Soğuk bir paketi nasıl gönderirsiniz?

Sordu: Rodrick Chandiramani | Son Güncelleme: 14 Mart 2020
Kategori: iş ve finans lojistiği
4/5 (64 Görüntüleme. 11 Oy)
UPS gibi bir nakliye mağazasından soğuk bir nakliye kutusu satın alın. Genellikle bunlar, karton nakliye kutularının içine sığan yalıtımlı soğutuculardır. Taze peynirler, meyveler ve sebzeler gibi soğuk şeyleri paketlemek için ağır hizmet tipi buz paketlerini tercih edin. Herhangi bir jel paketinin sızması ihtimaline karşı yiyeceğin iyi sarıldığından emin olun.

Ayrıca, soğuk bir şey göndermenin maliyeti nedir?

Bununla birlikte, standart 2-3 poundluk bir paket için, ne gönderdiğinize , varış noktanıza ve ne kadar sürede ulaşması gerektiğine bağlı olarak 30 - 150 $ arasında bir maliyet bekleyebilirsiniz.

Aynı şekilde donmuş bir paketi nasıl gönderirim? Hem çabuk bozulan hem de donmuş gıdaların nakliyesi için aynı yönergeleri izleyin: Yiyecekleri sağlam bir oluklu kutuya koyun ve boşlukları baloncuklu naylon, plastik köpük fıstıklar veya buruşuk 60 kiloluk kraft kağıdı ile doldurun. soğutucu (kuru buz, jel paketleri veya her ikisi) veya bir soğuk nakliye kutusu ile kaplı soğutucu.

Buna uygun olarak, FedEx soğuk ürünler gönderir mi?

FedEx tarafından sunulan soğuk gönderi paketi ile sıcaklığa duyarlı gönderilerinizi soğuk tutun ve jel paketlerin ağırlığından, zahmetinden ve masrafından kurtulun. FedEx soğuk gönderi paketi, özel bir eğitim olmadan sürekli olarak soğuk bir sıcaklığı korumanıza olanak tanır ve yüksek düzeyde gönderi bütünlüğü sağlar.

FedEx ile et gönderebilir miyim?

Sen FedEx üzerinden başka bir yerden bir yere bozulabilen gıdalar gönderebilir; sadece onları göndermeden önce ekstra önlemler almanız gerekir. Sevk edilen yiyecekler yoldayken yüksek sıcaklıklar veya nem ile karşı karşıya kalabilir ve yalıtım ve soğutma , bu bozulabilir yiyecekleri gelene kadar taze tutacaktır.

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

USPS aracılığıyla donmuş gıda gönderebilir miyim?

USPS ® soğutma hizmeti vermemektedir; donmuş ürün sızdırmayacak ve koku yapmayacak şekilde paketlenmelidir. Kuru Buz gibi ambalaj malzemeleri kullanarak donmuş ürünleri gönderebilirsiniz.

UPS kargo ücretleri nedir?

1 librelik bir gönderi için paket başına minimum UPS Ground maliyeti (kazandığınız indirim ne olursa olsun en düşük maliyet) 7,57 $ olacaktır, ancak bu yalnızca nakliye ücretidir ve konut ve yakıt ek ücretlerini hesaba katmaz. Bu maliyetleri eklerken, bir UPS Ground paketi için en düşük maliyet 11,84 ABD doları olacaktır.

USPS aracılığıyla yiyecek gönderebilir miyim?

Bozulabilir ürünler, canlı hayvanlar, gıda, ve bitkiler gibi postada bozulabilir malzemelerdir. İzin verilen bozulabilir öğeler, postayı gönderenin kendi sorumluluğunda gönderilir. Bu eşyalar, bozulmaya başlamadan önce varmaları için özel olarak paketlenmeli ve postalanmalıdır.

Bir paketi nasıl gönderirim?

Paket Nasıl Gönderilir
 1. Adım 1: Kutunuzu Paketleyin. Eşyalarınızı nasıl paketleyeceğiniz, doğru kutuyu seçmekle başlar.
 2. Adım 2: Paketinizi Adresleyin. Bir kutunun adres formatı, zarflarınkiyle aynıdır.
 3. Adım 3: Bir Posta Hizmeti seçin.
 4. Adım 4: Posta Ücretini Hesaplayın ve Uygulayın.
 5. Adım 5: Paketinizi Gönderin.

Bir pastayı nasıl gönderebilirim?

Kek Nasıl Gönderilir
 1. Pastayı takılı bir strafor postayla sıkıca paketleyin.
 2. Taze tutmak için pastanın etrafına donmuş soğuk paketler yerleştirin.
 3. Strafor postayı sağlam bir karton kutunun içine yerleştirin.
 4. Kutuyu yüksek kaliteli nakliye bandıyla kapatın.
 5. Kutunun dışını işaretleyin.
 6. Pastanı gönder.

Uzun ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?

Büyük boy parçaları baloncuklu ambalaj, ambalaj kağıdı veya streç film ile kapatın. Taşıma sırasında hasar görmelerini veya çizilmelerini önleyecektir. Sarılmış öğenizi bir kutunun içine yerleştirmek koruma sağlayacaktır. Kutu olmadan göndermeyi seçerseniz, ambalajlarken bol miktarda paketleme malzemesi kullanın ve bantla sabitleyin.

UPS frigorifik gönderi sunuyor mu?

UPS Temperature True Saver, aktif soğutmalı konteynerler ve gönderi izleme ve müdahale hizmetleri kullanarak belirli taşıyıcılarla FCL deniz taşımacılığı hizmeti aracılığıyla gönderileri kıtalar arasında maliyet etkin bir şekilde taşır. Yüksek hacimli jenerikler, OTC ve düşük riskli farmasötiklerin taşınması için idealdir.

FedEx soğuk sevkiyat nasıl çalışır?

FedEx tarafından sağlanan soğuk nakliye paketi, hassas ürünlerin nakliyesi için patentli, kontrollü bir sıcaklık paketleme sistemidir. Paketleme teknolojisi (NanoCool tarafından geliştirilmiştir), suyu zamanla buharlaştırmak için özel bir soğutma cihazı kullanır ve paketin içinde 96 saate kadar sabit 2-8°C'lik bir ortam sağlar.

Bozulabilir gıda maddelerini göndermenin en iyi yolu nedir?

Bozulabilir yiyecekleri sevk etmek için, yiyecekleri kapalı kaplara koyarak ve bir astar torbasının içindeki yalıtımlı bir kutuda paketleyerek başlayın. Ardından, öğeleri soğuk tutmak için pakete donmuş buz paketleri ekleyin.

Gönderirken yiyecekleri nasıl soğuk tutuyorsunuz?

Taze kalması için yiyecekler nasıl gönderilir?
 1. Hava geçirmez bir conta oluşturmak için pişmiş ürünleri sarın.
 2. Soğuk veya donmuş kalması gereken yiyecekler için uygun yalıtımı seçin.
 3. Su geçirmez plastikte eriyebilen, çözülebilen veya sıvı içerebilen ambalaj öğeleri.
 4. Soğuk veya donmuş ürünler için en iyi soğutucuyu seçin.
 5. Hareketi en aza indirmek için ped ve paket.

Yiyecek göndermenin maliyeti nedir?

Gıda nakliye için ortalama maliyet mesafe, süre bağlıdır ve nakliye buysa. 100 milden daha az nakliye gıdaya mil başına $ 2.24 maliyeti, ancak 1000 milden daha az nakliye gıdaya mil başına $ 1.46 maliyeti.

FedEx kargo ücretleri nedir?

Düşündüğünüzden Daha Azına Daha Fazlasını Gönderin
Ambalaj Tipi 7 Yerel 8 0–150 mil Bölgesel 8 151–600 mil
FedEx Paketi $8.75 9,65 dolar
FedEx Küçük Kutu 9,50 dolar $10.90
FedEx Orta Kutu $12,35 $14.85
FedEx Büyük Kutu 19,05 $ 20.65$

Kuru buz ne kadar?

Kuru buzun fiyatı, pound başına 1,00 $ ile 3,00 $ arasında değişmektedir.

Kuru buz nakliye için ne kadar iyidir?

Bu üç güne kadar sürecek. Daha uzun süre Kuru Buz , jel paketlerini başlangıçta kısa bir süre dondurma olasılığı ile birlikte genişletmek için birleştirilmelidir. Eşyaları kapta paketlerken, kuru buz, jel paketlerini ve ürünü, kuru buz üstte olacak şekilde birbirine mümkün olduğunca yakın koyun.

Dondurulmuş ekmeği nasıl gönderirim?

Plastik poşeti, somunun kendisinden biraz daha büyük olan küçük bir karton kutuya yerleştirin. Ekmeğin düzleşmesine veya deforme olmasına neden olabilecek nakliye sırasında meydana gelen hareketi tamponlamak için kalan boşlukları dolgulu gazete ile sıkıca paketleyin.

Dondurulmuş eti postalayabilir misiniz?

Dondurulmuş etler, US Mail , UPS, FedEx ve diğer özel taşıyıcılar tarafından gece veya 2. Gün sevkiyatı kullanılarak güvenli bir şekilde sevk edilebilir . Etleri donmuş halde tutmak için etler strafor soğutucuda paketlenmelidir. Gönderinin içini soğuk tutmak için kuru buzla da paketlenmeleri gerekir. Düzenli buz kullanılarak etler gemi olamaz!

FedEx ile kuru buz gönderebilir miyim?

FedEx aracılığıyla kuru buz nakliyesine yalnızca birkaç nakliye hizmeti için izin verilir. Ayrıca mağaza sahibini çok zor durumda bırakan tehlikeli ve tehlikeli bir madde olarak kabul edilir.