FarmVille 2 Country Escape'i nasıl güncellerim?

Sorulan: Bendaoud Amoreheder | Son Güncelleme: 30 Nisan 2020
Kategori: video oyunları rol yapma video oyunları
4/5 (1.931 Görüntüleme. 14 Oy)
Ana ekranınızdan simgeye dokunarak App Store'unuzu açın. " Güncellemeler " sekmesine gidin. Listeden FarmVille2 : Country Escape'i bulun ve " Güncelle " düğmesine dokunun.

Üstelik FarmVille 2 Country Escape'i nasıl oynuyorsunuz?

6. seviyeye ulaştığınızda arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edebileceksiniz! Oyun ekranınızın sağ alt köşesindeki gülen yüz simgesine dokunun. Facebook'ta FarmVille 2 : Country Escape oynayan herhangi bir arkadaşınız komşunuzun barında görünecektir. Çiftliklerini ziyaret etmek için arkadaşlarınızdan herhangi birine dokunun.

Ayrıca FarmVille 2 Country Escape'i Facebook'ta oynayabilir misin? Oyun Konsolları FarmVille , Facebook'taki en büyük oyunlardan biriydi ve şimdi bir devam oyunu olan FarmVille 2 : Country Escape var . Neyse ki, artık Zynga kendi web sitesi ve mobileapp aracılığıyla Farmville mevcut 2 yapmıştır beri oynamak için sosyal ağına belogged gerekiyor.

Ayrıca FarmVille 2 Country Escape'i dizüstü bilgisayarımda oynayabilir miyim?

PC için Farmville 2 Country Escape'i indirmek, oyunu oynamanızı kolaylaştırır. Eğer bir largerscreen oynayan beri Android ile oynarken kullanışlı olmasına rağmen, her iki pencere 7/8 veya Mac bilgisayarınıza oyununuzu bağlayan, daha rahat yolu bu Kolu size çiftlik verebilir.

Hala bir FarmVille oyunu var mı?

" Farmville " in cazibesinden kaçamadık. Şimdi, hepsi yok olmuş gibi görünüyor. Ama Farmville açık ara en çekici ve başarılı olanıydı. 2009 yılında 's Başından beri, patlama 2011 yılında, ve 2012 yılına bazı 311000000 kişi muhafazakar tahminlere göre, dünya çapında wereplaying.

21 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

FarmVille 2 ücretsiz mi?

Anonim Mod'da ticaret yapmak, paylaşmak veya kendi başınıza oynamak için bir çiftlik Kooperatifine katılın. FarmVille'i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz… Hepsinden iyisi, dünyanın en popüler çiftçilik oyununu oynamak ücretsiz ! ** ” FarmVille geri döndü ve bu sefer taşınabilir!”

FarmVille ücretsiz mi?

Oyun oynamak ücretsizdir ; ancak, oyunda hızlı bir şekilde ilerlemek için, oyuncular gerçek dünya para birimiyle satın alınabilen Farm Cash ( FarmVille'de ) veya Farm Bucks'ı ( FarmVille 2'de) harcamaya teşvik edilir.

FarmVille nasıl oynanır?

Farmville'i Android ve iOS'ta Oynama Adımları
  1. Farmville 2 Uygulamasını, kullandığınız cihaza göre Google Play veya iOS App Store'dan indirin.
  2. Uygulamayı başlatın.
  3. İlk görevi tamamlayın.
  4. İşiniz bittiğinde, üst sağdaki küçük Dişli Seçeneğine dokunun.
  5. Ayarlara git.
  6. İlerlemenizi kaydetmek için bir sosyal medya hesabı bağlayın.

FarmVille 2'de nasıl daha fazla beğeni alırım?

Farmville 2'de çiftliğimin aldığı beğeni sayısını nasıl kontrol edebilirim? Bir kooperatifteyseniz, ahırın yanındaki kooperatif işaretine tıklayın. Kaydırma için sahip birçok sever showhow edeceğiz adınızı bulmak için.

FarmVille 2'de Merryweather madenini nasıl edinirsiniz?

Merryweather Madeni bir yiyecek arama yeridir. Seviye 18'de açılır ve 100.000 jetona mal olur. Oraya en fazla 6 çiftlik eli gönderebilirsiniz. Yiyecek arama ücreti 2 Battaniye, 2 Granola Bar'dır ve 2 saat sürer.

FarmVille 2 Köy Kaçamağı'nda nane nasıl elde edilir?

Nane , FarmVille 2'de bulunan çeşitli bir üründür. Tohumlar, oyuncu 72. Seviyeye ulaştıktan sonra General Store'dan 150 Coin karşılığında satın alınabilir.

FarmVille 2'de silo ne işe yarar?

FarmVille 2 : Köy Kaçamağı Mahsul Silosu SSS. Mahsul Silosu, daha fazla mahsul ve temel hayvansal mal depolamanıza yardımcı olur! Quick hep yourgoods için paraları alacak, böylece theCrop Silo gelenler ürün sat edebilirsiniz. Oyununuzda Kırpma Silosunu görebilmek için 19. seviye veya daha yüksek olmanız gerekir.

FarmVille 2'yi çevrimdışı oynayabilir misin?

Farmville 2 Facebook'tan oyuncuları da specialrewards özel, in- oyun hoş geldiniz sepeti ile begreeted edecektir. Çevrimdışı modda Go On Farm: Oyuncular da Farmville 2 keyfini: Ülke kendi hızlarında oynayan ve saveprogress daha sonra İnternet'e bağlanırken, bir internet bağlantısı olmadan çevrimdışı modda kaçın.

FarmVille 2'yi PC'de nasıl oynayabilirim?

PC'de FarmVille 2: Köy Kaçamağı Nasıl Oynanır
  1. 1 BlueStacks'i kurun ve yükleyiciyi çalıştırın.
  2. 3 FarmVille 2: Coun Sağ üst köşedeki arama çubuğuna gidin ve FarmVille 2: Köy Kaçamağı'nı arayın.
  3. 5 Kurulum tamamlandığında, Uygulamalarım sekmesindeki FarmVille 2: CountryEscape simgesine tıklayın.
  4. 6 İşiniz bitti!

Oyunlarımı Facebook'a nasıl bağlarım?

Oyunu Facebook hesabınıza bağlamak için cihazınızda Facebook hesabınıza giriş yapmış olmanız ve oyunun hesabınıza erişmesine izin vermeniz gerekir. Bunu yapmak için cihazınızda Ayarlar'ı açın, “ Facebook ”a dokunun ve bu menü altında Facebook hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun.

FarmVille 2'de klonlama nedir?

Kopyalama (çiftleme, klonlama ), oyuncuların öğeleri oluşturmadan çoğaltmalarını sağlayan bir stratejidir. Bir kopyalama turunun sonunda, katılan herkes, o öğeden başladıklarından daha fazlasını elde edecek.

FarmVille 2 Köy Kaçamağı'ndaki en yüksek seviye nedir?

Oyun için seviye güncellemesine göre en yüksek seviye 300'dür. Teşekkürler!