Tarayıcımı Internet Explorer 11'e nasıl güncellerim?

Sordu: Siricio Tirapegui | Son Güncelleme: 5 Ocak 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem tarayıcıları
4.5/5 (828 Görüntüleme. 39 Oy)
Internet Explorer Nasıl Güncellenir
 1. Başlat simgesine tıklayın.
 2. " Internet Explorer " yazın.
 3. Internet Explorer'ı seçin.
 4. Sağ üst köşedeki dişli simgesini tıklayın.
 5. Internet Explorer Hakkında'yı seçin.
 6. Otomatik olarak yeni sürümlerini yükleme yanındaki kutuyu işaretleyin.
 7. Kapat'ı tıklayın.

Bununla ilgili olarak, Internet Explorer 11'i nasıl güncellerim?

Emin olmak için Ayarlar> Güncelleme ve güvenlik> Windows Update ve güncellemeler için daha sonra select Kontrolü seçin, Başlat düğmesini seçin Internet Explorer 11 en son sürümüne sahip.

Ayrıca, Internet Explorer'a nasıl ulaşabilirim? Internet Explorer'ı açmak için Başlat'ı seçin ve Arama'ya Internet Explorer'ı girin. Sonuçlardan Internet Explorer'ı (Masaüstü uygulaması) seçin. Cihazınızda Internet Explorer'ı bulamıyorsanız, onu bir özellik olarak eklemeniz gerekir. Başlat > Ara öğesini seçin ve Windows özelliklerine girin.

İkincisi, Internet Explorer 11'in şu anki sürümü nedir?

İlk olarak Ağustos 1995'te piyasaya sürüldü ve şimdi en son (ve son) sürüm Internet Explorer 11'dir ; Ekim 2013'te yayınlandı . Internet Explorer'ın en son sürümleri şunlardır:

Windows işletim sistemi Internet Explorer'ın en son sürümü Yayın tarihi
Windows 7 Internet Explorer 11.0 2019-12-10

IE 11 hala destekleniyor mu?

Internet Explorer 11 , Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10'un kullanım ömrü boyunca desteklenecektir . Internet Explorer'ın en son sürümü, bileşen ilkesini izlemeye devam edecektir; bu, destek yaşam döngüsünü izlediği ve desteklendiği sürece desteklendiği anlamına gelir. Yüklü olduğu Windows işletim sistemi.

27 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Internet Explorer'ımı nasıl güncellerim?

Internet Explorer Nasıl Güncellenir
 1. Başlat simgesine tıklayın.
 2. "Internet Explorer" yazın.
 3. Internet Explorer'ı seçin. Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın.
 4. Internet Explorer Hakkında'yı seçin.
 5. Yeni sürümleri otomatik olarak yükle'nin yanındaki kutuyu işaretleyin.
 6. Kapat'ı tıklayın.

En son Internet Explorer nedir?

Internet Explorer 11

İnternet tarayıcımı nasıl güncellerim?

Uygun olduğunda bir Chrome güncellemesi alın
 1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Play Store uygulamasını açın.
 2. Sol üstte Menü Uygulamalarım ve oyunlarım'a dokunun.
 3. "Güncellemeler"in altında Chrome'u bulun.
 4. Chrome'un yanındaki Güncelle'ye dokunun.

Microsoft Edge, Internet Explorer ile aynı mı?

Microsoft Edge , Internet Explorer değildir. Bilgisayarınızda Windows 10 yüklüyse, Microsoft'un en yeni tarayıcısı " Edge " varsayılan tarayıcı olarak önceden yüklenmiş olarak gelir. Mavi bir "e" harfi olan Edge simgesi, Internet Explorer simgesine benzer, ancak bunlar ayrı uygulamalardır.

IE 11'i nasıl indirebilirim?

Windows Update penceresinde, sol taraftaki "Güncellemeleri kontrol et" bağlantısını tıklayarak en son güncellemeleri kontrol edin. Arama sona erdiğinde, İsteğe Bağlı Güncellemeler listesini açın. İçinde, Windows 7 için Internet Explorer 11 adlı bir güncelleme görmelisiniz. Bunu seçin ve ardından Tamam'ı tıklayın.

Yine de Internet Explorer'ı indirebilir miyim?

Windows çalıştıran herhangi bir PC Internet Explorer çalıştırabilirsiniz. Daha önce bazı video oyun konsolları için mevcuttu, ancak Android ve iOS cihazlarda mevcut değil.

Internet Explorer durduruldu mu?

Tarayıcı durduruldu , ancak yine de korunuyor. Internet Explorer , bir zamanlar en yaygın kullanılan web tarayıcısıydı ve 2003 yılına kadar yaklaşık %95'lik bir kullanım payına ulaştı.

Tarayıcı geçmişimi Internet Explorer'ı nasıl temizlerim?

Tarama geçmişinizi temizleyin (IE 7 ve üstü)
 1. Bir Microsoft Internet Explorer tarayıcı penceresi açın.
 2. Araçlar'ı tıklayın.
 3. Açılır menüden İnternet Seçenekleri'ni seçin.
 4. Genel sekmesinde, Gözatma geçmişi bölümünde Sil düğmesini tıklayın.
 5. Silmek istediğiniz verilerin kutularını işaretleyin.
 6. Sil'i tıklayın.

Microsoft edge'den Internet Explorer'a nasıl geçebilirim?

Başlat düğmesi> Ayarlar> Sistem> sol taraftaki menüden Varsayılan Uygulamalar'ı ve ardından Varsayılanları Uygulamaya Göre Ayarla'yı seçin. Internet Explorer'ı seçin. Başlat kutusunun yanındaki büyüteç üzerine tıklayın, ie11 yazın; en üstte vurgulanan kutu internet explorer olacaktır, üzerine tıklayın.

Internet Explorer'ın hangi sürümünü kullanıyorum?

Internet Explorer'ı açın ve pencerenin sağ üst köşesindeki dişli simgesini arayın. Bu simgeye tıklamak ve ardından " Internet Explorer Hakkında"yı seçmek, sürümü belirgin metin olarak görüntüleyen bir açılır pencere açar. Adın altında tam sürüm numarasını, güncelleme sürümünü ve ürün kimliğini bulabilirsiniz.

Internet Explorer 11'de tarama geçmişimi nasıl görüntülerim?

Internet Explorer 11'de pencerenin sağ üst köşesindeki yıldız simgesini tıklayın. İletişim kutusu açıldığında, daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarını tarihe göre sıralanmış olarak görüntülemek için Geçmiş sekmesine tıklayın.

Internet Explorer 2019 Güvenli mi?

Kalın harflerle "Yeter artık" diyen Microsoft, Internet Explorer'ın artık web tarayıcısı değil, yalnızca "uyumluluk çözümü" olduğunu söylüyor. Şirket ayrıca IE kullanıcılarını “Bunun için yeni web standartlarını desteklemiyoruz” ve “modern tarayıcılara” geçmeleri gerektiği konusunda uyarıyor. 2019'da Internet Explorer kullanmamalısınız.

Internet Explorer'ın en son sürümüne sahip miyim?

Microsoft , Internet Explorer'ın yalnızca en son sürümünü destekler. Eski sürümlerini çalıştırmak, güvenlik sorunlarına karşı savunmasız olduğunuz veya çevrimiçi hatalarla karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Windows 8.1 veya Windows 10 çalıştırıyorsanız, bilgisayarınızda zaten Internet Explorer 11 yüklü olacaktır.

Internet Explorer ölüyor mu?

Netizenler arasında bir zamanlar popüler olan web tarayıcısı olan Internet Explorer yavaş ve kademeli bir ölümle ölüyor . İkonik 'e' sembolü ile temsil edilen tarayıcının son kullanma tarihi geçmiştir. Yeni web standartlarını destekleyecek şekilde güncellenmemiştir ve kullanmaya devam etmenin güvenlikle ilgili sonuçları olabilir.

Internet Explorer 11 iyi mi?

Tarayıcının Internet Explorer 11 olarak bilinen en son ve son yinelemesi yalnızca Windows 7 ve sonraki sürümlerinde kullanılabilir. Ayrıca Windows 10, 8.1 ve 8 için tarayıcının tek sürümüdür. Internet Explorer İncelemesi .
İçindekiler Değerlendirme
Kullanım kolaylığı %20 Korkunç
Verim %40 Korkunç
Güvenlik %30 Korkunç
Mahremiyet %35 Korkunç

Microsoft IE'yi destekliyor mu?

12 Ocak 2016'dan itibaren Microsoft , hala desteklenen işletim sistemleri için son sürüm dışındaki tüm Internet Explorer sürümleri için desteği bırakacaktır. Pratik anlamda, Microsoft'un tüketici işletim sistemleri için bu şu anlama gelir: Windows 8.1: Internet Explorer 11.

Internet Explorer'ın şimdi adı ne?

Başlangıçta Project Spartan olarak bilinen Microsoft, bugün şirketin Windows 10'daki yeni tarayıcısı için Microsoft Edge adını kullanacağını açıklıyor. Microsoft Edge, Internet Explorer'ın halefi olsa da, Microsoft eski tarayıcısını kurumsal müşteriler için kullanmaya devam edecek.