Destedeki güvertelerin maliyeti nedir?

Sordu: Fuqiang Paco | Son Güncelleme: 30 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe iç çevre kalitesi
4.2/5 (1.170 Görüntüleme . 41 Oy)
HomeAdvisor üyeleri, ortalama yeni güverte kurulum maliyetinin 7.239 ABD Doları olduğunu ve tipik olarak 4.072 ila 10.421 ABD Doları arasında olduğunu bildiriyor. Bir Güverte İnşa Maliyeti .
Metrekare Olarak Proje Büyüklüğü Ortalama Arasında En Çok Harcama
200-500 $14,000 $6,000-$35,000
500'den fazla 24.000 $ 15,000-$45,000

Daha sonra, 20x20'lik bir güverte inşa etmenin maliyeti nedir?

Ortalama ev sahibi bir 20x20 güverte inşa etmek için bir 14x20 güverte ve 8.800 $ inşa etmek, $ 6160 bir 10x10 ayak güverte inşa etmek için $ 2,200 harcıyor. Basınçla işlenmiş ahşap, parke veya kompozit ile bir güverte inşa etmenin maliyeti, hem malzeme hem de kurulum için metrekare başına yaklaşık 25 $ 'dır.

Benzer şekilde, merdivenli bir güverte inşa etmenin maliyeti nedir? Beton sütunların altına basit temeller eklemek, metrekare başına ortalama 1-2 dolar. Bir güverteye korkuluk veya merdiven eklemek de maliyetini artıracaktır. Basamak ve korkuluk 6'yı kurmanın ortalama maliyeti, metrekare başına 30-35 dolar. Uzun bir adım uçuşu, kurulum için daha pahalıya mal olacak ve metrekare başına ortalama 48-55 $ 'a mal olacak.

Benzer şekilde, zemin kaplamasının maliyeti ne kadardır diye sorulur.

Ahşap Decking Kurulum Maliyeti

Kereste Kalitesi Alan Boyutu Ort. Maliyet
Bütçe (15 £ / m²) 20 metrekare £900
Orta (50£ / m²) 20 metrekare £1600
Prim (90 £ / m²) 20 metrekare 2400 £
Bütçe (15 £ / m²) 40 metrekare 1400 £

Çıkan kız kim?

Kate Campbell ayrıca HGTV isabet gösterileri "Decked Out" ve o en ilginç ve benzersiz güverte bazıları orada inşa edilmesine yardımcı olur “Afet Güverte” de mürettebat biri olarak yer almıştır.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kompozit zemin kaplamasının dezavantajları nelerdir?

Solma ve hasarlar
Daha koyu kompozit güverte renkleri zamanla solabilir. Bu, UV ışınları, hava koşulları ve yoğun yaya trafiği nedeniyle meydana gelen kaçınılmaz bir süreçtir. Diğer dezavantajlar , gözle görülür yüzey hasarını içerir. Şiddetli çizikler ve derin oyuklar, kompozit güverte ürünlerinde yaygın görülen sorunlardır.

Bir güverte bir eve değer katar mı?

Ortalama bir yüksek menzilli kompozit güverte inşa etmek için ortalama 39.339 $ maliyet, ortalama ev satış fiyatını 22.171 $ artırdı, ancak maliyete karşı değer oranı% 56,6'ya düştü. Bölgesel olarak, açık hava yaşam tarzlarının daha popüler olduğu bölgelerde güverteler maliyetlerinin çoğunu telafi etti. Örneğin, maliyet vs.

12x12 kompozit güverte maliyeti nedir?

Kompozit zemin kaplamasının ortalama maliyeti , çoğu ev sahibi, korkuluklu 12 'x 24' bir kompozit güverte kurmak için 5,821 ila 10.826 $ arasında harcama yaparken, metrekare başına 20 ila 38 $ arasında değişmektedir. Buna karşılık, basınçla işlenmiş bir ahşap güverte, metrekare başına 15 ila 25 dolar arasında, sedir ağacı güvertesi ise metrekare başına 30 dolardan başlıyor.

12x12 güverte maliyeti ne kadar olacak?

Profesyonelce inşa edilmiş, basınçlı işlem görmüş bir ahşap güvertenin maliyeti, malzemeler dahil, metrekare başına yaklaşık 15 dolardan başlar. Pahalı sert ağaçlar veya kompozit malzemeler kullanılarak özenle inşa edilmiş bir güverte maliyeti, metrekare başına yaklaşık 35 $ olabilir.

Bir güverte inşa etmek için en ucuz malzeme nedir?

En ucuz zemin kaplaması malzemesi basınçla işlenmiş ahşaptır . $ arasında ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Büyük bir kutu mağazasından 5/4x6 ACQ ile işlenmiş zemin kaplaması için lineer ayak başına 75 ve 1,25 $.

Home Depot güverte inşa ediyor mu?

Evet, Home Depot'un BIG HAMMER adlı güverte tasarım programı var. Ev Deposu ®. The Home Depot ile tasarlayın ve kaydettiğiniz tasarımlarınızı The Home Depot ® mağaza çalışanı ile paylaşabilirsiniz. Home Depot® , tasarımlarınızı ve inşa etmeniz gereken tüm malzemeleri mükemmelleştirmek için deneyimli destek sunar!

Hangisi daha ucuz ahşap güverte veya kaldırım taşları?

Evinizin yeniden satış değerini hızlı bir şekilde artırmak istiyorsanız, ahşap zemin kaplaması ilk yatırımda yüksek bir geri dönüş yüzdesi sunabilse de, uzun vadede finişerler daha uygun maliyetlidir, bakım maliyetinde daha düşüktür ve boyunca para biriktirmek için daha iyi bir seçenek

Bir güverte inşa etmek için ortalama işçilik maliyeti nedir?

İşçilik maliyetleri
İşçilik maliyetleri , toplam proje maliyetinin yaklaşık üçte ikisini oluşturacaktır. Müteahhitler ortalama olarak metrekare başına yaklaşık 35 dolar alıyor. 200 ila 500 fit kare arasında ortalama bir güverte boyutu için, yalnızca kurulum ve işçilik için 7.000 ila 17.000 $ arasında bir ödeme bekleyebilirsiniz.

Zemin kaplaması fareleri çeker mi?

Bahçe düzenleme şovları, zemin kaplamasını modaya uygun evlerin kalbine yerleştirdi - ancak istenmeyen misafirlerin vebasını çekiyor. Haşere kontrol uzmanları zemin kaplaması altında boş sıçanlar ve fareler milyonlarca zemin ıslahı bir ideali kanıtlıyor uyarır.

Döşeme yerine ne kullanabilirim?

Listedeki geri kalanı, bir seçenek olsa da, çok popüler değil.
 • Kompozit Zemin Kaplaması. Bir güverte için doğal ahşap dışında birçok seçenek var.
 • PVC Zemin Kaplaması. Kaynak: Home Depot.
 • Vinil Decking Sistemleri.
 • Alüminyum Zemin Kaplaması.
 • Vinil Fayans.
 • Bambu Zemin Kaplaması.
 • Kauçuk Finişer Fayansları.
 • Birbirine Çim Güverte Fayansları.

Çimenlerin üzerine zemin kaplaması yapabilir misin?

Düz zemin üzerine güverte döşeme yeniden' Eğer, yabancı ot kontrolü kumaş tabakası ile alanı kapsayacak. Sizin karar tasarım çim zeminini yatırın ve kurulları arasında doğru genişleme boşluklar bırakmak (kereste kurullarının uzunluğu boyunca 5 mm ila 8 ve uçları boyunca 3 mm).

Zemin kaplaması İngiltere'yi döşemekten daha mı ucuz?

Taş teraslar sonsuza kadar varken , zemin kaplaması İngiltere için nispeten yenidir, ancak yine de kısa sürede her yerde bulunur hale geldi. En kaliteli keresteyi kullansanız bile, genellikle bir verandadan çok daha ucuz olduğu için popülaritesi çok hızlı arttı, çünkü daha az zemin hazırlığı olma eğiliminde.

Zemin kaplaması levhalardan daha mı ucuz?

Doğal bir cepheye sahiptir ve eğimli veya üniform olmayan arazilerde kurulabilir. Zeminini veya kaldırım arasında seçim yaparken, zeminini malzemeleri Kaplama malzemeleri daha hesaplı olma eğiliminde olduğunu düşünün. Bununla birlikte, bu maliyetler, asfaltlama gerektirmeyen zemin kaplamasının bakım maliyetleri ile dengelenebilir.

Hangisi daha iyi PVC veya kompozit zemin kaplamasıdır?

Estetik: Kapaklı kompozit zemin kaplaması daha çok ahşap benzeri bir görünüme sahipken, PVC zemin kaplaması , tamamen plastik yapısı nedeniyle geliştirilmiş bir ahşap görünümüne sahiptir. Isı Yayımı: Gelişmiş UV koruması ile kapaklı PVC zemin kaplaması , kapaklı kompozitten biraz daha iyi ısı dağılımı sunar.

Döşeme ne kadar sürecek?

Diğer malzemelerden daha ucuzdur
İyi tedavi eğer basınç işlenmiş yumuşak ağaç gibi uzun sürebilir rağmen Parke zemin kaplaması, 40 yılı aşkın son bilinenserum. Tedavi edilmeden bırakıldığında, yumuşak zemin kaplaması zaman sert daha ekonomik bir malzeme olabilir, böylece üzerinde, 10 ila 15 yaş arasında sürebilir.

Döşemeye nasıl başlarım?

 1. İlk olarak, güverteye çıkan zeminin altına oturacak kaldırım levhaları veya çim döşeyin.
 2. Ardından, her iki kirişinizi de güverte çerçevenize sabitlemeye bakabilirsiniz.
 3. Ardından, tekrar galvanizli döşeme vidaları kullanarak yükseltici panoları takın.
 4. Son olarak, her iki uçta iki çivi kullanarak döşeme basamaklarını kirişe vidalayın.

Kompozit zemin kaplaması maliyete değer mi?

Kompozit zemin kaplaması ekstra maliyete değer mi? Kompozit zemin kaplaması , geleneksel ahşap zemin kaplamasından her zaman daha pahalı olacaktır, ancak 5 yıl veya daha fazla maliyete bakarsanız, daha mantıklı olmaya başlar. Kompozit zemin kaplamasının ahşaba göre en büyük avantajlarından biri, neredeyse hiç bakım gerektirmemesidir.