RoCitizens'ta hurdaları nasıl elde edersiniz?

Sordu: Erling Kohn | Son Güncelleme: 30 Mayıs 2020
Kategori: video oyun mmo'ları
4/5 (907 Görüntüleme. 35 Oy)
Nasıl hurda alınır - Zombileri taretlerle öldürün. Paslı bir taret alacaksınız ve! DÜZENLİ bir taret elde etmek için zombileri öldürün ve 200 hurda kazanın . Alev makinesi kulesi için 400 hurda alın ve Survivor Steve (Sal'in yanında) ile konuşun ve tareti tıklayın.

Ayrıca, RoCitizens'daki en iyi iş nedir?

Bunlar en iyi işler RoCitizens Süper Market, Hemşire ve Soyguncu!

Ayrıca Bilin, RoCitizens 2019'da nasıl para ticareti yapıyorsunuz? oyuncuya tıklayın (diz çevresi) ve takas seçeneği açılacaktır, oyuncunun takas talebini kabul etmesini bekleyin ve ardından "Ne vereceğim" bölümüne o oyuncuya vermek istediğiniz para miktarını yazın.

Ayrıca, RoCitizens'da ev ticareti yapabilir misiniz?

RoCitizens'da oyuncu, başka bir oyuncuyla oda arkadaşı olma veya kendi evini inşa etme ve kişiselleştirme seçeneğine sahiptir. Bunu tıkladığınızda, ya eski ev almak veya yeni bir inşa etmek mümkün olacak.

RoCitizens nedir?

RoCitizens , Firebrand1 tarafından oluşturulan bir ROBLOX oyunudur. RoCitizens sizinle ilgili bir oyundur. Oyunun sloganı, "Senin Hikayen, Senin Oyunun" gerçekten her şeyi özetliyor. Oyun birkaç kez ön sayfada yer aldı ve 300 milyondan fazla ziyaret aldı! Oyun içinde, Suçtan Emniyete 6 Kariyer arasından seçim yapabilirsiniz!

18 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

RoCitizens'ta hangi işler var?

Olabileceğiniz bazı işler var: Polis memuru, Okul otobüsü şoförü, Fast food kasiyeri, Fast food aşçısı, hemşire , Suçlu, Mağaza kasiyeri. Hepsi eğlenceli, ayrıca para kazanmanın hızlı bir yolu.

RoCitizens'daki hastane nerede?

Konum. Yumurtlamadan sağa döndüğünüzde hastanenin yeri caddenin aşağısındadır. Şu anda müzenin yanında ve kütüphanenin karşısında. Kendi park yeri ve arabalar için kendi çıkıntısı var.

RoCitizens'daki polis karakolu nerede?

Polis Karakolu , RoCitizens'ta bir binadır. 18 $/saat taban ücreti olan bir Memur olan bir işi tutar. Kendi otoparkı var ve iki katlı. Polis Karakolu aynı zamanda Hırsızların yakalandıklarında ortaya çıktıkları yerdir.

Rocitizens'deki kırmızı balon nerede?

Konum. Paghetti's yumurtlamaya yakın. Arkasında otoyol, önünde ise park yeri var. Solunda Sinema, sağında Suç Sığınağı var.

Rocitizens'deki çörekler nerede?

Donutların yeri:
  • bayrak direği (Polis merkezi)
  • dalış tahtasında (küçük olan)
  • Lise (ön büro)
  • süper-mart (2. Kayıt.
  • araba bayiliği (masa)
  • benzin pompasının üstünde (benzin istasyonu)
  • Benzin istasyonunun içinde (arka alt rafta)
  • nomburger masası (uzun olanlar)

Rocitizens'de nerede hırsız olursun?

Soyguncu olmak için Paghetti'nin yanındaki gri depoya girin. Binadaki mavi daireye girin ve yeşil "Başlat" düğmesine basın.