Vileda paspasın paspas kafasını nasıl değiştirirsiniz?

Sordu: Maiane Neto | Son Güncelleme: 13 Haziran 2020
Kategori: filmler dram filmleri
4.3/5 (4.386 Görüntüleme. 39 Oy)
Kafa basitçe başını çekin ve ayrı veya alternatif idare, yerde paspas kafasını kaldırmak için, iyi vücudunuzdan uzakta tutmak emin olarak ona ve sap üzerinde çekme yukarı sıkıca yiyecek koydu. Yerine takmak için, paspas kafasını saptaki oyuklarla hizalayın ve yerine oturana kadar itin.

Bunun için bir Vileda paspas kafasını nasıl temizlersiniz?

Su sıcaklığı 60 santigrat derecenin altında kaldığı sürece makinede yıkanabilir olduklarından, her ikisi de Vileda paspasları için kabul edilebilir. Belirli bir yıkamanın sıcaklık ayarlarından emin değilseniz, sıcaklığın paspas kafasına zarar vermemesi için makinede kısa, yumuşak bir yıkama ayarı kullanın.

Ayrıca bilin, bir arı paspasını nasıl doldurursunuz? Vileda Bee Mop Dolum Nasıl Kurulur

  1. Paspasın sünger kafası göğüs hizasında ve tutacağın ucu yerde olacak şekilde konumlandırın.
  2. Sapın ortasındaki sıkma kolunu sünger başlığına doğru tamamen hareket ettirin.
  3. Sünger kafasına bastırın.
  4. Yedek sünger kafasının ucunu sünger kafa yuvasına yerleştirin.

Ayrıca bilin, Vileda paspas kafaları değiştirilebilir mi?

Vileda paspas başlıkları , kullanılamaz hale geldiklerinde veya temizlenemeyecek kadar kirli olduklarında kolayca değiştirilebilmektedir. Bununla birlikte, Vileda paspas başlığını değiştirme yöntemi, büyük ölçüde ipli, düz veya süngerli paspasınız olup olmamasına bağlıdır.

Paspas nasıl sıkılır?

Temizlemeyi bitirdiğinizde paspası sıkın . Zemini iyice sildikten sonra, paspasınızı temizleme kovasının üzerinde tutun ve paspas başlığını ellerinizle sıkın. Paspasın içinde çok az su kalana veya hiç su kalmayana kadar sıkmaya devam edin.

24 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sünger paspas zemini nasıl paspaslarsınız?

Bir kovayı ılık suyla doldurun ve ardından döşemenize uygun az miktarda sıvı bazlı zemin temizleyicisi ekleyin. Süngeri suya batırın. Paspası düz bir şekilde yukarı, kovanın üzerine kaldırın ve sünger alanının üzerinde, tutamağın üzerinde veya yakınında bulunan kolu veya kaydırma çubuğunu aşağı doğru bastırın.

Sıkma Vileda Magic Mop'u nasıl kullanıyorsunuz?

Bunu sıkılması basittir. Kolu aşağı bastırmanız yeterlidir ve paspas kendini ikiye katlayarak fazla suyu sıkar , ardından düz kafaya geri döndürmek için geri çekersiniz.

Paspas kafamı ne zaman değiştirmeliyim?

Gerektiğinde paspas kafasını değiştirin .
Paspas kafasını değiştirerek bir temizleme tehlike haline gelen paspas engelleyin. Amaç bir değiştirme için her iki üç ay veya daha kısa bir çok kirli görünüyorsa. Zeminleriniz sadece paspas kafanız kadar temiz; kirli ve yıpranmış bir paspas etkili olmayacaktır.

Paspas başlıkları çamaşır makinesine girebilir mi?

Paspas kafasını çamaşır makinesinde yıkayın .
Toz paspas başlıkları ancak kirlendikten veya çok kirlendikten sonra yıkanmalıdır. Sıcak su ve hafif bir deterjan kullanarak yumuşak bir döngüde yıkayın . Ardından, fazla suyu sıkın ve yeniden kullanmadan önce tamamen kuruması için bir ipe veya rafa asın.

Vileda paspas başlıkları makinede yıkanabilir mi?

Vileda kolay sıkma ve temizleme paspas seti ile kullanım için mikrofiber paspas yedeği . Paspas başlığı kolayca çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir .

Vileda 1/2 paspas kafasını nasıl temizlersiniz?

Sprey Yıkama
Su ve deterjanla dolduğunda, temiz suyu yüzeye püskürtmek için kırmızı kulptaki mavi tetiği çekmeniz yeterlidir. Artık herhangi bir sert zemini silmeye başlayabilirsiniz.

Vileda 1/2 sprey paspas kafasını yıkayabilir misin?

Düz Sprey Paspas
Hafiftir ve taşıması kolaydır ve elbette bir kovaya gerek yoktur. Dayanıklı ped kullanımdan sonra makinede yıkanabilir . 1 , 2 Sprey Mop , tüm sert sızdırmaz zemin türleri için idealdir: ahşap, laminat, karo ve vinil döşeme.

Hangi Vileda paspas en iyisidir?

En İyi Vileda Paspas
  1. Vileda Buharlı Paspas İncelemeleri. -%38 Vileda Steam Mop (İngiltere Versiyonu), Temizlik Kimyasalları Olmadan Bakterilerin %99,9'unu Yok eder.
  2. Vileda Sprey Paspas Yorumları. -17% Vileda 1-2 Sprey Mikrofiber Düz Sprey Paspas, Ekstra Mikrofiber Doldurma Pedi, Kırmızı.
  3. Vileda Ultramax Paspas İncelemeleri. -8%
  4. Vileda Spin - Wringer İncelemeleri ile En İyi Mikrofiber Paspas. -%26

Paspasımdaki kokudan nasıl kurtulurum?

Bu kokudan kurtulmanın bir yolu, onu emmesi için bir temizleme solüsyonu oluşturmaktır. Bir fincan beyaz sirke (veya yüzde üç hidrojen peroksit) ve bir galon sıcak suyu karıştırın. Paspas kafasını çaldırmadan ve güneşte kurumaya bırakmadan önce önemli bir süre ıslanmasına izin verin.

O sedir ve vileda aynı mı?

Vileda bir Alman ev ve temizlik ürünleri şirketidir. Freudenberg Group'un ev eşyaları bölümünün bir markasıdır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde O - Cedar aracılığıyla dağıtılmaktadır. Marka temizlik için farklı mekanik ürünler satmaktadır.