Quizlet ile nasıl iletişime geçilir?

Sordu: Miriem Goma | Son Güncelleme: 9 Nisan 2020
Kategori: eğitim dil öğrenimi
4.9/5 (1.200 Görüntüleme. 19 Oy)
Quizlet'e müşteri hizmetleri iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Quizlet'e sosyal medya sayfalarından da ulaşabilirsiniz. Bu sosyal sayfalardan bazılarının bir mesajlaşma ya da kişiyi size şirkete doğrudan mesaj göndermek için kullanabilirsiniz bize düğmesi sunuyoruz.

Aynı şekilde, insanlar soruyor, quizlet'i nasıl e-postayla gönderirsiniz?

Destek ekibimizden bir istek yapmak için, Quizlet .com adresinden bizimle irtibata / geribildirim ya da bize e-posta [email protected] Quizlet .com.

Benzer şekilde, quizlet aboneliğinden nasıl çıkılır? Quizlet web sitesinde ödeme yaptıysanız otomatik yenilemeyi iptal etmek için

 1. Hesabınıza giriş yapın.
 2. Kenar çubuğundan Ayarlar'ı seçin.
 3. Yükseltmeler bölümüne gidin.
 4. Aboneliği yönet'i seçin.
 5. Otomatik yenilemeyi iptal et'i seçin.

Benzer şekilde, canlı bir quizlet nasıl oluşturulur?

Quizlet Live oyununu başlatmak için

 1. Hesabınıza giriş yapın.
 2. Sete git.
 3. Canlı'yı seçin.
 4. Oyun oluştur'u seçin.
 5. Öğrencilerinizin görmesini istediğiniz bilgi istemi ve yanıt kombinasyonunu seçin.
 6. Sınıfınızın görüntülemesi için ekranınızı yansıtın.
 7. Öğrencilerinizden quizlet.com/live adresine gitmelerini isteyin, katılım kodunu girin ve adlarını girin.

Quizlet'in ücreti ne kadar?

Quizlet Plus'ın yıllık maliyeti 19,99 ABD dolarıdır.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Quizlet Go'nun Maliyeti Ne Kadar?

Özetle: Quizlet Git sen $ 1.99 / yıl için Quizlet tamamında reklam kaldırmanızı sağlar. Ayrıca, iOS uygulamamızda Quizlet kullanıyorsanız, Quizlet Go aboneliğiyle premium temalara da erişebilirsiniz.

Quizlet'i arayabilir miyim?

Onların müşteri hizmetleri iletişim sayfası üzerinden Quizlet başvurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sayfaları üzerinden Quizlet başvurabilirsiniz. Bu sosyal sayfalardan bazılarının bir mesajlaşma ya da kişiyi size şirkete doğrudan mesaj göndermek için kullanabilirsiniz bize düğmesi sunuyoruz.

Quizlet uygulaması var mı?

Şimdi indirin - Ücretsiz! Not - Evet, bir iPad ve Android uygulaması oluşturmayı planlıyoruz!

quizletten mesaj atarmısın

Sekmeleri kullanarak, pin ve sınıf için ekran içeriği ve size kanalda tüm sınıf üyelerine mesaj ve mesajları göndermek için Oturumlar de kullanabilirsiniz. Bu makaledeki bölümler şunları içerir: Quizlet'i Microsoft Ekibinize eklemek için.

Quizlet e-postamı nasıl değiştiririm?

E-posta adresinizi değiştirmek için
 1. Hesabınıza giriş yapın.
 2. Ayarları şeç.
 3. E-postanızı değiştirin'e gidin.
 4. Yeni e-posta adresinizi girin.
 5. Şifrenizi girin.
 6. Kaydetmek için Gönder'i seçin.

Quizlet'inizi kimin görüntülediğini görebiliyor musunuz?

Kişisel seti herkese açıktır, kimseyi anlam görebilirsiniz. Arama motoru sonuçlarında bile çıkıyor. Kişisel kümesi yalnızca 'oluşturduk sınıflar veya yöneten insanlar tarafından görüntülenebilir. Kişisel seti sadece şifreye sahip kişiler tarafından görülebilir.

Quizlet güvenli mi?

Quizlet artık HTTPS ile %100 güvenlidir . İnternette gizlilik ve güvenlik , son zamanlarda önemli haber konuları olmuştur. ABD'deki en iyi 50 web sitesi arasında, güvenli ve emniyetli bir hizmet sağlama sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz. Bu, web sitemiz ve ayrıca resmi Android ve iPhone uygulamalarımız için geçerlidir.

Quizlet'e kaydolmak ücretsiz mi?

Öğrenciler ücretsiz bir Quizlet hesabına kaydolabilir ve herhangi bir konuyu çalışmak için kullanabilirler. Her öğrenci kendi hesabını kontrol ettiğinden, bir öğretmenin veya okulun onlar için hesap oluşturması şu anda mümkün değildir. Öğrencileriniz Quizlet'i kullanmakla ilgileniyorsa, işte nasıl başlayabilecekleri.

Quizlet'i ne için kullanabilirsiniz?

Quizlet , öğrencilerin interaktif araçlar ve oyunlar aracılığıyla bilgileri incelemelerine yardımcı olmak için geliştirilmiş web tabanlı bir uygulamadır. Quizlet'in misyonu, öğrencilerin (ve öğretmenlerin) öğrendiklerini uygulamalarına ve ustalaşmasına yardımcı olmaktır.

http ve https quizlet arasındaki fark nedir?

HTTP ve HTTPS arasındaki fark . HTTP , Köprü Metni Aktarım Protokolü anlamına gelirken, HTTPS Güvenli Köprü Metni Aktarım Protokolü'dür. HTTP, her şeyi plan metni olarak iletir, HTTPS ise şifreli iletişim sağlar, böylece yalnızca alıcı bilgilerin şifresini çözebilir ve okuyabilir.

Quizlet ücretsiz mi?

Quizlet , özel olarak kullanılabilen veya herkese açık olarak paylaşılabilen flash kartlar ve çevrimiçi testler yapmak için (reklamlardan ve ek özellikler için ücretli aboneliklerden para kazanan) ücretsiz bir uygulamadır.

Quizlet ne kadar iyi?

Quizlet , yabancı dil, kelime bilgisi, coğrafya ve yaşam bilimi gibi ezber gerektiren dersler için harikadır. Kavramları ve eleştirel düşünme konularını çalışmak daha zor ama imkansız değil. Esasen Quizlet iyi bir çalışma aracıdır, ancak öğrenme sınırlıdır.

Quizlet'te nasıl kopyalarsınız?

Bir seti kopyalamak ve özelleştirmek için
 1. Seti açın.
 2. Seçme. (Daha fazla menü).
 3. Kümeyi kopyala'yı seçin.
 4. Değişikliklerinizi yapın ve kaydetmek için Bitti'yi seçin.

Quizlet setlerini indirebilir misin?

Quizlet mobil uygulamalarıyla çevrimdışı çalışma. Yükseltilmiş kullanıcılar, iOS uygulamasını kullanarak çevrimdışı olarak çalışabilir ve setler oluşturabilir. Oluşturduğunuz ayarlar veya düzenlemek İnternete yeniden çevrimdışı otomatik yayınlanmaktadır.

Quizlet canlı için ödeme yapmanız gerekiyor mu?

Quizlet Live , Quizlet bilgi kartı setlerinden çalışır. Sen flaş kart kümeleri oluşturmak ve Quizlet .com adresinden Quizlet ücretsiz bir hesap ile Canlı oyunlar çalıştırabilirsiniz. (Not: Bu yayındaki bir şey yapmak için ücretli bir hesap gerekmez - kayıt işlemi açar Yapman düşünmek bile.)

Öğretmen quizlet'ine nasıl kaydolursunuz?

 1. Quizlet ana sayfasına gidin ve Kaydol'u seçin.
 2. Doğum gününüzü girin.
 3. Bir kullanıcı adı girin.
 4. E-posta adresinizi giriniz.
 5. Güvenli bir şifre girin.
 6. Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Bildirimimizi kabul edin.
 7. Eğer bir öğretmenseniz, ben öğretmenim kontrol edin.
 8. Kaydol'u seçin.

Öğrenciyken canlı quizlet yapabilir misin?

Öğretmenler herhangi bir çalışma kümelerinden Quizlet Canlı başlatmak ve saniyeler içinde bir oyun (öğrencileriniz için gerekli hiçbir hesapları) oluşturabilir. Öğrencilerinizden quizlet yazmalarını isteyin . herhangi bir cihazda (bilgisayarlar, cep telefonları, iPad'ler vb.) canlı yayınlayın ve benzersiz katılım kodunu ekranınıza girin.