Kravat nasıl fotoğraflanır?

Sordu: Zoila D'eca | Son Güncelleme: 1 Mayıs 2020
Kategori: stil ve moda erkek resmi kıyafetleri
4.3/5 (383 Görüntüleme . 10 Oy)
Tripod ile görüntü bulanıklığı riski olmadan daha yavaş bir deklanşör hızı kullanabilmelisiniz, ancak elde tutulan fotoğrafları daha yüksek deklanşör hızlarında (yani 1/250, 1/500) çekmek en iyisidir. Kravat görüntülerinizi bir DSLR fotoğraf makinesiyle çekiyorsanız, iyi bir odak uzaklığı 50 mm ile 105 mm arasında olacaktır.

Bu nedenle, bağları nasıl ölçüyorsunuz?

Hemen yanındaki kravat, geniş sonunda mezura yerleştirin ve ince sonuna kadar uzanır. Kravat boyunun bu ölçümünü yazın. En geniş noktasında, bağlantı çubuğunun bir yanında bandı önlemi koyun ve diğer tarafa bant uzanır. Kravatınızın genişliğinin bu ölçüsünü yazın.

Aynı şekilde, sıska kravatların modası geçti mi? Küçük göğüslü ve dar gövdeli erkekler daha dar genişlikte kravat takmalıdır. Sıska bir erkeğe geniş bir kravat , önemli bir çevresi olan bir erkeğe göre çok daha geniş görünecektir. Bu nedenle 2.25” ile 2.75” arasında ince kravatlar aramanızı öneririz.

Ayrıca, bir kravat göndermenin maliyeti ne kadar biliyor musunuz?

$ 299,99 Yukarıda tüm siparişler nedeniyle ağırlık ve kutunun boyutlarına ayrı toplanarak nakliye maliyeti sipariş gemi için kullanılan olacaktır. NAKLİYE YÖNTEMLERİ VE HESAPLAMALAR.

Amerika Birleşik Devletleri Nakliye maliyeti
4,99$'a kadar satın alma 5,00 $
9,99 ABD dolarına kadar satın alma $10,00
19,99 dolara kadar satın alma 12.50$

Normal bağ genişliği nedir?

Erkek kravatları için geleneksel genişlik , en geniş noktada yaklaşık 3 1/4″ – 3 1/2″ (8.25cm – 8.9cm) civarındadır. Önemli bir faktör, kravatın takım elbise ceketinin yakalarına göre genişliğidir . Genel olarak, yakalarınız daha inceyse kravatınız da daha ince olmalıdır.

16 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Normal bir kravatın boyutu nedir?

Ortalama büyüklükteki erkekler, genellikle 56-58 inç uzunluğunda standart kravat takabilir. Çok uzun erkekler için XXL kravatlar da var. Bu kravatlar yaklaşık 66 inç uzunluğundadır ve 6'7" ve üzeri erkekler için tasarlanmıştır.

Kravat için uygun uzunluk nedir?

Uygun kravat uzunluğu söz konusu olduğunda kurallar oldukça basittir. Esasen, doğal duruşunuzda dururken kravatınızın ucu belinizin (veya takıyorsanız kemerinizin) ortasında bitmelidir.

Kravatlar farklı uzunluklarda mı geliyor?

Normal bir kravat ile ekstra uzun olan arasındaki fark üç ila dört inçtir. Normal uzunluktaki bağlar normalde 58/59 inç, ekstra uzun olanlar ise genellikle 61/62 inç uzunluğundadır.

Erkek kravatlarında şu anki tarz nedir?

İki inç genişliğinde, klasik bir skinny kravat stiline sahiptir . Üç renk ve normal (58") ve ekstra uzun (62") uzunluklar arasından seçim yapabilirsiniz. Kravat %100 ipek olsa da dokulu ve pürüzsüz bir malzeme değil. Piyasadaki en kaliteli kravat değil, ancak bu fiyat noktasında paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

Sıska bir kravat ne kadar geniş?

Dar kravatlar 1,5 ila 2,5 inç genişliğindedir ve modern Avrupa kesim takım elbiselerle en iyi şekilde görünecektir.

Eski bağların bir değeri var mı?

Vintage Kravatlar Aslında Paraya Değer . Vintage kravatların moda olduğunu öğrenince hoş bir şekilde şaşıracaksınız. Wembley gibi markalar veya hiç etiketi olmayan kravatlar , modaya uygun bir güncel kravat için ödeyebileceğiniz fiyatın aynısını getirebilir.

Kravat nasıl bağlanır?

Bu adımları takip et
  1. Boynunuza kravat yerleştirin.
  2. Geniş ucu daha ince olanın üzerinden geçirin.
  3. Kravatın altında geniş ucu çalıştırın ve tekrar çekin.
  4. Geniş ucu ortasından çekin.
  5. Düğümün içinden geçirin.
  6. Düğümü sıkın.