Taşla dış cephe kaplamasını nasıl eşleştirirsiniz?

Sordu: Ot Glussky | Son Güncelleme: 15 Haziran 2020
Kategori: ev ve bahçe iç çevre kalitesi
4.7/5 (101 Görüntüleme . 39 Oy)
Zıt Renkler
Örneğin, ikisi ve zıt dokuları arasındaki farkı daha belirgin hale getirmek için soluk kenarlı koyu renkli bir taş kullanın veya daha nötr olan canlı bir renk kullanın. Taşların nötr bir renk olma olasılığı daha yüksek olduğundan, ilgiyi artırmak için dış cephe kaplamasını kullanın.

Ayrıca, Stone'a hangi renk kaplamanın gittiğini de biliyor musunuz?

İşe Yarayan Renkler Nötr renklere sadık kalırdık . Taşlı yeşil kaplama, klasik bir ev renk şemasıdır. Siyah ve/veya beyaz: Bu iki renkle gerçekten yanlış gidemezsiniz. Taşlı bir evde siyah ve beyaz süslemeler kombinlendiğinde görkemli ve zariftir.

Ayrıca evime nasıl taş seçmeliyim? Dış Mekanınız için Tuğla ve Taş Seçmenin 7 Adımı

  1. Eşleşen bir kombinasyon bulmaya çalışmayın.
  2. Kontrastlı bir kombinasyon seçin, ancak aşağıdaki ev gibi uçuk gri, beyaz veya krem ​​seçeneklerinden birini seçin.
  3. Tuğlayı taşta bulunan renkle eşleştirin.
  4. Evinizin stiliyle uyumlu doğru taş türünü seçin.

Bu bağlamda, dış cephe kaplamasını nasıl eşleştiriyorsunuz?

Vinil Dış Cephe Kaplama Renkleri Nasıl Eşleştirilir

  1. Vinil kaplamayı orijinal olarak monte eden marangozu arayın. Vinil kaplamalıyken evde yaşamıyorsanız, marangozun iletişim bilgilerini bulmak için önceki sahibini arayın.
  2. Evinizin en az görünen köşesine gidin.
  3. Örnek dış cephe kaplamasını yerel evinize veya dış cephe kaplama mağazasına götürün.

Kireçtaşı ile hangi renk kaplama gider?

Tavsiye için kireçtaşı ile Kireçtaşı Kurşun bak Letting; örneğin soğuk nötr alacalı gri veya mavi tonlu gri ise, gümüşi gri veya soluk çelik mavisi gibi benzer renkli boyalarla iyi gider . Taş kremsi devetüyü ise, açık kahverengi veya haki ailesinden bir şeyle güzel bir şekilde eşleşir.

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sarı siding ile hangi renkler gider?

Panjurlarınız için sarı dış cephe kaplamanızla tezat oluşturan bir gölge seçmek, evinizin dışını gerçekten vurgulayabilir. Sarı sıcak bir renk olduğundan, mavi gibi soğuk alt tonlara sahip bir gölge maksimum kontrast sağlar. Sade bir görünüm istiyorsanız, bir robin yumurtası veya mavi gri tonu sarı ile iyi çalışır.

Bej siding ile hangi renk gider?

Beyaz, özellikle daha koyu bir doygunluk seçtiyseniz, bej kaplama için de iyi bir tamamlayıcıdır. Bununla birlikte, süslemeyi vurgulamak istiyorsanız, kahverengi bir gölge gibi daha koyu bir tonu düşünebilirsiniz. Kahverengi vurgu, havadar beji topraklayarak evinize görkemli bir cephe kazandıracaktır.

Bir evin dış taşını boyayabilir misin?

Bir taş ev cephesinin görünümünü aydınlatmak, onu boyamak kadar basittir. Özel duvar boyası , taş ve harçla birleşir ve nemi kapatmaya yardımcı olabilecek hava koşullarına karşı koruyucu bir tabaka oluşturur. Boya uygulaması öncesi iyice kaya cephe temizlemek ve kurumaya bırakın.

Taş rengi neye benziyor?

Taş renkleri genellikle Soluk olarak tanımlanır; Sıcak ve Karanlık, ancak Cool versiyonları ve birçok biçimiyle büyük ölçüde taşa benzeyen hemen hemen her şey kolayca bulunabilir.

Bronz siding ile hangi renk gider?

ten rengi ev için deklanşör renkleri
Ten rengi evlerdeki panjurlar, evin doğal tonlarıyla eşleştiğinde en iyi şekilde görünür. Yeşiller veya kahverengiler gibi daha koyu toprak tonları iyi çalışır. Ve her zaman olduğu gibi, beyaz panjurlar zahmetsiz bir sadelik dokunuşu katabilir.

Taş nasıl renklendirilir?

Eşit bir şekilde ıslanana kadar asit lekesi ile 2 x 2 fitlik bir alana püskürtün. Lekeyi taşa işlemek için alanı kuru bir fırça ile dairesel bir şekilde silin. Dairesel ovma, lekede doğal görünen renk varyasyonları oluşturur. Daha koyu bir renk için ikinci kat boya uygulayın.

Beyaz siding ile hangi renk çatı olur?

Dış Cephe Kaplama ve Kepenklerle Koordinat
Ev Dış Cephe Kaplama Rengi: En İyi Eşleşen Çatı Renkleri:
Beyaz Kahverengi, siyah, yeşil, gri, mavi, kırmızı
Gri Siyah, koyu gri, koyu mavi, koyu yeşil, beyaz
Bej/Ten Kahverengi, siyah, koyu yeşil, koyu mavi
Kahverengi Daha açık veya daha koyu olan yeşil, siyah, mavi, kömür ve kahverengiler

Kahverengi dış cephe kaplaması ile hangi renk ön kapı olur?

tatlı kireç
Parlak yeşiller birçok renkle iyi görünse de, gri bir ev ve koyu kahverengi dış cephe kaplaması veya tuğla için ön kapı renkleri için en çarpıcı etkiyi yaratırlar.

Krem siding ile hangi renk çatı olur?

Evinizi Tamamlayacak Shingle Renklerini Nasıl Seçeceğinize İlişkin 17 Gerçek ve İpuçları
EV RENGİ EN UYGUN ÇATI ŞINGLE RENGİ
Bej/Krem Kahverengi, Siyah, Gri, Yeşil, Mavi
Kahverengi Gri, Kahverengi, Yeşil, Mavi
Beyaz Kahverengi, Gri, Siyah, Yeşil, Mavi, Beyaz dahil hemen hemen her renk
Yıpranmış Ahşap veya Kütük Evler Kahverengi, Yeşil, Siyah, Gri

Dış cephe kaplamasında boyayı nasıl eşleştirirsiniz?

küçük bir siding parçası - iki pencere arasında veya garaj alanı çevresinde olduğu gibi. Kalafatları kesmek için maket bıçağı kullanın ve bir macun bıçağıyla nazikçe kaldırın. Daha sonra tekrar yerleştirebilir, yeniden kalafatlayabilir ve uygun boya ile boyayabilirsiniz . Oluğun iniş borusundan bir dirsek.

Siyah bir çatı ile hangi renk dış cephe kaplaması daha iyi gider?

Kırmızı tuğlalı bir dış cephe kaplaması istiyorsanız, beyaz bir döşeme dahil siyah veya koyu mavi çatılar iyi bir şekilde eşleşir. Gri , kahverengi veya siyah çatılar da hafif bir zeytin gibi yeşil kaplama ile iyi gider. Kırmızı, yeşil, mavi, gri , kahverengi veya siyah çatılar da sarı veya altın kaplamaya çok yakışır.

Vinil kaplamayı eşleştirmek zor mu?

Mevcut dış cephe kaplaması onaracak en kolay veya en zor parçası olacak maçları yedek vinil siding alınıyor. Doğada bulunmayan doku ve renklerde (yukarıdakilerin bazıları gibi) gelmenin yanı sıra, vinil kaplama desenleri ve renkleri üretilmeyebilir, bu da eşleşmeyi zorlaştırır .

Vinil kaplama boyayabilir miyim?

Vinil kaplama genellikle nispeten bakım gerektirmeyen olarak kabul edilir. Onu böyle yapan şeylerden biri de boyanmasına gerek olmamasıdır. İyi haber şu ki , vinil kaplama boyayabilirsiniz . Dış cephe kaplamasının yalnızca boyanın kendisi kadar bakım gerektirmeyeceğini unutmayın.

Tek parça dış cephe kaplaması satın alabilir misin?

Kaynağına bağlı olarak, dış cephe kaplaması ayrı ayrı parçalarını satın almak mümkün olmayabilir. Bir durumda satın sona erebilir. Büyük kutu mağazalarında tek tek parçalar satın alabilirsiniz , ancak mevcut renkler çok sınırlıdır.

Dış cephe kaplaması üreticimi nasıl tanımlarım?

Ne tür bir dış cephe kaplaması olduğunu anlamanın en iyi yolu , tavan arası gibi bitmemiş bir alana gitmek ve üreticinin adını veya bir AHA kodunu (Amerikan Sert Tahta Birliği) bulmak için panonun arkasına bakmaktır. Bu, ürünün üreticisini ve nerede yapıldığını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Dış cephe kaplamasını yamalayabilir misin?

Vinil kaplamanızda küçük bir delinme varsa , onarımı kolaydır. Delinmenin etrafındaki alanı temizlemek için dış cephe kaplaması temizleyicisi kullanın. Renk uyumlu vinil kaplama kalafatınızın ucunu kesin ve boruyu kalafat tabancanıza takın. Deliğin arkasındaki boşluğu doldurmak için kalafat deliğe sıkın.

Koyu gri dış cephe kaplaması ile hangi renk çatı olur?

Evinizde tuğla, ahşap kaplama, taş, sıva veya süslemelerde başka yerlerde bulunan renklerle shingle renk koordinasyonu. Örneğin, koyu gri veya siyah bir çatı, gri veya mavi bir evle iyi görünürken, kahverengi , krem ​​veya ten rengi bir ev, kahverengi zona veya krem ​​ve kahverengi karışımı ile daha iyi uyum sağlar.