Honda Accord için bir ön cam ne kadar?

Sordu: San Cherifi | Son Güncelleme: 13 Şubat 2020
Kategori: otomotiv yol yardımı
4.4/5 (445 Görüntüleme. 33 Oy)
Ortalama olarak, ön Honda Accord Sedan Ön Camınızdaki tek bir çatlağı onarmak için yaklaşık 120 $ (Safelite tahminleri) harcamayı bekleyebilirsiniz. Bazı mağazalar yerinde düşük fiyatlar verebilir, ancak onlara gerçekten gittiğinizde bazı ücretler ekleyebilir.

Ayrıca, bir Honda ön camının maliyeti ne kadardır?

Tipik olarak, bir ön cam değiştirme maliyeti ortalama maliyeti $ 210-230 arasında değişen ile emek dahil $ 100- $ 400 arasındadır. Koleksiyon arabaları ve lüks araçlar, fiyatı 1.500$'a kadar yükseltebilir, ancak hepsi araca bağlıdır.

Ek olarak, Honda ön cam değişimi yapıyor mu? Honda ön cam değişimi Ancak en güvenilir araç bile cam hasarına karşı kendini koruyamaz. Biz onarım veya Honda her yıl windshields binlerce değiştirin. Hizmetlerimiz hızlı ve özenle tamamlanır, genellikle yeni ön camınız birkaç saat içinde yerine oturur . Safelite ile hizmetinizi bugün planlayın.

Ayrıca bilmek, bir araba camını değiştirmenin maliyeti nedir?

Bir araba camının değiştirilmesi , çeşitli faktörlere bağlı olarak maliyet açısından değişiklik gösterebilir, ancak çoğu insan, araçlarının bir camını değiştirmek için 200 - 450 $ ödemeyi bekleyebilir.

2004 Honda Civic için bir ön cam ne kadar?

Ön cam tamiri

Honda Modeli Bardak Alıntı
2002 Honda Civic Si 2 Kapı Hatchback ön cam 246.05
2002 Honda Civic Si 2 Kapı Hatchback ön cam 218.63
2003 Honda Civic Si 2 Kapı Hatchback ön cam 191.40
2004 Honda Civic Si 2 Kapı Hatchback ön cam 272.16

30 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Ön camımı ücretsiz olarak nasıl değiştirebilirim?

855-272-5250 Numaralı Telefondan Bizi Ücretsiz Arayın
Florida'da yaşayan ve kendi otomatik sigorta poliçesi üzerinde tam kapsama otomobil sigortası ve / veya kapsamlı kapsama varsa, sizin ön cam ücretsiz olarak yerini almış kalifiye!

Safelite en ucuzu mu?

SafeLite "ad markası" olsa da, muhtemelen en ucuzu değiller. Bir ön camı sigortasız değiştirmek zorunda kaldım ve bunun için yerel bir şirket kullandım ve bu, SafeLite'tan yaklaşık 30 $ daha ucuza geldi .

Safelite, bir ön camı değiştirmek için ne kadar ücret alır?

Caswell fiyatların 700 dolara kadar çıkabileceğini, Delaney ise maliyetlerin 185 ile 1000 dolar arasında değişebileceğini söylüyor. CostHelper'a göre, bir ön cam değişimi tipik olarak 100 ila 400 dolar arasında bir maliyete sahip ve ortalama bir sürücü 214 dolar ödediğini bildiriyor. Sigortanız masrafların bir kısmını veya tamamını karşılayabilir .

Safelite size gelmek için daha fazla ücret alıyor mu?

Seçenek 1 - Mevcut ön camınız tamir edilebilir.
Çoğu durumda, sigorta oranlarını etkilemez normalde sigorta şirketi tarafından ödenen ve olacak, bu genellikle ücretsiz olacaktır. Bu en iyi senaryodur ve Safelite'ın mobil hizmeti aracılığıyla mobil onarım için size gelebiliriz .

AAA ön camları ücretsiz olarak değiştirir mi?

Sigorta değiştirilmesini içermez ise ücretsiz, hayır-yükümlülük alıntı için aşağıdaki formu doldurun. Sigorta şirketinin kimi önerdiğine bakılmaksızın, işi halletmek için AAA Oto Cam'ı seçebilirsiniz. AAA Oto Cam mümkünse ön camı onaracaktır .

Ön camı kendin değiştirebilir misin?

Ön camı kendi başınıza değiştirmek o kadar da zor değil. İşte ön camı yerine nasıl. Bir oto cam mağazasından arabanız için doğru ön camı satın alın. Yarığa dikkatlice ince bir tornavida sokun ve contayı camdan ayırmak için çerçevenin etrafından geçirin.

Ön cam çatlağının büyümesini nasıl engellersiniz?

Ön Camdaki Çatlak Nasıl Durdurulur
 1. Superglue veya Clear Oje uygulayın. Çatlağı doldurmaya çalışmadan önce ön camı oto cam temizleyicisi ve kağıt havluyla temizleyin.
 2. Ön Cam Tamir Takımı kullanın.
 3. Ani Sıcaklık Değişikliklerinden Kaçının.
 4. Ön Cam Onarımı veya Değişimi Planlayın.

Bir ön camın sertleşmesi ne kadar sürer?

Ne zamandır benim oto cam tamir veya değiştirme alacak? Çoğu durumda, ön cam onarımları 30 dakika veya daha kısa sürede yapılabilir. Ön camın değiştirilmesi genellikle 60 dakika veya daha kısa sürer ; Ancak, hizmet tamamlandıktan sonra en az bir saat süreyle araç sürücüsü öneririz.

Sürücü tarafı camını değiştirmenin maliyeti nedir?

Eğer araç sabit almak için ödemesi gereken ne fiyat bilin.
Bir oto camı yan cam değişiminin ortalama maliyeti 200 ile 451 dolar arasındadır. İşçilik maliyetleri 0 ile 1 dolar arasında, parçaların fiyatı ise 200 ile 450 dolar arasında tahmin ediliyor.

Kırık bir ön camı değiştirmeden onarabilir misiniz?

Ön cam hasarı asla beklenmez ve nadiren uygundur. Bazen tam bir ön cam değişimi tek cevaptır. Safelite genellikle ön camınızı şu durumlarda onarabilir : Çip veya çatlak 6 inç veya daha küçükse.

Bir arabadaki en pahalı cam nedir?

Arabanızdaki en pahalı cam ön camdır. Ön cam, arabadaki camların en büyüğüdür.

Kırık bir araba camına ne koyabilirsiniz?

Kırık Bir Pencereyi Kapatmak İçin Gerekli Malzemeler
 • Kalın iş eldivenleri,
 • Bir rulo maskeleme bandı ve.
 • Mikro fiber bez.
 • Yüksek yoğunluklu bir plastik çöp torbası, kırık bir pencere için geçici bir örtü olarak gayet iyi çalışabilir. Geçici araba camı kapağı, siz onu değiştirene kadar iyi bir görüş sağlamayacaktır.

Kırık ön cam için bir bilet alabilir misin?

Sürücüler Çatlak Ön Cam İçin Para Cezası Alabilir
Eğer bir çatlak veya hasarlı ön camı varsa, kolluk bir bilet verecek veya sebep olabiliyor geniş, sipariş zarar ve sürücü için bir oyalama neden olabilir hasar olarak yoldan bir aracın kaldırılması ise. Yönetmelikler sürücü görünürlüğünü kapsar.

Arabamın camı kırılırsa ne yapmalıyım?

Arabanızın Camı Kırılırsa Yapmanız Gerekenler
 1. Sigortanızı Arayın ve Polis Raporu Dosyalayın. Aracınız hırsızlığa maruz kalmışsa, sigorta şirketinizi arayıp polise tutanak tutana kadar hareket etmeyin veya hiçbir şeye dokunmayın.
 2. Camı Temizleyin. Kırılan camı temizlemenin en kolay yolu elektrikli süpürge kullanmaktır.
 3. Pencereyi Kapatmak.

Kırık bir araba camını geçici olarak nasıl kapatırsınız?

Kırık Araba Cam Mühürleri için Geçici Düzeltme
En iyi geçici pencere düzeltmeleri, şeffaf ambalaj bandı veya şeffaf bir plastik levhadır. Sadece koli bandı kullanıyorsanız, her seferinde bir şerit koyun ve şeritlerin üst üste bindiğinden emin olun. Plastik bir tabaka veya torba kullanıyorsanız, şeffaf ambalaj bandıyla kenarlarını kapatın.