Costco'dan tavuklu turta pişirmek ne kadar sürer?

Sordu: Biljana Alışveriş Merkezi | Son Güncelleme: 26 Mart 2021
Kategori: yiyecek ve içecek pişirme
4.9/5 (16.305 Görüntüleme. 24 Oy)
Kirkland İmza Tavuk Pot pasta Costco başka almak -ve- fırında seçenektir. Bunun içinde bezelye ve havuç ile pota pasta başına beyaz tavuk eti 1.5 lbs var 375 F 1.5 saat süreyle fırında gerekiyor ve Costco unlu pasta hamuru ile yapılmış gerçi bu yoğun günlerde bir akşam yemeği seçeneği olabilir.

Aynı şekilde, insanlar soruyor, Costco tavuklu turtayı ne kadar pişiriyorsunuz?

Tüm pasta pişirme yönleri, turta 165 dereceye ulaşana kadar 1.5 saat boyunca 375 derecedir. NS . 5 saat, üst kafes kabuğunun çok kahverengileşmediğinden ve acınacak şekilde yanmadığından emin olun (turtanın özel kısmından sizi soyar).

Ayrıca, Costco tavuklu turta iyi mi? Sıcak, kremsi ve doyurucu. Açıkçası sıfırdan pasta yapmak, mağazadan satın alınandan daha üstün ama çok fazla çaba ve zaman alıyor, bu yüzden Costco Kirkland Signature Chicken Pot Pie'nin bir sonraki en iyi şey olduğunu düşünüyorum. Bu pastayı çok seviyorum. Büyük, beyaz tavuk göğsü parçalarıyla doludur.

Dahası, Costco tavuklu turtalar zaten pişmiş mi?

Pişmiş . Tavuk , Costco'nun tadına baksa da, satılmamış arta kalan zaten pişmiş beyaz tavuk eti kullanıyordu. Eğer tavuk pasta ısıtmak zaman tavuk pişmiş tatma biter.

Tavuklu turtanın ne zaman yapıldığını nasıl anlarsınız?

400-425F'de fırınınıza ve turtaların boyutuna bağlı olarak 35 dakika ila bir saat veya daha fazla sürer. Kabuk altın kahverengi olduğunda Onlar bitti ve ortada yerleştirilmiş bir anlık okuma termometre 160 okur.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Tavuklu turtayı pişirmeden önce çözmeli miyim?

Her iki durumda da, pişirmeye hazır olduğunuzda buzunu çözmenize gerek yoktur; sadece 15-20 dakika ekstra pişirme süresi ekleyin. Diğer bir yol ise sadece iç harcı hazırlamak, soğutmak ve dondurucu kalitesinde poşetlerde saklamaktır.

Costco tavuklu turtada ne var?

İçinde bezelye ve havuç bulunan ve Costco unlu turta hamuruyla yapılan her çömlek turtasında 1,5 libre beyaz tavuk eti var. Kirkland Signature Chicken Pot Pie'nin fiyatı 2,99 $/lb'dir.

Dondurulmuş çömlek turtaları önceden pişirilmiş mi?

2007'de gıda üreticisi ConAgra, dondurulmuş turtaları eşit şekilde 165 derece Fahrenheit'e ısıtamayan 272 kişiyi hasta eden bir Salmonella salgınında Banquet marka tavuklu böreklerini hatırladı. Tenceredeki böreklerdeki tavuk küpleri önceden pişirilmişti , ancak sebzeler ve hamurlar pişmemişti .

Costco tavuklu turta mevsimsel mi?

Tencere turtaları mevsimsel mi? Evet mevsimlik , sonbaharda geri dönecekler.

Costco tavuklu turtayı donmuş olarak pişirebilir misin?

evet donmuş çömlek turtası pişirin
Bu gece pişirdim , fırına koy, orta raf, 375, folyo ile rafa (kabarcıkları yakalamalı), donmuş pasta kekini folyo ile kapla. 1 saat pişirin . Folyoyu çıkarın. 1 1/2 saat pişirmeye devam edin.

Costco'da çoban turtası var mı?

Costco - Instacart'tan Kirkland Signature Shepherd's Pie (her biri).

Tavuklu börek yanında ne ikram edersin?

Chicken Pot Pie ile servis edilecek favori taraflarımızdan bazıları şunlardır:
 1. Meyve salatası veya jöle salatası.
 2. Salata – her çeşit yeşil salata harika olur!
 3. Yeşil fasulye, kuşkonmaz, brokoli (veya zaten çömlek turtasına dahil olmayan başka bir sebze!)

Costco tavuklu turtayı nasıl yeniden ısıtırsınız?

Tavuklu böreği yeniden ısıtmak için, kabuğun kenarlarını alüminyum folyo ile kaplayın ve eşit ısıtmayı sağlamak için işlemin yarısında döndürerek yaklaşık yarım saat 300 derece Fahrenheit fırında ısıtın.

Tavuklu börek nasıl çözülür?

Önce eritmek ve fırında pişirmek için, dondurulmuş çömlek turtalarını 24 saat buzdolabına koyun . 400 ° F'de pişirin, 20 dakika boyunca kapalı. Daha sonra 35 dakika boyunca ya da pastanın üst altındır ve iç fokurdayan kadar pişirme devam pasta folyosu çıkartılır. 10 dakika soğutun, dilimler halinde kesin ve servis yapın.

Pot pasta kabuğunu sıfırdan nasıl yaparsınız?

adımlar
 1. Fırını 425 ° F'ye ısıtın.
 2. Hafifçe unlanmış yüzeyde kalan hamur topunu 11 inç daire şeklinde açın.
 3. 2 litrelik tencerede, orta ateşte tereyağını eritin.
 4. Hafifçe unlanmış yüzeyde soğutulmuş hamur topunu 11 inçlik daire şeklinde açın.
 5. 30 ila 40 dakika veya kabuk altın kahverengi olana kadar pişirin.

Tavuklu turtayı yeniden ısıtmanın en iyi yolu nedir?

Fırını 300º'ye önceden ısıtın , Kabuğun yanmasını önlemek için Pot Pie'nin kenarlarını folyo ile kapatın. Pot Pie'ı 15 dakika ısıtın ve döndürün, 15 dakika daha veya tamamen ısınana kadar ısıtın. Küçük bir Pot Pie için ilk 15-20 dakika yeterli olmalıdır, büyük bir Pot Pie için ek 10-15 dakika gerekebilir.

Mikrodalgada tavuklu börek nasıl yapılır?

Talimatlar
 1. Çorbayı mikrodalgaya dayanıklı bir tabağa koyun; yarık üst kabuk.
 2. Yüksekte mikrodalga. 1100 watt veya daha fazla fırın - 4 ila 5 dakika. 1100 watt'ın altındaki mikrodalga fırınlarda pişirmeyin, çünkü çömlek turtası tam olarak pişmeyebilir.
 3. Pişirmeyi tamamlamak için mikrodalgada 3 dakika bekletin. Dikkatli davranın; Bu çok sıcak!