CeFiONtect'i nasıl temizlersiniz?

Sordu: Alyce Vellore | Son Güncelleme: 19 Haziran 2020
Kategori: müzik ve ses müzikleri
4.3/5 (1.754 Görüntüleme. 35 Oy)
CeFiONtect glaze, düzenli temizlik ile birlikte TOTO ürünlerinizi bozulmamış durumda tutacaktır. Senin tuvaleti temizlemek için yumuşak bir bulaşık deterjanı kullanın. Jel bazlı bir klozet temizleyicisi kullanın. Lavabonuzu temizlemek için yumuşak bir bez kullanın.

Basitçe, en yeni tuvaleti nasıl temizlerim?

Koltuk, kapak ve çubuk --including Neorest yüzeyini temizlemek - su ile yumuşak bir bez ıslatma ve tuvalet silerek. Bir diş fırçası kullanarak, kase içine tuvalet'ın deodorant filtreyi temizleyin. Haznenin içini deterjanla temizleyin.

Ayrıca Cefiontect'ten sert su lekelerini nasıl çıkarırsınız? Sert su işaretleri, su kaynağından gelen minerallerden oluşur. Çamaşır suyu veya deterjan kullanarak çözülmezler. Mineralleri çıkarmak için sirke gibi hafif asidik bir temizleyici veya kireç çözücü bir temizleyici gerekir. Bu temizleyicilerin hiçbiri CEFIONTECT cilasına zarar vermez.

Ayrıca, Cefiontect nedir?

CEFIONTECT , tüm TOTO seramik ürünlerine uygulanan ve kalıp, kireç ve atık madde oluşumunu önleyen uzun ömürlü bir bitiş sağlayan bir sırdır . CEFIONTECT'te kullanılan teknoloji, temiz bir seramik yüzey fikrini yeniden tanımladı.

Cefiontect, Sanagloss ile aynı mı?

Kısa cevap 'CeFIONtecT ' ve ' Sanagloss ' aynıdır . Ancak görünüşe göre 2015 civarında, Toto ' Sanagloss ' terimini bıraktı ve sır için “ CeFiONtect ” terimini kullanmaya karar verdi. Dünyanın başka yerlerinde olmalarının nedeni ona CeFiONtect diyorlardı .

22 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

En iyi klozet temizleyicisi nedir?

Zor Lekeler İçin En İyi 5 Klozet Temizleyici
 1. En İyi Sıvı Temizleyici. Lysol Power Klozet Temizleyici (2'li Paket)
 2. En İyi Klozet Değneği. Clorox ToiletWand Tek Kullanımlık Temizleme Sistemi.
 3. Tankınız İçin En İyi Tabletler. Clorox Otomatik Klozet Temizleme Tabletleri Çamaşır Suyu ile (4'lü, 2'li Paket)
 4. En İyi Kimyasal İçermeyen Temizleyici.
 5. Sert Su Lekeleri İçin En İyisi.

Toto tuvaletleri için en iyi temizleyici nedir?

CeFiONtect cilası, düzenli temizlikle birlikte TOTO ürünlerinizi bozulmamış durumda tutacaktır. Lavabonuzu temizlemek için hafif bir bulaşık deterjanı kullanın. Jel bazlı bir klozet temizleyicisi kullanın. Lavabonuzu temizlemek için yumuşak bir bez kullanın.

Lekeli bir klozet nasıl temizlenir?

Boraks ve Sirke
 1. 1/4 fincan Boraks'ı klozete dökün ve bir klozet fırçasıyla çevirin.
 2. 1 bardak sirke ekleyin ve karışımın yaklaşık 20 dakika kasede oturmasına izin verin.
 3. Lekeleri çıkarmak için kaseyi tuvalet fırçasıyla ovarak bitirin. Durulamak için tuvaleti yıkayın.

Toto tuvalet ne işe yarar?

Washlet , klozetin üstüne oturan ve kontrol paneli olan elektronik bir bide gibidir. Toto'nun kreasyonu Washlet , standart sifonlu klozetlere uyan bir ünitedir ve kullanıcılara işlerini bitirdikten sonra bir bide su jetinin temizleme durulaması ile Amerikan oturmalı klozetlerin konforunu sağlar.

Toto tuvaletlerde SanaGloss nedir?

SanaGloss , Toto tarafından üretilen klozetlerde kullanılan patentli bir sırdır . Bazen yanlışlıkla Sani-Gloss olarak yazılır. SanaGloss , yalnızca belirli bir Toto tuvalet yelpazesinde mevcuttur.

SanaGloss'tan sert su lekeleri nasıl çıkar?

Senin tuvaleti temizlemek için yumuşak bir bulaşık deterjanı kullanın. Jel bazlı bir klozet temizleyicisi kullanın . Lavabonuzu temizlemek için yumuşak bir bez kullanın. Tuvaletinizi temizlemek için yumuşak kıllı plastik bir fırça kullanın.

Toto tuvalet tankımı nasıl temizlerim?

Bu temizleme işleminde Toto klozetinize yaklaşık bir bardak sirke dökmeniz gerekecek. Ardından, birkaç dakika boyunca bir tuvalet fırçasıyla fırçalamanız gerekecektir. Ardından, yaklaşık bir veya iki dakika beklemeniz gerekecek.

Piyasadaki en iyi sifonlu tuvalet hangisidir?

En İyi 10 Flushing Tuvalet - İnceleme
 • TOTO CST244EF#01 Entrada Uzun Tuvalet.
 • Amerikan Standardı 221CA.
 • Amerikan Standardı 221DA.
 • Amerikan Standardı 2886218.020 H2Option.
 • Danze DC011323WH Orrington Tek Parça Tuvalet.
 • Toto CST243EF-01 Entrada 1.28GPF Turu.
 • EAGO TB351 Çift Gömme Çevre Dostu Seramik Tuvalet.

G Max yıkama sistemi nedir?

G - Max , aşağıdaki gibi özelliklerle yıkama performansı için endüstri standardıdır: Daha büyük bir 2-1/8” camlı tuzak, daha fazla akış sağlar, suyu hazneye daha hızlı çeker ve tıkanmayı önlemek için daha güçlü bir şekilde dışarı çeker. Büyük bir 3” yıkama valfi daha hızlı, daha sessiz ve daha güçlü bir yıkama sağlar .

Toto kasırga sifonu nedir?

TORNADO SIVA ALTI: Güçlü tuvalet kızarma. TORNADO FLUSH , her TOTO tuvaletinin temel bir özelliğidir. Modele bağlı olarak, iki veya üç jet, kasenin her santimini temizleyen güçlü, dolaşan bir su girdabı oluşturur - bir kasırgadan ilham alan etkili ve verimli temizlik için.

Toto tuvaletim neden kokuyor?

Tuvaletinizden kükürt kokusu geliyorsa, suda bakteri var demektir. Eğer yaparlarsa , bakteriler muhtemelen suyun tamamındadır. Sadece bir bardak kokuyorsa , o zaman sadece tek bir boru kirlenmiş olabilir. Bu sorun, kokuyu gidermek için giderler değiştirilerek veya dezenfekte edilerek çözülebilir.

Toto doldurma vanasını nasıl ayarlarsınız?

Toto Tuvalette Su Deposu Seviyesi Nasıl Ayarlanır
 1. Tuvalete giden su kaynağını kapatın.
 2. Suyu tanktan boşaltmak için tuvaleti yıkayın.
 3. Tuvalet tankı içindeki yıkama vanasını bulun.
 4. Ayar borusunun kilidini açmak için yıkama valfi tertibatının üst kısmını saat yönünün tersine 1/2 tur çevirin.
 5. Su seviyesini değiştirmek için valf borusunu ayarlayın.

Toto klozetimin su seviyesini nasıl yükseltirim?

 1. Toto tuvalet suyu deposunun kapağını çıkarın.
 2. Tuvalet tankının iç duvarındaki su seviyesi işaretini bulun.
 3. Su vanasının üstündeki su seviyesi ayar vidasını bulun.
 4. Toto tuvaletini yıkayın ve ayarlanan su seviyesini kontrol edin.
 5. Tuvalet deposu kapağını değiştirin.

Toto çift floş nasıl çalışır?

Dual -Max , TOTO'nun çift yıkama sistemidir. Her tuvaletin 0,9 galon sifon veya 1,6 galon sifon seçeneği vardır , bu da ev sahibinin kendi takdirine bağlı olarak hangi miktarın gerekli olduğunu seçmesine izin verir. Su, klozet deposundan damlar ve ardından suyu, sifon çekerken temizleyerek, kaseyi daire içine almaya zorlayan iki ağızlıktan dışarı itilir.