Bir halka kapı zili pro kama nasıl takılır?

Sordu: Luisina Peper | Son Güncelleme: 24 Mart 2020
Kategori: ev ve bahçe akıllı ev
4/5 (221 Görüntüleme . 41 Oy)
Bir kama kiti takmak için, ortadaki iki delikten duvarınıza vidalamanız yeterlidir. Afterwords, monte etmek için Zil video kapı zili 2 monte.

Aynı şekilde, halka kapı zili Wedge ile birlikte mi geliyor?

Bu kit , istiflenebilir üç takoz ile birlikte gelir .

Aynı şekilde, zilin ne kadar yükseğe monte edilmesi gerekiyor? yaklaşık 48 inç

Basitçe, dış cephe kaplamasına halka kapı zili takabilir misiniz?

Evinizi yana taraf verdiyse, 'senin Halka video kapı zili montaj dikkate dış cephe kaplaması açısını almak gerekir edeceğiz. Çok daha muhtemeldir ziyaretçilerin ısı daha geçen trafik yakalamak için yapım Halka kapı zili yukarı işaret edecektir yana taraf üzerinde Halka video kapı zili montaj, aşağıda gösterildiği gibi.

Kapı zilini çevirebilir misin?

Köşe montajı, Ring Video Doorbell 2'nizi duvardan 15 derece sola veya sağa çevirmek için kullanılan isteğe bağlı bir aksesuardır. Eğer bir köşe veya komşu duvarda Kapı zili 2 sizin Halka video yüklediyseniz, köşe montaj Hareket algılama ve görünümü iyileştirebilir.

26 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

2 kablolu bir halkayı nasıl bağlarsınız?

Ring Video Kapı Zili 2 nasıl kurulur
 1. Adım 1: Birlikte verilen pili şarj edin ve takın.
 2. Adım 2: Telefonunuza Zil uygulamasını indirin.
 3. Adım 3: Pili takın ve uygulama kurulumunu tamamlayın.
 4. Adım 4: Mevcut kapı zilinizin gücünü kapatın.
 5. Adım 5: Duvarı kurulum için hazırlayın.
 6. Adım 6: Kapı zili kablolarını takın.

Zil kapı zili su geçirmez mi?

Ring kapı zili su geçirmez mi? Evet, Ring Doorbell donma sıcaklıklarında çalışır ve yağmur suyuna dayanıklıdır, ancak Ring Doorbell'inizi suya batırmanız önerilmez.

Halka kapı zili 2'yi vidasız nasıl kurarsınız?

Mevcut Bir Kapı Zili Olmadan Zil Zil Nasıl Kurulur
 1. Seviye aracını Zil cihazınızın önüne yerleştirin.
 2. Seviye aracını kullanarak, Zil Zilini takmasını istediğiniz yere konumlandırın.
 3. Bir kalem kullanarak montaj deliklerini işaretleyin.
 4. Ring kapı zilinizi duvara vidalayın.
 5. Yüz plakasını Ring görüntülü kapı zili üzerine yerleştirin.

Ring Pro, kama kitiyle birlikte mi geliyor?

Bu kit, istiflenebilir üç takoz ile birlikte gelir .

Bir halka kama kiti nedir?

Pro ve/veya The Ring Doorbell Classic'i monte etmek için oldukça zor olacak özel durumlar için Wedge kitleri mevcuttur. Kama Kitleri - Ring Kapı Zilinizi veya Ring Pro'nuzu açılı dış cephe kaplamasına düz bir şekilde monte etmek için Ring Wedge Kit'i kullanın veya istenmeyen hareketi sınırlamak için zilinizi aşağı doğru eğmek için kiti kullanın.

Duvara bir halka kapı zili nasıl takılır?

Ring Video Kapı Zilinizi montaj braketine monte etmeden önce, güvenlik vidalarının yaklaşık 1/4 inç kadar gevşemiş olduğundan emin olun. Braket üzerindeki kancaları ünite ile hizalayın. Kapı zili hizalandığında, zili duvara doğru itin ve ardından aşağı doğru basınç uygulayın.

Ring kapı zili Pro, açılı montaj ile birlikte mi geliyor?

3 ADET Ring Doorbell Pro Açılı Montaj , yalnızca Ring Doorbell Pro sürümüyle çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ( Ring Doorbell 2 veya diğer Ring Doorbell için değil ). Ring kapı zili pro köşe kiti, 15 ila 45 derece arasında sola veya sağa ayarlamaya izin veren 3 plaka ile birlikte gelir .

Zil kapı zili ayarlanabilir mi?

Ring Video Doorbell 2'nizdeki hareket sensörleri, yatay olarak 180 dereceye kadar ve fikstürden dışarı doğru 5 ila 30 fit arasında hareketi algılamak üzere tasarlanmıştır. Ring Doorbell 2'niz zaten kuruluysa veya kurulum konumunu değiştiremiyorsanız, Kama montajlı açıyı değiştirme hakkında bilgi almak için burayı tıklayın.

Bir halka kapı zilinin görüş açısı nedir?

Cihazınız önündeki her şeyin 160 derecelik geniş açılı resmini çeker, bu kameranın görüş alanıdır. İdeal olarak bunu fikstürden beş fitten yaklaşık 20 fite kadar yakalar.

Kapı zili kapının hangi tarafında olmalı?

Atama. Hemen hemen her evde kapı zili ön kapının solunda veya sağında bulunur . Zil tipik olarak kapıyı çevreleyen döşemede değil, döşemenin yanındaki duvardadır. Çoğu durumda, kapı zili kapının kulp ile aynı tarafına ve menteşelerin karşısına yerleştirilir.