Yvonne Schalle global haber kaç yaşında?

Soruldu: Arkaitz Malax | Son Güncelleme: 28 Mayıs 2020
Kategori: müzik ve sesli sporlar oyuna göre oynatılır
4.5/5 (1.226 Görüntüleme. 17 Oy)
Meteorolog Yvonne Schalle size hava durumu tahminlerinizi hafta sonları 6'da Global News Hour, 10'da Global News, 11'de Global News ve BC1'de getiriyor. Burnaby'de doğup büyüyen Yvonne, BC'deki evine döndüğü için mutludur Global BC ekibine katılmadan önce Yvonne, Toronto ve Calgary'de beş yıldan fazla çalışarak geçirdi.

Ayrıca, Yvonne Schalle hangi uyrukludur?

Yvonne Schalle, aynı zamanda büyüdüğü Kanada, British Columbia, Burnaby'de doğdu. Babası İsviçreli- Alman , annesi Kantonlu. Yvonne büyürken sadece Kantonca ve İsviçre- Almanca konuşuyordu, ta ki okula başladığında repertuarına İngilizce ekleyene kadar.

Aynı şekilde, Paul Dunphy Calgary kaç yaşında? 65 yaşında

Benzer şekilde, küresel çapalar kimlerdir diye sorabilirsiniz.

  • Dawna Friesen. Çapa – Küresel Ulusal.
  • Robin Gill. Küresel Ulusal BC Muhabiri ve Hafta Sonu Sunucusu – Küresel Ulusal.
  • Jackson Proskow. Washington Büro Şefi – Küresel Ulusal.
  • David Akın. Baş Siyasi Muhabir – Küresel Ulusal.
  • Mercedes Stephenson'ın fotoğrafı.
  • Mike Armstrong.
  • Mike Drolet.
  • Mike Le Couteur.

Tiffany lizee nereye gitti?

Kuzey Alberta Teknoloji Enstitüsü'nde radyo ve televizyon sanatları okuduktan sonra, Mississippi Eyalet Üniversitesi aracılığıyla operasyonel meteoroloji sertifikasını aldı.

21 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Robin Stickley globale mi dönüyor?

Ödüllü gazeteci Robin Stickley , British Columbia'ya geri dönüyor . Robin , Saat 17:00'de Erken Haberler'in haber sunucusu olarak yeni bir rol üstlenecek. Ayrıca Haber Saati'ne düzenli olarak katkıda bulunacak. Stickley , on yıldan fazla bir süredir Global News ailesinin bir üyesidir.

Sophie Lui hangi uyruklu?

Kanadalı haber kişiliği, ilk olarak Global BC News Morning'e ev sahipliği yapmasıyla tanınır.

Sonia Deol şu anda nerede çalışıyor?

Global BC (Kasım 2015 – günümüz)
Daha önce, zaman zaman Vancouver'daki CBC için bir TV sunucusu olarak çalıştı . Şimdi Global BC'de hafta sonu haber spikeri ve muhabir olarak çalışıyor.

Lynn Colliar Global BC'den ayrıldı mı?

Hafta sonu sunucusu Lynn Colliar , daha önce 10 yıl boyunca Global BC 's Morning News'in sunuculuğunu yapan Global BC Colliar'a veda etti, istasyondan ayrıldığını Cuma günü Twitter'da resmen duyurdu. Simon Fraser Üniversitesi lisansüstü ailesiyle odaklanmak için gazetecilik başından uzaklaşacaksanız söyledi.

Chris Gailus'un boyu kaçtır?

2010'da News Hour'un Pazartesi'den Cuma'ya kadar olan sayılarını yayınlamaya başladı. 29 Ekim 1967'de Kanada'da doğdu. Jessica Alba ile birlikte Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer'da yer aldı. Biyografi.
Biyo/Wiki
Ülke Kanada
Boy kilo
Yükseklik (Yaklaşık) santimetre olarak - N/A metre olarak - N/A fit-inç olarak - N/A

Kristi Gordon global haberleri kaç yaşında?

Kristi Gordon , Global News'de 5'te, Global News Hour 6'da, Global News'de 10'da ve Global News'de 11'de kıdemli bir meteoroloji uzmanıdır.

Kent Morrison globalden ayrılıyor mu?

Kent Morrison ayrıca Global News'i Öğlen saatinde yayınlamaya devam edecek. Morrison , 2014'ten beri Global Edmonton için bir haber spikeri ve muhabirdir. Daha önce hafta sonları Global News Morning'de yer alan Morrison , kardeş radyo istasyonu 630 CHED'e ayrılmasından bu yana Shaye Ganam'ın yerini dolduruyor.

Küresel haberlerden Shaye ganam nerede?

Shaye Ganam 630 CHED sabah şovuna ev sahipliği yapmak için harekete geçiyor
Global Edmonton sabah ve öğlen haber spikeri Shaye Ganam , 630 CHED'de bir fırsat için Global Edmonton Sabah Haberleri haber masasından ayrıldığını duyurdu.

Kent Morrison, Shaye ganam'ın yerine mi geçecek?

Kent Morrison , Global News Morning spikeri olarak Shaye Ganam'ın yerini resmen aldı . Morrison ayrıca Global News'i öğlen saatlerinde yayınlamaya devam edecek.

Kevin oconnell Global Edmonton kaç yaşında?

Kevin O'Connell , 3 Ağustos 1965 doğumlu, şu anda CITV-TV Global Edmonton'da çalışan Kanada doğumlu bir hava durumu uzmanıdır.

Küresel ulusal yayın nereden?

Global National, Kanada'nın Global Televizyon Ağı'nın İngilizce dilindeki amiral gemisi ulusal haber yayınıdır. Global'in Burnaby, British Columbia'daki ulusal haber merkezinden, Dawna Friesen ve Robin Gill'in sırasıyla hafta içi ve hafta sonu sürümleriyle birlikte üretildi.

Paul Dunphy bir meteorolog mu?

Paul Dunphy , Global News Calgary'nin hafta içi 5, 6 ve 11 pm'de hava durumu uzmanıdır Kanada Meteoroloji ve Oşinografi Derneği'nin onaylı bir hava durumu sunucusu olan Dunphy , 1985'ten beri Global Calgary ile ilgili tahminleri sunmaktadır. Yerli bir Calgarian olan Dunphy , evli ve çocukludur.

Küresel haberlerden Dawna Friesen nerede?

Şu anda NBC News için Londra merkezli bir muhabir olan bir Manitoba yerlisi olan Friesen , Amerikan ağına katılmadan önce hem CTV hem de CBC'de çalıştı.

Jodi Hughes bir meteorolog mu?

Jodi Hughes , Global Calgary'de saat 6'da Global News Hour ve 11 hafta sonu Global News için Hava Durumu Sunucusu. Hughes , üçüncü nesil bir Calgarian ve ikinci nesil bir Global Calgary hava durumu çapasıdır. Babası Jimmy Hughes , 1980'den 2004'e kadar Global Calgary'de çalıştı.