Home Depot fayans montajı için ne kadar ücret alır?

Sordu: Hassnaa Heisterklaus | Son Güncelleme: 23 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.7/5 (2.739 Görüntüleme . 10 Oy)
Fayans Kurulum Maliyeti
Özenle seçilmiş, deneyimli kurulum müteahhitlerimizle başlar. 35 dolardan başlayan profesyonel bir ölçüm sağlarlar ( kurulumda karo satın alımınızın nihai maliyetine yansıtılır), kat planları ve işçilik ve malzemeler için tek bir rekabetçi nihai fiyat sağlarlar.

Bununla ilgili olarak, Home Depot karo montajı için ne kadar ücret alıyor?

Home Depot , daha geniş bir arduvaz karo ürünleri yelpazesi sunar. Ayrıca, metrekare başına sadece 1,49 dolardan başlayan en ucuz seçeneklerden bazılarını sunuyorlar. Ortalama fiyatları fit kare başına kabaca 4 dolar ve daha pahalı olan arduvaz karolar fit kare başına 7 dolara kadar çıkıyor.

Ek olarak, Lowes karo döşemek için ne kadar ücret alıyor? Ynt: Lowes Veya Home Depot Burada, HD'den emin değilim, ancak Lowes karo kurulumları için 5,75 fit ücret alıyor ve yedeklerine 2,25 öder.

Sonuç olarak, metrekare başına kiremit döşemenin maliyeti nedir?

Karo türüne ve yere bağlı olarak ayak kare başına 5 $ için 14 $ dan karo montaj aralıkları için işçilik maliyetleri en yüklenmekte o. Fayans döşeme montajı , backsplashes ve tezgahlar için metrekare başına 20 ila 35 $ ile karşılaştırıldığında, metrekare başına 5 ila 14 ABD Doları arasındadır.

Home Depot ücretsiz karo kurulumu sunuyor mu?

Home Depot , tüm karo kurulum ihtiyaçlarınızı karşılamak için harika bir yerdir. İşlerini bilen ve bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için size ücretsiz bir evde danışmanlık hizmeti sunacak , tamamen denetlenmiş, rozetli kurulumcularla çalışıyoruz .

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Lowes fayans döşemesi yapıyor mu?

LOWE'S KARO MONTAJINIZDA YARDIMCI OLABİLİR
Danışmanlığınız onaylandıktan sonra, bağımsız bir kurulumcu evde bir ölçüm yapacaktır . Ölçümünüz tamamlandıktan sonra, fayans döşeme kurulumunuz veya fayans döşeme değişiminiz için bir fiyat teklifi ile takip edeceğiz.

Bir kiremit işini nasıl tahmin edersiniz?

Fayans , harç ve montaj işçiliğinin fiyatını hesaplayın . Çarp karo fit kare sayısı karo metrekarelik fiyata göre için gerekli. Ardından, döşemenin ayak karesini, yükleyicinizin ücretlendirdiği kurulum fiyatıyla çarpın.

12x12 odayı döşemenin maliyeti nedir?

Metrekare Başına Fayans Kurulum Maliyetleri
Kalem Metrekare başına
Fayans 0,50-15 $ iç mekan 1 - 35 $ dış mekan
İş gücü 4-32 dolar
Diğer materyaller 6-9 dolar
Eski Yüzeyin Kaldırılması $2

Kurulumu en kolay karo nedir?

SnapStone Porselen Döşeme Artıları
Bu, DIY'cilerin kurması çok kolay bir zemindir. Daha iyi ses yalıtımı. SnapStone'daki alt tepsi katmanı, ses iletimini engelleyen kauçuk bir malzemeden yapılmıştır. Bu, geleneksel seramik karodan daha sessiz bir zemindir.

Bir kiremitçi saatte ne kadar ücret alır?

Bununla birlikte, ortalama olarak , kiremitçiler saatte 45 ila 150 dolar arasında bir ücret alırlar . Sen metrekare başına 35 $ dan metrekare başına 120 $ arasında değişen metrekare oranına başına bir alıntı olması daha olasıdır. Metrekare başına 60 $ banyo karoları döşeme ortalamasıdır.

Bir duşu döşemek ne kadar?

Bir duşu döşemenin ulusal ortalama maliyeti, boyutuna bağlı olarak 547 - 1.901 dolar arasındadır. Tipik olarak, bir duşu döşemek, metrekare başına yaklaşık 25 $ 'dır. Altı ila sekiz fit karoya ihtiyaç duyan standart bir küvet için 2.000 dolar harcarsınız.

Home Depot seramik karo döşer mi?

The Home Depot'tan karo zemin montajı kalite, seçim ve uygun fiyatın mükemmel bir karışımıdır. Seramik karo kurulumunu düşünün. Klasik güzelliği ve üstün dayanıklılığının yanı sıra düzenli bakım, yalnızca ara sıra süpürme ve paspaslama gerektirir. Ya da belki mutfağınızda fayans döşemeyi düşünüyorsunuz.

Bir banyoyu döşemek ne kadara mal olur?

Bir banyoya fayans döşemenin ortalama maliyeti , metrekare başına 7-10 dolar. Toplamınız , döşemenin kalitesine ve kurulduğu alana bağlı olarak değişecektir. Banyo zeminlerine, duvarlara, duşakabin, makyaj masasının arkasına veya mozaiklere fayans koyabilirsiniz.

10x10 bir odayı döşemenin maliyeti nedir?

Tipik maliyetler: Sırlı seramik karoların metrekaresi 1-20 dolar arasında değişiyor ve 10x10 ayaklık bir oda için yalnızca malzeme maliyeti 100-2000 dolar arasında değişiyor. Boyuta bağlı olarak, sırsız taş ocağı karoları metrekare başına ortalama 2 dolar veya 10x10 fit için 200 dolar .

12x24 karo için harç hatları ne kadar büyük olmalıdır?

Harç hattı yönergeleri
Normal – 12 X 12 ila 16 X 16 inç kare. Geniş formatlı karo – 18 X 18 inç ve daha büyük .

Home Depot fayans montajı yapar mı?

Home Depot , porselen karo , doğal taş karo ve çeşitli karo kaplamaları dahil olmak üzere çeşitli renk, şekil ve stillerde çok çeşitli karo döşeme seçenekleri sunar. Fayans döşememiz, The Home Depot tarafından tamamen incelenmiş ve arka planı kontrol edilmiş güvenilir, rozetli montajcılar tarafından kurulur .

Bir kiremit backsplash kurmak için ortalama fiyat nedir?

Backsplash Kurulum Maliyeti . Mutfağınızda bir backsplash takma 1.000 $ ortalama maliyeti. En az 600$ veya en fazla 1.350$ ödeyebilirsiniz. Yerel karo müteahhitiniz, işçilik için sizden minimum 160 $ ​​ücret alabilir veya malzeme tahmininize metrekare başına 10 $ ekleyebilir.

100 metrekareyi döşemek ne kadar sürer?

Kurulum ve aradaki her şey dahil olmak üzere yaklaşık 100 fit kareyi döşeyebiliyordum ve döşemeyi döşeyip yaklaşık 4 saat içinde temizleyip yıkıyordum.

Banyo döşemek ne kadar kolay?

Fayans döşemek kolaydır ama fayans döşemek ve iyi yapmak zordur. Bu açıdan, profesyonel bir kiremitçi kiralamak, kendiniz yapmaktan daha mantıklı olabilir. Para biriktirmeye çalışıyorsanız, buna yaklaşmanın bir yolu, en görünür alanlar için profesyonelleri işe almaktır.

1000 metrekareyi döşemenin maliyeti nedir?

Kurulum maliyetleri de dahil olmak üzere bu malzemeler için metrekare başına 2 ila 7 dolar ödemeyi bekleyin. Fiyat aralığında ortasında porselen ve seramik karoları. Her ikisi de dayanıklı ve ıslak ortamlar için uygundur ve kurulum maliyetini de dahil ettiğinizde metrekare başına 5 ila 10 ABD Doları arasında çalışırlar.

Küvet için kaç metrekare karoya ihtiyacım var?

Bir küvet- duş kombinasyonunun standart boyutları 60 inç uzunluğunda, 32 inç genişliğinde ve 8 fit yüksekliğindedir. FayansFayans seçiminiz, duşun görünümü üzerinde en büyük etkiye sahiptir. 90-95 fit kare duvar karosuna ve 15-20 fit kare duş zemin karosuna ihtiyacınız olacak .

Bir duşu döşemek ne kadar sürer?

Sadece duvarlar - 2 gün fayans döşemek için 4 veya 5 saat harç. Çok şey ekipmana bağlıdır----İyi 10 inç testere? yoksa küçük testere mi? Duşlarım beni iki veya üç hafta sürebilir .