Unlu mamüller için ne kadar ücret almalıyım?

Sordu: Seda Winward | Son Güncelleme: 19 Haziran 2020
Kategori: yiyecek ve içecek tatlıları ve fırıncılık
4.6/5 (249 Görüntüleme . 21 Oy)
Kullanım ömrünün gün tahmini sayısına göre herhangi bir ekipman maliyetini bölün ve sonra günde üretmek porsiyon ortalama sayısına göre bölün. Bu rakamı önceki toplama ekleyin. Örnek olarak, bir fırının maliyeti 800 ABD Dolarıysa ve bir yıllık yoğun kullanım sürüyorsa, 800 ABD Dolarını 365 güne bölerek 2,19 ABD Doları elde edin.

Ayrıca, bir düzine ev yapımı kurabiye için ne kadar ücret almalıyım?

Nispeten kolay bir örnek olarak, 24 kurabiye yapan bir tarifin maliyetini hesapladığınızı hayal edin. Bir düzine yumurta 3 dolara mal oluyorsa ve tarif 2 yumurta gerektiriyorsa, bir grup kurabiye için yumurta maliyeti 50 sent veya kurabiye başına 2 sentten veya bir düzine kurabiye için 24 sentten biraz fazladır.

Ek olarak, bir işi nasıl fiyatlandırıyorsunuz? Oranlarınızı belirlemek için aşağıdaki hesaplamaları kullanın:

  1. Seçtiğiniz maaşı ve genel giderleri birlikte ekleyin.
  2. Bu toplamı kar marjınızla çarpın.
  3. Saatlik ücretinize ulaşmak için toplamı yıllık faturalandırılabilir saatlerinize bölün: 99.000 ABD Doları ÷ 1.920 = 51.56 ABD Doları.
  4. Son olarak, günlük ücretinize ulaşmak için saatlik ücretinizi 8 ile çarpın.

Benzer şekilde, bir düzine kek için ne kadar ücret almalıyım?

Biz temel buttercream kek için veya 24 $ / düzine (bizim temel hizmet başına fiyatın kek ile aynı) kekin başına 2,00 $ ücret. Ben 1 düzine 2,00 $ bir kek ve 2 veya daha fazla düzine 1,50 $ bir kek şarj edin.

10 inçlik bir pastanın maliyeti nedir?

YUVARLAK KEK

BOY SERVİSLER FİYAT
8 inç 8-12 45.00$
10 inç 16-20 $55.00
12 inç 30-40 65,00 $
14 inç 50-60 75,00 $

27 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Tek boynuzlu at pastası ne kadar?

Sorum şu, tek boynuzlu at kekleri için ne kadar ücret alıyorsunuz? bu pasta (ekteki resim) 6” ve bunun için 45 dolar alıyorum. Ve 75 $ için 8 ”inç.

Smash kek nedir?

Smash kek sadece onur doğum günü konuk için yapılan küçük buzlu kek. Çocuğunuza verin ve elleriyle kazmasına izin verin. Dağınık olacağı konusunda uyarılırsınız, ancak fotoğraflar paha biçilemez. Oğlumun şut pastası deneyimi oldukça komikti.

Özel bir pasta için nasıl ücret alıyorsunuz?

Özel Pastalar ve Tatlılar için Fiyatlandırma
  1. Gurme Kekler. 5" (≈ 6'ya hizmet eder) = 28 dolar. 7" (≈ 12'ye hizmet eder) = 42 dolar.
  2. Tasarımcı Pastaları. 8″ (≈ 16 kişilik) = 125$. 9″ (≈ 20 porsiyon) = 150$.
  3. Özel Pastalar. Minimum sipariş = 200$. Minimum Şekillendirilmiş Kek = 300 $.
  4. Özel Cupcakes ve Kurabiyeler. Minimum fiyat = her biri 4$.
  5. Tatlı Barları. 4 = 8 $/kişi seçin.
  6. Teslimat. Boston'da Uygun = 25 dolar.

En pahalı düğün pastası nedir?

52 milyon dolarlık düğün pastasının neye benzediğini görmek ister misiniz? Vay, 4000 Elmas! İngiltere'nin Chester kentindeki bir fırın, 52.7 milyon dolar değerinde dünyanın en pahalı düğün pastası olduğu söylenen pastayı yarattı.

Ev yapımı kekler için ne kadar ücret almalıyım?

Ancak yine de bir başlangıç ​​noktasına ihtiyacınız varsa şunu deneyin: Standart boyutlu bir kek için 2 ila 2,25 ABD doları arasında bir taban fiyat belirleyin. Tabii ki, bu, malzemelerinize ve pazarınıza bağlıdır. Büyük bir metro bölgesinde üst düzey kapkekler yaratırsanız , muhtemelen daha fazla ücret alabilirsiniz (ve yapmalısınız !).

Bir fırın satışı için kurabiyeleri nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Fırında Satış Fiyatlandırma Kılavuzu
  1. Her şeyi uygun fiyatlı tutun ve herkesin bir kurabiye veya kek satın alabilmesi için 1 $'dan başlayan bir fiyat aralığına sahip olmaya çalışın.
  2. Eşyaları gruplar halinde fiyatlandırarak daha fazla ürün satın: "3 adet çikolatalı kurabiye 2$'a" veya "Kapkeklerin her biri 2$ veya 3'ü 5$'a." Bu, insanları daha fazla para harcamaya teşvik edecektir.

Çerezler için ne kadar ücret talep edeceğimi nasıl öğrenebilirim?

Maliyeti çerez başına hesaplamak için, 48 doları tarif verimine (30 çerez ) bölerim, bu da bana birim başına ( çerez ) işçilik için 1,60 dolar verir. * ancak çerezlerinizi fiyatlandırmak için Genel veya dolaylı maliyetlerin dahil edilmesi gerektiğini unutmayın. Genel giderler hem sabit hem de değişken maliyetleri içerir .

Bir düzine çikolatalı kurabiye için ne kadar ücret almalıyım?

fiyatlandırma
  1. Şekerli kurabiyeler boyut ve tasarım olarak farklılık gösterebilir, bu nedenle kesin bir fiyat mantıklı değildir.
  2. Çikolata Parçalı Kurabiye – 16 $/düzine.
  3. Snickerdoodles - 15 $/düzine.
  4. Fıstık Ezmeli Kurabiye – 14 $/düzine.
  5. Fıstık Ezmeli 'Öpücük' Kurabiye - 15 $/düzine.
  6. Yulaf ezmeli Canavar Kurabiye - 18 $/düzine.
  7. Apple Spice Drops – 16 $/düzine.

Kurabiye satarak para kazanabilir misin?

Çevrimiçi çerezleri Satış potansiyel olarak para Sevdiğin bir şey yapıyor yapmak için bir yol ve başlangıç ve işletme maliyetleri çok geleneksel bir fırın çalışan daha düşüktür. Aslında, çoğu eyalette, bir ev mutfakta genel satış için yemek yapma 'Online yiyecek satan re bile yasaktır.

Bir düzine çikolatalı kurabiye yapmanın maliyeti nedir?

Çerez ev yapımı başına maliyet Ben çerez başına $ 0.09 maliyet için 48 tanımlama yaptı toplu için $ 4.48 olduğunu. Yerel Wegmans'ımdan benzer kurabiye hamuru satın almak 16 oz için 2.49 dolar olurdu . çerez başına 0,10 ABD doları maliyetle hizmet boyutlarına göre yaklaşık 24 çerez yapan paket.

Brownie için ne kadar ücret almalıyım?

Bir yumurta, 1/2 su bardağı bitkisel yağ ve bir su bardağı kıyılmış fındık maliyetini eklediğinizde, keklerin her biri yaklaşık 16 sente mal oluyor. Karışımı hazırlamak yaklaşık 50 dakika sürecektir. - Sıfırdan, fındıklı 30 kekin maliyeti 3.65 dolar veya kek başına yaklaşık 12 sent. Tarifi uygularsanız 70 dakika sürecektir.

2 düzine kek kaç eder?

19 x 14 x 4 inç Cupcake Kutuda 2 Düzine Standart Cupcakes tutar.

100 misafir için kaç keke ihtiyacım var?

Genel kural, kişi başına yaklaşık 1,5 kek bulunmasıdır ; bu, birden fazla aromalı kek veya diğer tatlıların (büyük buzlu kekler gibi) veya diğer mezelerin olup olmayacağına bağlı olarak değişecektir.

Kek satarak para kazanabilir misin?

Eğer para satan kekleri yapmak istiyorsanız, tarifleri mükemmelleştirmek ve büyük gruplar olmak için bunları çoğaltmak gerekiyor. Perakende veya web tabanlı cupcake mağazanızı açın. Posta siparişiyle yapılan kek işletmeleri , bir perakende mağazası kadar ek yük olmadan önemli karlar getirebilir.

Fondan topperlı kekler ne kadar?

En az 3 düzine mini kek siparişi ile düzine başına 15,00 $ 45.00 $ . Fondan toppers ekstra bir maliyettir.

Bir tarifi nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Kısmi malzemeler için, ölçü birimlerini tarifte kullanılanlara dönüştürün ve gerekli miktarı tam birim miktarına bölün. Ardından, kısmi bileşenlerin oranını tam satın alma maliyetiyle çarpın. Son olarak, tarifin toplam maliyetini hesaplamak için tüm malzeme fiyatlarını bir araya getirin.