Yeni bir ev garantisi ne kadar sürer?

Soruldu: Yolonda Meabe | Son Güncelleme: 9 Ocak 2020
Kategori: emlak evleri
4/5 (52 Görüntüleme . 45 Oy)
Değerli Ruthann, En oluşturucu garantiler ana yapısal elemanlar üzerinde sürece 10 yıl sürer kapsama, bir ila iki yıl için yeni bir ev üzerinde malzeme ve işçilik kapsamaktadır. Yeni ev garantileri dünyasında bu günlerde dikkatli olunması gereken çok şey var.

Bunu göz önünde bulundurarak, yeni bir evde standart garanti nedir?

Çoğu inşaatçı garantisi , yeni bir evde bir ila iki yıl boyunca malzeme ve işçiliği kapsar ve ana yapısal elemanlarda 10 yıl kadar süren bir kapsama sahiptir. Yeni ev garantileri dünyasında bu günlerde dikkatli olunması gereken çok şey var.

Bir de sorabilir, ev garantisine sahip olmaya değer mi? Aşağıdaki durumlarda bir ev garantisi buna değmez : Garanti , soruna yalnızca tekrarlayan onarımlar olabilecek en ucuz çözümü kapsar.

Aynı şekilde ev garantisi ne kadar diye soruluyor.

Bir yeniden satış evi ile , ev satıcısı, alıcıya evde bulunan mevcut aletlerin ve ekipmanların onarımlarının ve değiştirilmesinin karşılanacağına dair güvence vermek için bir teşvik paketinin parçası olarak bir ev garantisi sağlayabilir. Teminat süresi, kapanış tarihinden itibaren bir aydan bir yıla kadar olabilir.

Kapanışta ev garantisi gerekli mi?

Bazen ev garantileri , bir gayrimenkul işleminin kapanış maliyetlerine eklenir ve kapanış maliyetleri genellikle alıcı tarafından ödenir. Bununla birlikte, bazı eyaletlerde, kapanış maliyetlerinin bir parçası olarak ev garantileri gerekli değildir. Bu durumlarda, satıcılar genellikle ev garantisini satın alanlardır.

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bir ev garantisi yapısal hasarı kaç yıl kapsar?

HVAC, sıhhi tesisat ve elektrik sistemlerinin kapsamı genellikle iki yıldır . Bazı inşaatçılar, bazen bir evi güvensiz hale getiren ve ev sahibini tehlikeye sokan sorunlar olarak tanımlanan “büyük yapısal kusurlar” için 10 yıla kadar koruma sağlar.

10 yıllık ev garantisi ne kadar?

Bir evde garanti hizmeti sözleşmesinin ortalama maliyeti yılda 300-600 dolar arasında değişir. Maliyet, yaşadığınız yere ve ihtiyacınız olan kapsama düzeyine bağlı olarak değişecektir.

İnşaatçılarımın garantisini nasıl talep edebilirim?

İnşaatçılar Garanti Sigorta talepleri
  1. İnşaatçının tüm ayrıntılarına sahip olduğunuzdan emin olun.
  2. Sigorta Sertifikası, sözleşmenin kopyaları ve inşaatçıya yapılan ödemelerin kanıtı gibi ilgili bilgileri toplayın.
  3. Bir talep formu doldurun ve bize gönderin veya alternatif olarak en kısa sürede bizi 1300 790 723 numaralı telefondan arayın.

Bir ev garantisi temeli kapsıyor mu?

Ev Garantisi Kapsamındaki Sistemler
Açıkçası, bir evin yapısını oluşturan temel , çatı ve duvarlar vardır, ancak bazı sistemler evi konforlu ve içinde yaşamayı kolaylaştırır. Bir ev garanti sözleşmesi genellikle şunları kapsar : Tesisat sistemi. Elektrik sistemi.

Yeni inşa edilmiş bir ev satın aldığınızda kendinizi korumak için ne yapmalısınız?

Yeni İnşa Edilmiş Gayrimenkul Alırken Kendinizi Korumak İçin 5 İpucu
  • 1. İpucu: İnşaatçının Satış Temsilcisini Kullanmayın – Kendi Aracınızı Kiralayın.
  • 2. İpucu: Kendi Kredi Acentenizi Bulun.
  • 3. İpucu: Bir Emlakçı veya Avukatla Konuşun.
  • 4. İpucu: İstediğiniz Seçeneklere veya Yükseltmelere Karar Verin.
  • İpucu #5: Oluşturucuyu Araştırın.

Bina yasal garantisi ile garanti sigortası arasındaki fark nedir?

Bir garanti esasen tüketiciye belirli sorunların düzeltileceğine dair bir söz görevi görür ve şirketiniz belirtilen nedenlerden biri için artık ticaret yapmıyorsa, yalnızca IBG'ler için politikadaki fazla ücrete mal olur, oysa bir garanti genellikle ödenir ve harekete geçer. mutsuzlarsa daha çok bir sigorta poliçesi olarak

İnşaatçıların garanti sigortasını kim ödüyor?

Yurtiçi bina sigortası ( inşaatçı garanti sigortası olarak da adlandırılır), değeri 16.000 dolardan fazla olan işler için bir inşaatçı tarafından sizin için yapılır. Depozitonuzu şu ana kadar ödemeyin : inşaatçı size mülkünüz için geçerli olan yerel bina sigortası poliçesini ve sigorta sertifikasını verir.

Kendi kendine inşa garantisinin maliyeti nedir?

180m² etrafında tipik bir öz yapı projesi genellikle çalışmaları başlamadan önce çıkarılan zaman muayene masrafları dahil olmak üzere yaklaşık £ 1,700 mal olacak. Protek, kendi kendine inşa , yenileme veya dönüştürme projesinde ihtiyaç duyduğunuz yapısal garanti kapsamını sağlamak için deneyimli personele sahiptir.

Ev garantileri eski HVAC'ı kapsıyor mu?

HVAC sisteminizi içeren bir ev garanti servis sözleşmesi ile ev sahipleri, klima ve ısıtma sistemi ünitelerinin ve parçalarının kapsanan onarımından veya değiştirilmesinden yararlanır. HVAC sistemleri tipik olarak ev garantileri kapsamındadır. Temel veya yükseltilmiş bir plana dahil edilebilirler veya sözleşmenize bir ekleme gerektirebilirler.

Ev garantileri mevcut koşulları kapsıyor mu?

Genel olarak, çoğu ev garantisi önceden var olan koşulları , olağandışı aşınma ve yıpranmayı, yanlış kurulum veya bakımı, kod ihlallerini, tipik olarak ev sigortası kapsamındaki öğeleri, ticari sınıf cihazları veya halen üreticinin garantisi kapsamında olan öğeleri kapsamaz .

Ev garanti şirketlerini değiştirebilir miyim?

Ev garanti şirketini değiştirmek mümkündür
Ancak, bir çıkış gerektirebilir zorlayıcı durumlar vardır. Önceki sözleşmenizden deneyim kazanmış daha iyi bir şirket bulmak için araştırma yapacaksınız . Sen yılın herhangi bir zamanda hsa ev garanti veya herhangi bir başka şirkete geçiş mümkün olmalıdır.

Bir şey kırıldıktan sonra ev garantisi alabilir misiniz?

Kapattıktan Sonra Ev Garantisi Satın Alma Seçenekleri
İster birkaç ay ister birkaç yıl yaşamış olun , eviniz her zaman bir garanti kapsamında olabilir . Ve kapsama seçenekleriniz de aynı kalmalıdır.

İyi bir ev garanti şirketi var mı?

En iyi ev garantisi incelemeleri
American Home Shield, sektördeki en büyük oyunculardan biridir ve piyasadaki en iyi kapsama alanlarından bazılarını sunar. Müşterilerin tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi en iyi fiyata korumak için kapsamlarını tamamen özelleştirmelerine olanak tanıyan "Kendi İnşa Et" planı için şirketi seviyoruz.

Ne zaman bir ev garantisi satın almalısınız?

Kapanıştan sonraki 30 gün içinde ev garantisini satın alırlarsa indirim alacakları bir emlak işlemi aracılığıyla satın alabilirler . Mevcut bir ev sahibi. İçinde ne kadar yaşarlarsa yaşasınlar , her yaştaki bir evde istedikleri zaman bir ev garantisi satın alabilirler .

Hangisi Daha İyi Seçim Ev Garantisi veya Amerikan Ev Kalkanı?

Yıllık ücretler plana göre değişiklik gösterse de, Choice Home Warranty'nin maliyeti ortalama 450$ ve American Home Shield'ın maliyeti 600$'dır. American Home Shield , daha düşük bir yıllık maliyet karşılığında daha yüksek bir servis arama ücreti (ziyaret başına 100$ ile 125$ arasında) ödeme seçeneği sunarken, Choice Home Warranty genel olarak daha düşük bir maliyete sahiptir.

Ev garantim olup olmadığını nasıl anlarım?

Eğer bir ev satın almanız halinde, mevcut bir ev garanti olup olmadığını sormak veya satıcı niyetinde olmadığını birini sağlamak. Ardından, ev garanti sözleşmesini görmek isteyin. Bu önemlidir, çünkü ev garantileri yalnızca belirli sistemleri ve cihazları kapsar ve birden fazla istisnaya sahip olabilir.

Hangi ev garantisi en iyisidir?

2020'nin en iyi 4 ev garanti şirketi
Şirket Adı Primler indirilebilir
Amerikan Ev Kalkanı Ayda 29,99 ABD Doları ile 34,99 ABD Doları arasında 75 $ ile 125 $ arası
Amerika Ev Garantisi Ayda 44.62 - 53.46 $ arası 75 $ ile 100 $ arası
Tam Koruma Ayda 45 ila 75 ABD Doları arasında İndirilemeyen
Toplam Koruma Ayda 18,95 ABD Doları ile 35,95 ABD Doları arasında 125 $