Tumblr'da içerik nasıl indirilir?

Sordu: Rory Zurriaga | Son Güncelleme: 11 Ocak 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem paylaşımlı yazılım ve ücretsiz yazılım
4.6/5 (1.792 Görüntüleme . 38 Oy)
İndirmek istediğiniz Tumblr'ın URL'sini uygulamanın alt kısmında bulunan kutuya girin. İndirmek istediğiniz içerik türünü ve söz konusu Tumblr'ın belirli sayfa sayısını seçin. Blogun tamamını istiyorsanız, “Sayfaları İndir ” alanlarını boş bırakmanız yeterlidir.

Ayrıca Tumblr'da özel gönderilerimi nasıl bulabilirim?

Özel mesajları erişmek için: yayını bulana kadar Web üzerinde, üst sağ ofthe ekran azından, hesap menüsündeki (insan simge) dan choosethe blog, sonra gösterge tablosu üzerinden ilerleyin. İpucu: Yayının sağ üst köşesinde özel URL ctrl tıklayın (veya sağ tıklama) almak ve orada bağlantıyı kopyalayın.

Benzer şekilde, tumblr'daki arşivinize nasıl ulaşırsınız? Bir üyenin Tumblr arşivine gitmek için, herhangi bir Tumblr URL'sinin sonuna "/ arşiv " eklemeniz yeterlidir. Dolayısıyla, NASA'nın Tumblr arşivini görmek istiyorsanız, URLnasa'yı kullanırsınız. tumblr .com/ arşiv . Sayfa, her ay için gönderileri görüntülemek için aşağı kaydırdıkça otomatik olarak yüklenir. Görüntülemek için bir tanesine tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca Tumblr'ımı nasıl yedeklerim?

Tumblr hesabınızı nasıl yedekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

 1. Kontrol panelinden, kişi simgesi olarak gösterilen hesap menünüze tıklayın.
 2. Ayarlar dişli simgesini tıklayın.
 3. Ekranın sağ tarafında dışa aktarmak istediğiniz blogu seçin.
 4. İstediğiniz blog seçildikten sonra sayfanın en altına gidin ve Dışa Aktar'a tıklayın.

Tumblr hesabını gizleyebilir misin?

Tumblr bugün içeriği sadece Tumblr .com üzerinde ve cihazların formobile doğal uygulamalarında görüntülenebilir böylece web'den blogunuzu gizlemek sağlayan bir özellik tanıttı. Hala 't birincil blog özel yapabilirsiniz, ancak bir şifre ile korunan bir ikincil blog ayarlayabilirsiniz.

27 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Tumblr gönderilerini özel yapabilir misin?

Tumblr size entireaccount gizli hale izin vermez, ancak özel bloglar ve yourpermission olan kişiler ile fikir, resim ve video shareyour izin özel blog mesajları olabilir. Tumblr'daki gizlilik ayarlarına, ayarlar ve özelleştirme araçları aracılığıyla erişilir.

Tumblr pano gönderilerimi nasıl gizlerim?

Sağ üst köşedeki açılır menüden "Özel"i seçin ve ardından "Gönderi Oluştur"u tıklayın. Özel yayınınız yalnızca blogunuzun kontrol panelinde size görünür, Tumblr ana sayfasında veya ana Tumblr kontrol panelinde görünmez. Gönderi, durumu belirtmek için sol üst köşede bir "Özel" işareti görüntüler.

Tumblr'daki yeniden blogları gizleyebilir misin?

Tumblr blogları genellikle sayfanın üst kısmında " Yeniden Blogla " düğmesi içeren bir kontrol çubuğu içerir. Eğer Tumblr temasını düzenleyerek "Reblog" butonuna canhide. Tumblr blogunuzu açın ve tema düzenleyiciyi açmak için "Özelleştir"e tıklayın.

Tumblr'da tarihi nasıl buluyorsunuz?

Görüntülemek istediğiniz gönderi ile Tumblr sitesine erişin. Gönderinin tabanında bir zaman damgası olup olmadığını kontrol edin. Bir zaman damgası görmüyorsanız , yorumları görüntülemek için "Notlar" bağlantısını tıklayın. Zaman damgası genellikle Notlar sayfasında görüntülenir.

Tumblr'daki toplu gönderi editörü nerede?

Toplu Gönderi Düzenleyicisine Ulaşım
Hesap menüsünü açarak başlayın - yourprimary blog altında, Yayınlar'ı seçin. Ve sonra Dashboard'un sağ tarafında Küçücük bir yazıyla MassPost Editor seçeneğini görüyorsunuz - sanki Tumblr onu bulmanızı istemiyormuş gibi. Tıklayın ve doğrudan Mega Editör'e yönlendirilirsiniz .

Şifre korumalı bir Tumblr'ı takip edebilir misin?

Tumblr , parola korumalı blogların izlenmesine izin vermez. Eğer birini takip etmek denerseniz, 'Bu hata mesajını alırsınız: '. Korunan bloglarda Maalesef bu özellik isn'tavailable' Ben şifre Takipçilerinizle bir Tumblr korursanız onlar şifreyi yoksa, izleyenler kendi panoları benim Tumblr görebilir?

Tumblr'da özel bir gönderiyi nasıl silerim?

Web'de: ı seçin, kaldırmak istediğiniz yayının alt kısmındaki dişli simgesini tıklayın mesajların çok sayıda kaldırmak isterseniz, sağ tarafını accesson olabilir Kütle Mesaj Editör kullanılarak werecommend "Sil". sayfanın veya tumblr .com/mega-editor/blogname aracılığıyla.

Tumblr'da güvenli modu nasıl devre dışı bırakırım?

Adım 1: Giriş ekranından Ayarlar uygulamasını açın, aşağı kaydırın ve ardından Tumblr öğesine dokunun. Adım 2: Tumblr Ayarları altında, Güvenli Mod'a dokunun. 3. Adım: Güvenli Modu kapatmak için Hiçbir Şeyi Gizleme'ye dokunun. Tumblr uygulamasını yeniden açtığınızda tüm NSFW içeriğine erişebilmelisiniz.

Tumblr'ınızı yedeklemek ne kadar sürer?

Blogunuzu seçin ayarlarına gidin ve ihracat için aşağı tüm yol ilerleyin. Tumblr zip oluşturmak etmesi (blogunuzun boyutuna bağlı olarak belki daha fazla ve) 12-24 saat sürer. Bu süre içinde uyku için bilgisayar gitmek don'tlet - Daha sonra (ben ~ 17K mesajları var) benim 45TR dosyayı indirmek için 4hours hakkında götürdü!

Tumblr'dan telefonunuza nasıl video indirirsiniz?

Cihazınızda - “Tumblr Video Downloader” uygulaması mobil bir video indirmek istiyorsanız indirebilirsiniz. Her iki uygulamayı da yükledikten sonra, Tumblr uygulamanızı açın ve indirmek ve cihazınıza kaydetmek istediğiniz bir GIF veya video içeren herhangi bir gönderiye göz atın. Gönderide “Paylaş” düğmesini bulun ve üzerine dokunun.

Tumblr geri mi geldi?

Eğer şirket blog'unda bir kopyası sitesi kesintilerinin lokal örtmek kaydedilmiş tutmak istiyorum butif Tumblr, çevrimiçi süresiz mesajlarınızı saklar, onu yedeklemek gerekir. Tumblr , tüm normal girişlerinizin statik bir kopyasını kaydetmek için bir Macintosh OS X uygulaması oluşturdu, ancak programı durdurdu ve artık dağıtmıyor.

Tumblr gönderilerini film rulonuza nasıl kaydedersiniz?

Tumblr simgesine kaydırın, ardından ona dokunun. Alink gönderi formu açılacaktır. İsterseniz bir başlık ekleyin ve ardından "Yayınla"ya dokunun. Payı veya indirme fotoğraf, sadece uzun süreli basın (uzun musluk) fotoğrafın, sonra film rulonuza tasarruf andit'll Eylem Tablosunda "Resmi Kaydet" düğmesine dokunun.

Tumblr'da engellendiğimi nasıl anlarım?

Tumblr'daki Kişiler Engellendiklerini Söyleyebilir mi? Tumblr kullanıcıları, engellendiklerine dair bir bildirim almazlar. Onlar kendi Tumblr zaman çizelgesinde de görünür nolonger mesajlarınızı dikkat edin: They'donly olmadığını söylemek mümkün.

Gönderileri bir tumblr hesabından diğerine nasıl aktarırım?

Gönderileri Tumblr'da Başka Bir Adrese Aktarın
Tumblr hesabınıza giriş yapın ve ayarlar simgesine tıklayın. Farklı bir adrese aktarmak istediğiniz blogu seçin. URL'yi Tumblr gönderilerinizi aktarmak istediğiniz Web adresine güncelleyin ve ardından "Kaydet"i tıklayın.

Tumblr'dan iPhone'unuza nasıl video kaydedersiniz?

DoDa uygulaması size Tumblr videosunu kaydetme seçeneğini gösterecek. İndirdikten sonra, gezinme çekmecesini açmak için sol üst köşedeki hamburger menü simgesine dokunun ve ardından “İndirilen Video”yu seçin. İndirilen videoyu iPhone Film Rulonuza kaydetmek için “Paylaş” düğmesine dokunun ve “Videoyu Kaydeti seçin.

Tumblr'ın yerini ne alacak?

2019 İçin En İyi 8 Tumblr Alternatifi
 1. Mastodon – Açık Kaynak Tumblr Alternatifi.
 2. WordPress – Tumblr gibi bir Blog sitesi.
 3. Blogger – Google'a ait Ücretsiz Tumblr Alternatifi.
 4. Pillowfort – Mükemmel Tumblr Değişimi.
 5. Orta – İçerik Odaklı Bir Bloglama Web Sitesi.

Tumblr'ımdan en iyi şekilde nasıl yararlanabilirim?

İşte yeni başlayanlar için platformdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı Tumblr ipuçları.
 1. İçeriğiniz için doğru gönderi biçimini kullanın. Tumblr size yedi farklı gönderi formatı sunuyor.
 2. Etiketleri kullanın ama aşırıya kaçmayın. Etiketler Tumblr'da çok güçlüdür.
 3. Şık bir tema edinin.
 4. Toplu gönderi düzenleyiciyi kullanın.
 5. Sıra gönderileri.