumuna getirin.
 2. Pil kapağını iterek açmak için pil kapağındaki yuvaya bir bozuk para sokun.
 3. Pilleri çıkarın.
 4. Pilleri, eksi kutup artı kutup hizasına gelecek şekilde geriye doğru yerleştirin.
 5. Pilleri çıkarın ve doğru şekilde geri takın, ardından pil kapağını kapatın.

Honeywell termostatım neden çalışmıyor?

Honeywell termostatı genel olarak arızalı olabilir ve sıcaklığı tutamamasının nedeni budur. Ekranınız boş ve yanıt vermiyorsa veya yanıp sönüyorsa, termostatınızın pilleri bitiyor olabilir. Termostat içindeki kir veya kalıntı da sorunlara neden olabilir .

Honeywell termostatımı soğumaya nasıl ayarlayabilirim?

Basın "Sistem" düğmesine Heat termostat koymak Soğuk veya Kapalı moduna sokar. Ayarı değiştirmek için düğmeye tekrar basın. Ekran, seçtiğiniz ayarı görüntüleyecektir. Ekranın sağ tarafında bulunan yukarı ve aşağı ok butonları sıcaklık ayarlarını çalıştırır.

Honeywell termostatında sıfırlama düğmesi var mı?

Eğer Akıllı ya da Lyric Yuvarlak Honeywell Termostatı yaşıyorsanız o zaman basına ihtiyaç ve “bulut' simgesini tutun. Bir “↓” aşağı ok ardından düğmesine basın göreceksiniz bir sıfırlama olanağı elde edene söyledi. “ Sıfırla ” öğesini seçin.

Honeywell termostatım hangi model?

Termostatı ters çevirin ve kasanın arkasında bir yere basılması gereken model numarasını arayın. Termostat model numaralarının tümü T," "TH", "RTH" "C" veya "CT" ile başlar. Çoğu zaman model numarasının önünde bir "Y" bulunur.

Programlanabilir bir termostatı nasıl kapatabilirim?

Programlanabilir Termostat Nasıl Kapatılır
 1. Programlanabilir termostat üzerindeki kapağı kaldırın.
 2. Farklı kontrolleri tanımlayın. Otomatik veya manuel çalıştırmaya izin veren üfleyici için bir anahtar görmelisiniz.
 3. Soğutma, ısıtma ve kapalı etiketli anahtar üzerindeki tırnağı kapalı konumuna getirin.
 4. Programlanabilir termostatın kapağını kapatın.

Bir termostat otomatik mi yoksa açık mı olmalı?

Otomatik ”, fanın SADECE hava ısıtıldığında veya soğutulduğunda otomatik olarak çalıştığı anlamına gelir. Böylece eviniz termostatta ayarlanan sıcaklığa ulaştığında fan durur. “Açık”, hava ısıtılmadığında veya soğutulmadığında bile fanın 7/24 açık olduğu anlamına gelir.

Bir termostatta çalıştırma ve tutma arasındaki fark nedir?

TermostatınızdakiBeklet ” düğmesi burada devreye girer. “ Hold ” a bastığınızda, termostatınız siz tekrar değiştirene kadar o anda bulunduğu sıcaklığı kilitleyecektir. Normal programınızın devam etmesi için hazır olduğunuzda, “ Çalıştır ” düğmesine basmanız ve tipik programlamanıza geri dönmeniz yeterlidir.

Termostatım neden kendi kendine değişiyor?

Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz. HVAC termostatınızın sıcaklığı kendi kendine değiştirmeye devam etmesinin birkaç nedeni vardır, ancak en olası neden, onu program modunda tutmanızdır. Sıcaklığı manuel olarak istenen ayara getirin veya aşağı çevirin, ardından 'Beklet' düğmesine bir kez basın.

Honeywell termostatımı kalıcı beklemeye nasıl değiştiririm?

Kalıcı bir program bekletmeyi nasıl oluşturabilirim?
 1. İstenen sıcaklığı değiştirmek için + veya - düğmesine basın. Ekranın sol tarafında 'Geçici Bekletme' veya 'Kalıcı Bekletme' görüntülendiğini göreceksiniz. Bunun altında 'Beklet'in görüntülendiğini göreceksiniz.
 2. 'Kalıcı Beklet'i seçmek için 'Beklet' altındaki düğmeye basın.

Honeywell termostatım neden geçici diyor?

Termostatınız " geçici " dediğinde , termostatınız geçici olarak beklemede demektir. Termostat , bekletmenin geçici bekletme süresi sona erene kadar binanın HVAC sistemini ayarlanan sıcaklıkta tutacaktır. Geçici bekletme için sıcaklık ayarlanabilir.