Kitapları beden eğitimi sınavına nasıl taşıyorsunuz?

Sordu: Luci Boeker | Son Güncelleme: 21 Ocak 2020
Kategori: eğitimde standartlaştırılmış testler
4.2/5 (512 Görüntüleme. 43 Oy)
PE Sınavı açık kitap testidir, yani taşıyabileceğiniz her şeyi getirebilirsiniz. Kitaplarınızı Beden Eğitimi Sınavına Taşımanın En İyi Yolu Nedir?
 1. Halka bağlayıcılar,
 2. sütyenler
 3. plastik geçmeli bağlayıcılar,
 4. spiral ciltli defterler,
 5. veya vida direkleri.

Bununla ilgili olarak, PE sınavı için kitaplarınızı nasıl taşıyorsunuz?

PE Sınavı açık kitap testidir, yani taşıyabileceğiniz her şeyi getirebilirsiniz. Kitaplarınızı Beden Eğitimi Sınavına Taşımanın En İyi Yolu Nedir?

 1. Halka bağlayıcılar,
 2. sütyenler
 3. plastik geçmeli bağlayıcılar,
 4. spiral ciltli defterler,
 5. veya vida direkleri.

İkincisi, beden eğitimi sınavı açık kitap mı? PE sınavı , gerçek dünyadaki uygulamaları yansıtmak için profesyonel mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Belirli konulara odaklanır ve sorular biraz daha derinlemesinedir. FE sınavından farklı olarak, PE sınavı açık kitaptır , ancak bunun sizi PE sınavının kolay olduğunu düşünmenize izin vermeyin!

İnsanlar ayrıca soruyor, beden eğitimi sınavına ne getirebilirsiniz?

Açık-Kitap PE Sınavları İçin üç halkalı bağlayıcı ve diğer semipermanent kapakları Kişisel notlar genellikle kullanılabilir. Bazı eyaletler, gevşek kağıtları bağlayıcılardan çıkarmak için bir "sallama testi" kullanır . Ters çevrildiğinde ve çalkalandığında bağlayıcılarınızdan hiçbir şeyin kaçmadığından emin olun.

Civil PE için nasıl çalışabilirim?

"Erken başlayın. Zayıf yönlerinizi belirlemek için önce bir deneme sınavı yapın, alıştırma problemlerini çalışın, başka bir örnek sınav yapın, ilerlemenizi karşılaştırın, daha fazla alıştırma problemi çalışın. Sınavdan en az bir ay önce hangi derinlik bölümüne girmek istediğinizi bilin." "Bu sınava dört ay boyunca haftada yaklaşık 35 saat çalıştım.

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

PE sınavının maliyeti nedir?

Fayda: PE'yi geçmek istiyorsanız bu kitaba sahip olmalısınız. 1600'den fazla sayfa, sınav için bilmeniz gereken her şeyi içerir, eksi bazı derinlik materyalleri. Çalışırken bunu kullanın ve iyi sekme yapın. Sonuç ve Maliyet Dağılımı.
Kalem Maliyet
NCEES Sınav Ücretleri 700$ (iki kez almak için 350$*2$)
PE İnceleme Kursu Okulu 1.290$

PE sınavımı iptal edebilir miyim?

Eğer sınav iptal zaman çok yakın sınav tarihine iptal ederseniz, geri ödeme alamayabilir. Eğer sınavdan önce 48 saatten fazla iptal ederseniz, NCEES kayıt ücreti iade eksi 50 $ idari ücret alacak. Sınava 48 saat kala yapılan iptaller kabul edilmeyecektir.

Ncees PE sınavımı nasıl iptal edebilirim?

Planlanan randevunuzdan 48 saatten daha fazla bir süre önce yaptığınız takdirde sınavınızı iptal edebilirsiniz. Planlanmış bir randevudan 48 saatten daha önce alınan iptaller, NCEES kayıt ücretinin 50$ idari ücret düşüldükten sonra iade edilmesi için uygun olacaktır.

FE sınavında Kontrol F'yi kullanabilir misiniz?

Tipik bir PDF gibi F, ancak kullanıcı arayüzü kendi arama çubuğu vardır sen kullanımına sahip olacak - CTRL yapamaz. Arama sonuçları sayfa numaralarını içerir, bu nedenle testten önce el kitabına aşina olmanız hayati önem taşır.

Nece ile nasıl iletişim kurabilirim?

Temas
 1. Adres. 280 Seneca Deresi Yolu.
 2. Postalama. NCEE'ler.
 3. İnternet üzerinden. NCEES Müşteri Hizmetleri, tarayıcı pencerenizin altındaki "Şimdi sohbet et" özelliği aracılığıyla hafta içi 08:00 ET ile 17:00 ET arasında canlı sohbete ev sahipliği yapar.
 4. Medya.

Hangi PE sınavı en kolayı?

Geoteknik sınavın en kolay derinlik sınavı olduğunu ve yapısal derinlik sınavının inşaat PE sınavı için en zoru olduğunu düşünüyorum. Sonunda, ne alırsanız alın, kendinizi dolabınıza kilitleyecek ve 3 ila 4 ay boyunca çömeleceksiniz.

PE sınavı zor mu?

Beden eğitimi sınavının muhtemelen en zor yönlerinden biri, 8 saat boyunca odaklanmaya çalışmaktır. Sınav yorucu olabilir! Bu deneyime hazırlanmak çok zor olabilir. Ancak sınava giderken yanınıza aperatifler ve diğer gerekli malzemeleri (belki enerji içecekleri) alarak önceden plan yapabilirsiniz.

PE, FE'den daha mı zor?

Kimileri beden eğitiminin çok daha zor ve derinlemesine olduğunu söylerken, kimileri de FE'nin daha zor bir sınav olması gerektiğini söylüyor.

Kendime PE'siz bir mühendis diyebilir miyim?

Eğer bir PE lisansı yoksa, resmi olarak kendine bir mühendis arayamazsınız - ve şirket mühendis olarak sizi tanımlamak olamaz - kartvizit, antetli kağıt ve özgeçmişler gibi resmi belgelerde. Ayrıca, bir danışman olarak kendiniz için çalışmaya karar verirseniz bir PE olarak kayıt gerekecektir.

PE sınav disiplini özel midir?

Mühendislik İlkeleri ve Uygulaması ( PE ) sınavı , belirli bir mühendislik disiplininde asgari düzeyde yeterlilik için testler yapar. PE Civil sınavı , 80 sorudan oluşan 8 saatlik bir sınavdır . Nisan ve Ekim aylarında yılda iki kez kalem-kağıt formatında uygulanır. Belirli tarihler için sınav takvimine bakın.

İnşaat mühendislerinin PE'ye ihtiyacı var mı?

Hayır. Ancak bir sorumluluk pozisyonu almak için (denetleyici mühendis gibi) PE lisansına ihtiyacınız var . Bu nedenle, bir PE lisansı, istihdam için ek bir artı artıdır. Ayrıca PE sınavına girmek için önce EIT sınavını tamamlamalı ve birkaç yıllık deneyime sahip olmalısınız.

PE sınavı çoktan seçmeli mi?

Her beden eğitimi sınavı 8 saat sürer ve sabah ve öğleden sonra olmak üzere ikiye ayrılır. Her oturumda 40 çoktan seçmeli soruyu yanıtlamak için 4 saatiniz var. Sınava sınırsız sayıda basılı referans materyali getirebilirsiniz.

PE'yi kaç kez alabilirsin?

MyNCEES hesabınız aracılığıyla PE sınavına kaydolun. PE sınavına her bir test dönemi için bir kez ve 12 aylık bir dönem boyunca en fazla üç kez girebilirsiniz.

PE sınavı bilgisayar tabanlı mı?

Nisan 2020'den itibaren, NCEES PE Mechanical sınavı kağıt kalem formatından bilgisayar tabanlı teste ( CBT ) geçecektir. Sınavın kalem-kağıt versiyonuna girmeyi tercih ederseniz, bunu yapmak için son şansınız Ekim 2019'da olacaktır.

PE için ne kadar süre çalışmalıyım?

Yaklaşık 100-120 saat çalışmanızı tavsiye ederiz. Mühendislerimizin birkaç çalıştı Sağlam çalışma planı sınav hafta önce bir kaç saat sınav giden üç ay boyunca okuyan her Pazar günü yaklaşık bir buçuk gün geçirmek ve sonra her gün incelemektir.

PE için ne kadar süre çalıştınız?

PE için ne kadar süre çalıştınız ? 3 ayda 100 saat. Bunların yaklaşık 90'ı üç örnek sınav uyguluyordu. Yaklaşık 10 kişi, bu örnek sınavları (180 problem), "verilenler" için "çöz" "genel konular" ve ilgili referans materyallerinin sayfa konumlarına göre sıralanmış bir elektronik tabloda titizlikle indeksliyordu.

PE sınavını geçmek için kaç soru doğru cevaplamanız gerekiyor?

Beden Eğitimi Sınavlarının çoğu - Yapısal Derinlik sınavları hariç - 8 saatlik bir süre içinde alınan 80 çoktan seçmeli sorudur. Sınavı geçmek ve PE Lisansınızı almak için soruların % 70'ini doğru cevaplamanız gerekmektedir. Bu sadece 56 doğru cevap - bu yüzden ihtimalleri lehinize değerlendirin!