Bir Subway hindi ayağında kaç dilim var?

Sordu: Edivaldo Holtzer | Son Güncelleme: 16 Nisan 2020
Kategori: yiyecek ve içecek barbekü ve ızgara
5/5 (5.862 Görüntüleme. 40 Oy)
Ana diyet zımbalarımdan biri, TÜM sebzeler, peynir veya çeşniler ve içecek su içermeyen Subway footlong hindi. (Eğer fazladan kalori alırsam, bir paket hafif patates cipsi (75 kalori) alıyorum. Normalde 8 dilim hindi kullanıyorlar ama çok tuzlu, bu yüzden 4 dilime indirdim .

Benzer şekilde, bir Metro ayağında kaç dilim et var diye sorulabilir.

Ayrıca, mağazalarınızın 5,00 $ 12" ayak uzunluğunda alt teklif sunduğunu fark ettim, mağaza sadece 5,00 $ ayak uzunluğunun üzerine toplam dört dilim et koyarak gerçekten müşterinin çift et talep etmesine neden oluyor.

Ayrıca bir Subway hindisi kaç kalori diye de sorulabilir. 560 kalori

Aynı şekilde insanlar Subway Club'da kaç dilim et olduğunu soruyorlar.

Sağlıklı set için şunu belirtmek isterim ki, biraz hatalı olarak adlandırılan Subway Club (sanırım bu bir Subway " club ", çünkü üç kat et var ama sandviçlerinin birçoğu da var) 6 gramdan az içeriyor. bir çok şarküteri etli sandviç gibi, 1000 mg'dan fazla sodyum içerir.

Bir sandviçe kaç dilim et gider?

Onlara sandviç yaptığımda genellikle 2 dilim et , inceyse 3, 1 peynir koyarım ve sonra marul, domates ve ne seviyorlarsa onu doldururum.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

İtalyanca BMT'de BMT ne anlama geliyor?

Brooklyn Manhattan Geçişi

Bir Subway sandviçine ne kadar et gider?

Tüm Subway sandviçlerinin et kısımları ons'un onda birine kadar önceden kesilmiştir. Her 6 inçlik sandviçte 3 ons et bulunur . Ve her 12 inçlik sandviçte 6 ons var.

Metroda BLT alt bölümü var mı?

BLT Seçeceğiniz taze ekmek üzerine çıtır pastırma, marul ve domates. Bu sandviç hafif ve lezzetli bir öğle yemeği, atıştırmalık veya akşam yemeği sunar. Bir sosla servis edilebilir veya basit tutulabilir ve sadece klasik mayonez ve zeytinyağı ilave edilebilir.

Bir metro eriyik üzerinde hangi et var?

Subway Melt® Yumuşak dilimlenmiş hindi göğsü , jambon , çıtır domuz pastırması, eritilmiş peynir ve seçtiğiniz lezzetli sebze ve çeşnilerle doldurulmuş taze pişmiş ekmek hayal edin.

Subway Cold Cut Combo'da hangi et var?

Subway'in Cold Cut Combo'su, hatırladığım kadarıyla, 5 $ Footlongs'dan önce bile, Subway'de her zaman değerli sandviç olmuştur. Üç şarküteri et kombinasyonu ile gelir: jambon , salam ve bologna artı peynir, sebzeler, çeşniler ve ekmek seçiminiz.

Bir Subway sandviçinde kaç dilim jambon var?

‎Angelina Wagynstern‎ Metroya
Her zaman bir ayak uzunluğunda 4 dilim jambon alırım, ama bence bu satın almaya değmez, bu 6 inçlik bir altta 2 dilim jambon.

Bir metro paketinde Türkiye'nin kaç parçası var?

Çalışanların sargıya 3 ila 6 dilim hindi ve 2 ila 4 dilim domuz pastırması koyduğunu gördüm.

Subway Italian BMT'de kaç parça et var?

6 "alt için: 2 dilim kara orman jambonu, 3 dilim Cenova Salam ve 3 dilim pepperoni ve ardından bunu bir ayak boyu için ikiye katlayın.

Club Sub'da ne var?

Kulüp Alt Sandviç
Klasik kulüp sandviçi ekmek, kümes hayvanları, domuz pastırması, marul , domates ve mayonez arasında bir dengedir. Neredeyse her zaman üç dilim ekmek vardır ve genellikle üçgenler halinde kesilir ve evet, fırfırlı kürdan çok önemlidir.

Subway club sandviçi ne kadar?

Metro Menü Fiyatları
Gıda Boy Fiyat
baharatlı İtalyan altı inç $4.99
Biftek ve Peynir ayak boyu $9.49
Biftek ve Peynir altı inç $6.29
Metro Kulübü ayak boyu $9.49

Metroda beyaz peynir var mı?

Metroda en popüler Topingler biri peynir onun seçimi olmalı. Beyaz peynir , kaşar peyniri ve rendelenmiş mozzarella, birçok Subway restoranında bulunabilen lezzetli peynirlerden sadece birkaçıdır. Çiftlik, lezzetli İtalyan ve hardal gibi lezzetli soslar da bu en iyi Metro malzemeleri listesinde yer alıyor.

Subway Italian BMT'de neler var?

Sandviç, seçtiğiniz peynir, çeşniler, sebzeler ve ekmek ile gitmek için baharatlı capicola, mortadella ve Cenova salamı içerir. ve Baharatlı İtalyan . BMT , Cenova salamı, baharatlı biberli ve Kara Orman Jambonu ile gelirken, Baharatlı İtalyan , biberli ve salam ile birlikte gelir.

Subway Club'da hangi sos var?

Jambon, Hindi ve Roast Beef aldığınızda, Subway Club olur. Bunlardan herhangi biri, ruh halinize bağlı olarak, sebze ve sos üzerine bir denemedir. Klasik bir deneyim istiyorsanız: marul, domates, soğan, turşu ve Ballı Hardal veya Baharatlı Hardal alın. Gerçekten herhangi bir hardal yapacak.

Neden bir kulüp sandviçi buna denir?

Kulüp sandviçindeki ' kulüp ', 'pastırma altında tavuk ve marul' veya başka bir şeyin kısaltması değildir. Kulüp sandviçleri , ilk kez bir kulüpte yapıldıkları için bu adla anılırlar . Bu kulüp sandviçin yaratıcısının kendisi olduğunu iddia ediyor.

Bir İtalyan BMT'sinde ne var?

İtalyan BMT ® Bu tüm zamanların İtalyan klasiği Cenova salamı, baharatlı biberli ve jambonla doldurulur. Taze pişmiş ekmek üzerinde en sevdiğiniz sebzelerle söylediğiniz gibi yapın.

Metro McDonald's'tan daha mı sağlıklı?

Metro yemekler yeni bir araştırmaya göre, birçok kalori ve McDonald gelenler daha tuz yaklaşık içerirler. Zincir kendisini ' sağlıklı ' fast food restoranı olarak tanıtabilir, ancak yeni çalışma, McDonald's'tan çok daha sağlıklı olmadığını ve tuz açısından daha kötü olduğunu gösteriyor.