AirPod'ların yerine ne kadar gelir?

Sordu: Hermina Appelt | Son Güncelleme: 10 Haziran 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.4/5 (339 Görüntüleme . 44 Oy)
Bir AirPods Pro kulaklığını kaybederseniz, Apple yenisi için 89 ABD doları veya yanlış yerleştirilmiş bir kılıfı değiştirmek için 99 ABD doları ücret alır. Karşılaştırma için, değiştirmeye veya bir airpod, düzenli durum için 59 $ ve kablosuz şarj durumu için $ 69 onarmak için $ 69 maliyeti.

Ayrıca şunu da bilin ki, yedek AirPod'un maliyeti ne kadardır?

Apple, AirPod'ların garanti kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın, yedek bir AirPod için 69 ABD Doları ve bir yedek standart Şarj Kutusu için 59 ABD Doları ücret alır. Harf Şarj bir Wireless için masraflar Elma kayıp bir bir yerine dışı bir garanti onarımı için $ 69 $ ve 79 şarj ile, biraz farklıdır.

Aynı şekilde, AirPod'umu ücretsiz olarak nasıl değiştirebilirim? Kalitenin kablolu kulaklıklarla aynı olup olmadığını kontrol edin. Çok tıpkı gürültülü eğer not emin olun. İkisi arasında çarpıcı bir fark var ise, o zaman parite garanti süresi içinde hala, özellikle en yakın Apple Store AirPods almak ve onları ücretsiz yerini almak en iyisidir.

Bu şekilde yedek AirPod satın alabilir misiniz?

Sol veya sağ AirPod veya Şarj Kutusu için bir yedek satın alabilirsiniz . Değiştireceğiniz kişi yeni olacaktır .

Kayıp bir AirPod değiştirilebilir mi?

Yalnızca tek bir airpod kaybettiyseniz, sen tomurcuk başına $ 69 için Apple'dan bir yedek satın alabilirsiniz. Eğer sadece davayı kaybetti Ya da, sen 59 $ için yeni bir tane satın alabilirsiniz. Apple'ın AirPods için yeni kablosuz şarj çantasının değiştirilmesi 79 dolara mal oluyor.

19 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

1 AirPod pro satın alabilir miyim?

En iyi cevap: Tek bir AirPod'u kaybederseniz Apple'dan yeni bir tane satın alabilirsiniz . Oradan, mevcut birine yeni AirPod birimini eşleştirebilirsiniz. Ancak, değiştirme, mevcut AirPod'unuzun nesliyle eşleşmelidir.

Birisi AirPod'larınızı çalabilir mi?

Kısa cevap maalesef hayır. Apple, AirPod'ların kaybolması veya çalınması durumunda tıpkı diğer Apple ürünleri gibi yenilerini satın almanız gerektiğini söylüyor. Parlak kablosuz kulaklıklarınızı korumak için hırsızlığa karşı önlem yoktur.

AirPod'larımı kaybedersem ne olur?

Senin AirPods veya Kılıfı Şarj kazara hasar varsa, bir dışı garanti ücret karşılığında hasarlı öğeyi yerini alabilir. Bir airpod veya Şarj Kılıfı kaybedersek, belirli bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir.

Bir AirPod bulabilir misin?

İki ayrı yerden AirPods kaybederseniz, değil endişe yapın: uygulaması teker teker bulmak izin verir. Sen sadece harita üzerinde bir seferde bir airpod görmek mümkün olacak. Haritanın size gösterdiği airpod bulduktan sonra, kutusuna koyun - haritayı yenilemek kez Diğeri nerede, sizi göstermelidir.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta egzersiz sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar.

AirPod'larımı kılıfsız nasıl bulabilirim?

Adım 1: iPhone'umu Bul uygulamasını açın ve listeden AirPod'lara dokunun. 2. Adım: Gri bir nokta gösteriyorlarsa bu, çevrimdışı oldukları anlamına gelir. Ancak yine de haritadaki son konumu görebileceksiniz . Bilinen son konumlarına gitmek için Araba düğmesine dokunabilirsiniz.

1 AirPod'u kaybedersem ne olur?

Bir airpod veya şarj davayı kaybederseniz, $ 69 için yeni bir tane alabilirsiniz. "Senin AirPods veya şarj durum kazayla hasar varsa, bir dışı garanti ücreti ödeyebilirsiniz. Ve bir airpod veya ücretlendirme davayı kaybederseniz, bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir" belirtiliyor.

AirPod'ları kılıfsız eşleştirebilir misiniz?

Ne yazık ki, şu anda AirPod'larda durum böyle DEĞİLDİR. Apple olmayan cihazlar ve bilgisayarları kullanırken Hala anahtarı eşleştirme gerekir. Otomatik bir eşleştirme değildir. Demek hala diğer normal Bluetooth cihazına gibi AirPods kullanmak gerekir.

Bir AirPod pro'yu değiştirebilir misiniz?

Apple'ın resmi web sitesine göre, hasar görmüş veya kaybolmuş tek bir AirPod Pro'yu değiştirmenin maliyeti 89 dolardır. Eğer Pro AirPods şarj davayı kaybeder, bir yedek 99 $ sipariş edilebilir. Alternatif olarak, değiştirme maliyeti 29 $ iner altında AppleCare + satın almayı seçebilir.

AirPod'larımı bulabilir miyim?

Senin AirPods izlemek için, ya iCloud.com veya iPad ve iPhone'da “iPhone'u Bul” uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Özelliği kullanmak için iPhone Bul uygulamasını açın ve cihaz listenizde “ AirPods ” arayın. Senin AirPods bir harita üzerinde ve diğer Apple ürünleri ile ilgili olarak neresinde Oradan, görebilirsiniz.

Çalınan AirPod'larımı nasıl bulurum?

Bir İzleme Haritası ile Kayıp AirPod'ları Bulun
  1. iPhone'umu Bul uygulamasını başlatın.
  2. Apple kimliğiniz ve şifrenizle giriş yapın.
  3. Listede AirPod'larınıza dokunun.
  4. iCloud'unuza gidin ve Apple Kimliğinizle giriş yapın.
  5. iPhone Bul'u açın.
  6. Tüm Cihazlar'ı tıklayın.
  7. AirPod'larınızı seçin.

AirPod'larım neden sessizleşti?

AirPods dengesi değiştirilmediği sürece aynı ses seviyesine sahip gerekiyordu. Her pod için ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. iOS aygıtınızı veya diğer bağlı aygıtınızı yeniden başlatın. Bluetooth'u kapatın ve birkaç saniye bekleyin ve tekrar açın.

AirPod neden çalışmıyor?

Şarj kutusu kapağını açın. Kasanın arkasındaki düğmeyi en az 15 saniye basılı tutun. Birinci nesil (yani kablosuz olmayan) bir AirPods şarj kutusu kullanıyorsanız, kutunun AirPod'lar arasındaki dahili ışığı önce beyaz ve ardından sarı renkte yanıp sönerek AirPod'ların sıfırlandığını gösterir.

Birisi onları sıfırlarsa AirPod'larımı bulabilir miyim?

AirPod'larınız için kayıp mod veya "iCloud kilidi" yok
Bu nedenle, biri onları sıfırlayıp AirPod'ları başka bir cihazla eşleştirdiğinde, o kişinin Apple Kimliği ve Find My uygulaması altında listelenir ve bu kişinin konumu artık Find My uygulamasındaki cihazlarınızın altında görünmez.