AirPod'ları kulağınıza nasıl sabitlersiniz?

Sordu: Nezar Basadre | Son Güncelleme: 9 Haziran 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.3/5 (275 Görüntüleme . 9 Oy)
Tek yapmanız gereken AirPod'ların gövdesini AirPod Grips'in içi boş gövdesine kaydırmak. Ardından, daha büyük kancayı kulağınızın etrafına sarın ve gitmeye hazırsınız. Tutma yerleri , AirPods'unuzu kulağınızda güvenli bir şekilde tutarken rahat bir uyum sunar.

Bununla ilgili olarak, AirPod'lar neden kulağıma sığmıyor?

Apple'ın AirPod'ları şaşırtıcı derecede iyi ses kalitesi sunarken, kullanıcılar bunu her zaman duyamazlar. Kulaklık uçları silikon yerine pürüzsüz plastikten yapıldığından, asla kulakta güvenli bir şekilde kalmazlar. Gevşek bir uyum , gürültü yalıtımı olmadığı anlamına gelir, bu nedenle ses sızıntıları ve ses kalitesi düşer.

Ayrıca, kulaklıklarımın düşmesini nasıl önleyebilirim? İçinde kulakiçi tutmak için kulaklarının üstünde bir kafa bandı veya dar şapka yerleştirin. O mektuplar da kulaklıklarla görünür eğer sol kulağının ve sağ kulakta "R" işaretli earbud içinde "L" işaretli Kulaklığı yerleştirin. Üzerinde ve kulağının arkasında earbud ve uyan için ataşeler de kulakiçi tutmak için o bir aksesuar satın alın.

Ayrıca şunu da bilin, AirPods kulaklarınıza zarar verir mi?

Apple'ın AirPod'ları , sınıfının en iyisi kablosuz kulaklıklar olabilir, ancak herkes için değildir. Nedeniyle bazı insanların iç kulakta şekline, kulaklık sadece iyi olası her kulak şekli uymaz veya bazı durumlarda, neden ağrı kulağın içine sıkıca yerleştirildiğinde.

AirPod'lar size kanser mi veriyor?

AirPods Pro veya diğer Bluetooth kulaklıkların tehlikeli olduğuna dair kesin bir kanıt yok. Radyo frekansı (RF) radyasyonunun insanlarda beyin kanserine veya kanserli olmayan beyin tümörlerine neden olabileceğine dair gerçekten hiçbir kanıt yok. ( AirPods Pro, normal AirPod'larda bulunan Bluetooth teknolojisinin aynısını kullanır.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

AirPod profesyonellerim neden düşüyor?

Raporlar ve incelemeler ortak bir fikir birliğine varıyor - AirPods Pro önceki modellerden daha iyi uyuyor, ancak mührünü veya kulağın içindeki oturma yerini kaybedebilir. Onlar dışarı düşecek son derece düşüktür, ancak mühür koptuğunda, ses kalitesi tehlikeye girer.

Kulaklıklar neden kulağımda kalmıyor?

Kulakiçi kulaklıklarınızın kulaklarınızdan düşmesini önlemek için kulak kanallarınıza sıkıca yerleştirin, böylece rahat olacaklar. Kulak kirini düzenli olarak temizlemekten kaçının çünkü biraz kulak kiri, kulakiçi kulaklıklarınızın kulaklarınızda kalmasına yardımcı olabilir. Alternatif olarak, kulakiçi kulaklıklarınızın kulaklarınıza oturmasına yardımcı olması için Yurbuds gibi kauçuk ekler satın alın.

AirPod'ları kaybetmekten nasıl kaçınırsınız?

AirPod'ları yerinde tutmak için kulak kancası kullanın
Senin AirPods eklemek ve yiyor etrafına sarmak küçük silikon kanca serin - - Earhoox O en. Kulaklıklar kulaklarında uyacak Earhoox yardım gelip onları kaybetme riskini azaltarak, güvenli kalır.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

AirPod'lar çalışırken içeride kalıyor mu?

Çalıştırmak ise Evet AirPods kulaklarında kalacak ??
Kutsanmış gün! Bu, uyum konusunda endişelenmemi engellemedi - ilk olarak 9to5Mac tarafından paylaşılan bu videoya kadar: Rüzgar, dağlar, sprint, koşu - bu maraton koşucusu Apple'ın AirPod'larını kulakta kalma adımlarından geçirdi ve AirPod'lar galip geldi!

AirPods'umun sesini nasıl daha yüksek hale getirebilirim?

Bu, aşağıdaki yollarla yapılır:
  1. Sesi tamamen kısın.
  2. Ayarlar > Bluetooth aracılığıyla AirPod'ların bağlantısını kesin (eşleşmesini kaldırmayın).
  3. AirPod'ları kulağınızda tutun.
  4. iPhone'unuzun hoparlörlerini kullanarak ses çalın.
  5. Sesi tamamen kısın.
  6. AirPod'ları yeniden bağlayın.
  7. Sesi buna göre ayarlayın.

AirPods 1 veya 2'ye sahip olup olmadığımı nasıl anlarım?

Hakkında> Ayarlar> Genel: En AirPods iOS cihazına bağlı iseniz, sizin AirPods model numarasını almak için kullanabilirsiniz. AirPod'larınızın adını (örneğin, "John's AirPods ") görene kadar aşağı kaydırın. Ada dokunun, model numarasını göreceksiniz.

Apple kulaklıklar neden düşüyor?

Dr Voigt “kulak kanalı ise 'çok büyük' ise çok kolay dökülür, edeceğiz böylece kulaklıklar karşı oturmak için bir şey yok”. “Kulak kanalı Ve eğer 'çok küçük' kulaklık dışarı pop böylece, düzgün uygun yeterince derin gitmek mümkün olmayacaktır.”

Apple kulaklıklar düşüyor mu?

Yani teknik cevabı “Eğer dışarı çalışırken Elma AirPods dökülür musunuz?” teknik olarak “evet” ama herhangi bir gömleği çıkarırken açık kalacak çok sayıda kulaklık olduğundan emin değiliz. Düzenli EarPods gibi AirPods gevşek hissedecek ama bir kulağın düştü asla.

Koşarken kulaklıklarım neden düşüyor?

Aşırı kulak kiri olan kulaklar , kulaklığınızın sürekli düşmesinin nedeni olabilir . Eğer kulaklık kullanmadan önce kulaklarında parafin oluşumunu kırbaç ve sonraki saldırı için gidin.

Apple AirPod'ların mikrofonu var mı?

Her AirPod'da bir mikrofon bulunur , böylece telefon görüşmeleri yapabilir ve Siri'yi kullanabilirsiniz. Varsayılan olarak Mikrofon , Otomatik olarak ayarlanmıştır, böylece AirPod'larınızdan herhangi biri mikrofon görevi görebilir. Yalnızca bir AirPod kullanıyorsanız, bu AirPod mikrofon olacaktır. Mikrofonu Da Daima Sol veya Daima Sağ olarak da ayarlayabilirsiniz.

AirPod'lardan kulak kiri nasıl temizlenir?

AirPod hoparlörlerinizin oyuğunun içine sıkışan balmumu ve kiri çıkarmak için küçük bir Fun-Tak parçası alın ve ısıtmak için biraz gerdirin ve yoğurun. Ardından hoparlöre birkaç kez bastırın ve balmumu ve kiri alacaktır.

Apple kulaklıkları kulak ağrısı olmadan nasıl takarsınız?

Uzatılmış parçalar ve teller aşağı bakacak şekilde teli kulağınızın etrafına gevşek bir şekilde asmayı deneyebilirsiniz. Bu seçer az bas yukarı ve kulaklıklarla kulaklarında aslında, çünkü, yine çevrenizdeki ortam sesleri duyabilir. Hoparlör tarafı öne bakacak şekilde EarPod'ları kulaklarınıza doğru itin.

AirPod'lar kulaklarınızdan mı düşüyor?

Airpod'lar düşmeye devam edecek ve muhtemelen bir kanalizasyona düşecek veya çılgın bir yerde kaybolacak. Airpod'lar birbirine bağlı değil ve diğer markaların ürettiği gibi onları kulaklarınızda sıkıca tutan hiçbir şeye sahip değil.

AirPods ile uyumak tehlikeli mi?

Ancak güvenlik için seyahat ederken AirPod'larla uyumaktan kaçınmalısınız (bahse girerim onları bir yolculukta kaybetmek istemezsiniz). Ayrıca AirPods ile uyuduğunuzda uyku kalitenize zarar verebilir ve baş ağrısıyla uyanmanıza neden olabilir (yazının tamamı burada: Kulaklıkla Uyumak Tehlikeli mi?)

AirPod'lar neden kulaklarımı kaşındırıyor?

Balmumu birikmesi
Semptomlar ağrı, koku, akıntı ve kaşıntıyı içerebilir. "Pamuk tomurcukları gibi, kulaklıklar da genellikle kulak kanalının üretildiği dış üçte birlik kısımdaki balmumunu alır ve kulakları kuru ve kaşıntılı bırakabilir" dedi. “Bırakın yeniden birikmesine izin verin ve bunun bir şeyleri iyileştirip iyileştirmediğini görün.

AirPod'lar kulaklarınız için iyi mi?

AirPods ile insanların davranışları
Artık AirPods Pro'nun gürültü engelleme özelliği, arka plan gürültüsünü 20 dB'ye kadar azaltmaya yardımcı oluyor ve doğal olarak müzik sesini de azaltıyor. Ancak, AirPods gibi kulaklıklar kulağa doğrudan ses göndermek.