Bir Subway sandviç sanatçısı yılda ne kadar kazanıyor?

Sordu: Alize Ricca | Son Güncelleme: 10 Mayıs 2020
Kategori: seyahat demiryolu seyahati
4/5 (682 Görüntüleme. 10 Oy)
Metro Sandviç Sanatçısı Maaşları
İş ismi Aylık maaş
Subway Subway Sandwich Artist maaşları - 1.160 maaş bildirildi 9$/saat
Subway Subway Sandwich Artist maaşları - 404 maaş bildirildi 9$/saat
Subway Subway Sandwich Artist maaşları - 15 maaş bildirildi 9$/saat
Subway Subway Sandwich Artist maaşları - 8 maaş bildirildi $23,864/yıl

Buna bağlı olarak, Metro çalışanları yılda ne kadar kazanıyor?

Subway Restaurant Inc, çalışanlarına saatte ortalama 9,75 dolar ödüyor. Subway Restaurant Inc'de saatlik ücret , saatte ortalama 7,74 ila 14,10 dolar arasında değişmektedir.

Ayrıca bilin, Subway in Walmart ne kadar ödüyor? Walmart Mürettebat Üyesi'nde ortalama Metro Amerika Birleşik Devletleri'nde saatlik ücret yaklaşık 8,55 ABD dolarıdır, bu da ulusal ortalamanın %21 altındadır.

Bu nedenle, Subway sandviç sanatçıları İngiltere'de ne kadar para alıyor?

Asgari ücret bağlıdır, üzerinde 18 saatte 7.83 pound olsun ama yaş ve senin yaptığın saat bağlıdır edecektir. Başlangıç oranları genellikle asgari ücret vardır. Eğer ilerleme olarak Ancak bu maaş franchise bağlıdır ve görüşmede genellikle negoiable olduğunu yükselmeye gelmez.

Subway sağlık sigortası sunuyor mu?

Metro ile Uygun sandviç sanatçılar böyle ücretli izin günleri ve 401 (k) emeklilik planları gibi finansal avantajlar, tadını çıkarın. Başka Faydaları Var mı? Nitelikli Subway sandviç sanatçıları ayrıca tıbbi , dişçilik, görme ve hayat sigortası dahil olmak üzere sağlık yardımlarından yararlanır .

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Subway'de part time kaç saat?

106 cevaplar
Yarı zamanlı genellikle 12 ila 25 saat arasındadır. Tam zamanlı genellikle 32 ila 40+ arasındadır.

Metro uyuşturucu testi yapıyor mu?

Metro birini işe almadan önce uyuşturucu testi yapmayın . Her mağaza değişir. Evet , rastgele uyuşturucu taramaları yapıyorlar, aslında uyuşturucudan arınmış bir ortam. Hayır, uyuşturucu testi veya sabıka kaydı yok.

Subway'de çalışıyorsanız bedava yemek alıyor musunuz?

Metro bir franchise işletmesidir, bu nedenle ücretsiz yemek yönetime bağlıdır. Onlar size tatilinde ücretsiz yemek izin vermeden önce gıda atmak olacaktır. Eğer erken değişime alırsanız yiyecek bir şeyler almak için% 50 ödeme yapabilirsiniz.

Metro haftalık ödeme yapıyor mu?

Maaş iki haftalıktır . Yani evet, iki.

Metro eğitim ücretli mi?

Evet yaparlar . Evet, Subway'de eğitim alırken ödeme alırsınız. Evet, metro personeli eğitirken para ödüyor , temelde işe sahip olduğunuzu düşünün.

Subway ilk maaşınızı tutuyor mu?

Evet bir maaş almak yok.

Metro asgari ücreti ne kadar?

Birçok Subway "sandviç sanatçısının" saatte 7,25 $ asgari ücrette veya bunun hemen üzerinde kazandığı düşünüldüğünde bu önemli bir miktar.

mcdonalds bir saat ne kadar ödüyor.

McDonald Restoranlar Ltd. Saatlik ücret ₤ 9.58 saatte ₤ 5.18 ortalama arasında değişmektedir. Başlığı ile çalışanlar Fast Food İşçi ₤ 5.82 ortalama saat ücreti ile asgari yaparken iş unvanı ile McDonald restoranlar Ltd çalışanları Fast Food İşçi, ₤ 5.82 ortalama saat ücreti ile en iyi şekilde.

Subway'de müdür yardımcıları ne kadar kazanıyor?

Amerika Birleşik Devletleri'nde ortalama Subway Mağaza Müdür Yardımcısı saatlik ücreti , ulusal ortalamanın %34 altında olan yaklaşık 10.71$'dır. Maaş bilgileri, doğrudan son 36 ayda Indeed'de çalışanlardan, kullanıcılardan ve geçmişteki ve mevcut iş ilanlarından toplanan 39 veri noktasından gelir.

Metro İngiltere'de bir saat ne kadar ödüyor?

Ortalama Metro saatlik ücreti , Ekip Üyesi için saat başına yaklaşık 7,35 Sterlin ile Restoran Müdürü için saat başına 10,00 Sterlin arasında değişmektedir.

Subway'de bir footlong ne kadar?

Normal fiyatlar : 6 inçlik bir denizaltı için 3 ila 5 ABD Doları veya 12 inçlik bir ' ayak boyu' denizaltı için 5 ila 8 ABD Doları arasında değişir . 2008'de 'beş dolarlık ayak boyu ' için bir teklif sundular ve şirket teklifin ne kadar popüler olduğunu hemen anladı.

Metro sahibi ne kadar kazanıyor?

Hesabı siz yapın: En sahipleri mağaza başına yılda yaklaşık 30.000 $ yapmak.

Metro çalışanları bahşiş alıyor mu?

Yani hayır. Metroda bahşiş vermemelisiniz. Subway tüm çalışanlarına asgari ücret ödüyor. Aslında, olanlardan buralara 10 $ bir saat en az ödemek, ipuçları asgari ücretten daha az hale waitstaff içindir ve onlar bunu hak, hayatta kalmak için ipuçları gerektirir ve aslında bir fast food çalışanı daha görevleri yapmak.

Subway'de nasıl zam alırsınız?

Metroda bir süre çalışırsanız, bonus programına katılmak için seçileceksiniz. Hangi zam size ikramiye yapmak her zaman verecektir. Bonus programında değilseniz işvereniniz zam kolları ancak zam alacak.

Walmart üreticileri ne kadar kazanıyor?

Walmart - Amerika Birleşik Devletleri'nde Üretim ve İmalat Maaşları
Üretim ve İmalat Ortalama maaş
Üretim Sorumlusu 111 maaşları bildirildi saat başına 12.30 dolar
Üretim Amiri 10 maaş bildirdi yılda 29.892 dolar
Üretim İşçisi 7 maaşları bildirildi saatte 12.87$

Subway çalışmak için iyi bir şirket mi?

" Metro Çalışmak için oldukça iyi bir yer." Bir fast food ortamında yağlı veya kirli olmadan çalışmak canlandırıcıdır. Yönetim oldukça yetkindir ve kişisel yaşamınızda sahip olabileceğiniz herhangi bir zamanlama etrafında çalışmaya isteklidir ve çok esnektir.