Minecraft tavuk Modunda tavukları nasıl yetiştirirsiniz?

Sordu: Ciria Totaro | Son Güncelleme: 12 Nisan 2020
Kategori: evcil kuşlar
4.3/5 (1.876 Görüntüleme. 23 Oy)
Yetiştirme Kurulumu
Onlar elde edene kadar "kalemleri" içine tavuk çevirmek muktedir bir tavuk yakalayıcı (yumurta, sopa ve tüy) Make (çok öğeleri olarak pişirebilirsiniz!) Tavuklarınızı soydan çiftleştirmek hasta istatistikler (en iyi 10/10/10 olduğunu) , her zaman 1/1/1 ile başlarlar.

İnsanlar ayrıca, akıllı bir tavuk Minecraft ne yapar diye soruyor.

Akıllı tavuk: Bir vanilya tavuk bir kitap vermek ve onu kullanım kümese akıllı yeterince olur;] ilerici ıslah ve döşeme sistemi. son derece özelleştirilebilir: yumurtlama oranlarını, eşyaları değiştirin, tavukları devre dışı bırakın , üremeyi değiştirin, düşmeleri ayarlayın, mod tavukları daha az gürültülüdür.

Aynı şekilde, bir tavuk sopası ne yapar? Tavuk sopası , yalnızca parke taşı/çakıl/kum/toz üzerinde çalışan sonsuz dayanıklı bir çekiçtir. Tavukları da rastgele yumurtlayacak.

Bununla ilgili olarak, Minecraft tavuklarım neden yumurtlamıyor?

Fırlatılan yumurtaların yavru tavuk yumurtlama şansı 18'dir . Başarılı olursa, bunun yerine dört yavru tavuğun yumurtlama şansı 132'dir . Yumurta belli bir açıda bir duvara atıldı Eğer tavuk tavuk boğucu, duvarda doğurabilir. Yavru tavuklar yumurta bırakmazlar.

Flint tavukları nerede yumurtlar?

Başkalarıyla yetiştirilemeyen 1. seviye bir tavuktur. Bunlar doğal olarak ormanlarda ya da günlükleri ile bir yumurta çevreleyen tarafından hazırlanmış olabilir Skyfactory gibi bazı durumlarda doğacaktır.

26 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Minecraft'ta bir tavuk nasıl boyanır?

- tavukları boyayın , sıradan bir yumurtayı bir boyayla birleştirin ve tavuk döşeme boyası elde etmek için elde ettiğinizi atın: Lapis Lazuli Tavuğu , Kaktüs Yeşili Tavuk , Gül Kırmızı Tavuk , Kemik Unlu Tavuk , onları gri, pembe vb.

Bir kümes Minecraft nasıl çalışır?

Kümes , sol üst öğe yuvasında saman balyaları gerektirir. Bir tavuk etki alanına yumurta bıraktığında, yumurta envantere çekilecek ve 1 saman balyası tüketilecektir. Saman balyası tamamen kullanılmaz, ancak GUI'nin ortasında bulunan bir ölçüyü doldurur.

Minecraft'ta kaç tavuk yetiştirebilirsin?

Sonra, tek bir yerde 18 tavuk doğurmak başka bir yere gidip orada bir 18 tavuk doğurmak böylece Ayrıca sınır, yüklü alanlar, ya da onun gibi bir şey için ayrıdır.

Stoneblock 2'de tavuğu nasıl elde edersiniz?

taş blok 2 - tavuklar . Vanilyalı tavuk elde etmenin en kolay yolu, önce tavuk çekici yapmaktır (pam'in hasat pazarından 3 zümrüt için bir yumurta satın alın ve ardından bir çubukla vurun), sonra son boyuta gidin (madencinin üstünde) ve damar son taşı benim.

Bir tavuk boyayabilir misin?

%2-3 sebze bazlı gıda boyası seçin .
O gıda boyası sopa daha güvenli böylece tavuk hastanın aldığı onlara o kendini tımar esnada eğer bile toksik olmayan saç boyaları zararlı olabilir.

Minecraft'ta tavuk analiz cihazını nasıl kullanıyorsunuz?

Oyuncu Chicken Analyzer ile bir tavuğa (mod tarafından eklenen) sağ tıkladığında, sohbette tavuğun adı, kademesi, büyüme oranı, kazanç oranı, gücü ve kalan süreyi gösterecek. sonraki yumurtalarını Yuvalama Kalemine bırakırlar.

Minecraft'ta yavru tavukları nasıl yaparsınız?

1 Cevap. Tavuklar , herhangi iki yetişkin tavuğu buğday tohumu, kavun çekirdeği veya kabak çekirdeği ile besleyerek diğer çiftlik hayvanları gibi yetiştirilebilir. Çiftleşmeden sonra tavuklar yaklaşık 5 dakika daha fazla yem kabul etmeyeceklerdir. Yumurta kırılarak da civciv üretilebilir.

Tavuk Flint'i nasıl yaparım?

[SF3] Flint Chicken'ı nasıl alabilirim ? SF3'teki 1. seviye tavukların çoğu için yumurta üretebilirsiniz. Eğer bulmalıyız tek Nether içinde Nether Quartz Tavuk olduğunu. Bunları pasif mafya çiftliklerinde de bulabilirsiniz (nadiren çimlerde ortaya çıkar).

Minecraft'ta inekleri nasıl yetiştirirsiniz?

İnek Yetiştirme Adımları
  1. İki İnek Bul. Gerekli malzemelere sahip olduğunuzda, üremek için iki inek bulmanız gerekecek.
  2. Buğday kullanın. Ardından, sıcak barınızda seçilen buğdayla, buğdayı ineklerin her birine birer birer beslemeniz gerekecektir.

Minecraft'ta domuzları nasıl yetiştirirsiniz?

üreme . Domuzlar havuç, patates ve pancar kullanılarak yetiştirilebilir . Tüm çiftlik hayvanlarında olduğu gibi, ebeveynlerin yeniden yetiştirilmesi yaklaşık 5 dakika sürer. Domuz yavrularının olgunlaşması en az bir tam Minecraft 'günü' (20 dakika) alır.

Minecraft'ta tavukları nerede buluyorsunuz?

Minecraft'ta tavuklar karadaki çoğu Overworld biyomunda bulunur. Tavuk bulmakta zorlanıyorsanız, hile kullanarak tavuk çağırabilir veya yumurtlama yumurtası kullanabilirsiniz.