Behr güvertesi su geçirmez mi?

Sordu: Zeida Reagan | Son Güncelleme: 27 Mart 2020
Kategori: hobiler ve ilgi alanları kart oyunları
4.2/5 (146 Görüntüleme . 30 Oy)
Bu %100 akrilik formül, 1/4 inç'e kadar çatlakları ve kıymıkları gizler. Çatlamaya ve soyulmaya karşı dirençli, kaymaz, su geçirmez bir kaplama oluşturur. 54 katı özel renkte mevcuttur ve güverteler, teraslar, kompozit güverteler için mükemmeldir. havuz güverteleri ve yürüyüş yolları.

Ayrıca bilin, Behr DeckOver su geçirmez mi?

BEHR Premium Advanced DeckOver, uygun şekilde hazırlanmış yıpranmış ahşap ve betonu yeniden yüzeye çıkarır ve daha da iyi yapışma ve çatlama direnci sunar. Bu en son formül, görünümünü yenilerken, yorgun ve yıpranmış güverteniz için dayanıklı su geçirmez bir kaplama oluşturmak için gelişmiş bir %100 akrilik reçine kullanır.

Daha sonra soru şu ki, Behr güvertesinin kuruması ne kadar sürer? 4 saatte dokunmak üzere kurur. Hafif yaya trafiğinden önce 24-48 saat bekleyin. Tam kürlenmeye 72 saat . Daha düşük sıcaklıklarda ve daha yüksek nemde ek kuruma süresi gerekebilir.

Ayrıca sorulan Behr güverte iyi bir ürün mü?

Behr DeckOver Ön Verandada Şimdi, iyi haber. Gerçekten, ön sundurma alanı harika görünüyor. Ve Behr DeckOver'dan önce harika görünmüyordu . Oh, ayrıca evin bazı bölgeleri kötü durumda olan ön panonun bir kısmını değiştirmek zorunda kaldık ve onları DeckOver'da da boyadık .

Behr kaç kat kaplamalı?

Bir galon GELİŞMİŞ DECKOVER 75 Sq.'ye kadar kaplayabilir. Ft. 2 Kat ile . İlk katı uygulamadan önce çatlakların, çivi deliklerinin ve erişilebilir tahta uçlarının doldurulması şiddetle tavsiye edilir.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Behr güverte üstü boya ne kadar sürer?

Tekrar kaplamadan 4-6 saat önce. 4 saatte dokunmak üzere kurur. Hafif yaya trafiğinden önce 24-48 saat bekleyin. Tam kürlenmeye 72 saat.

Behr DeckOver'ı boya üzerine kullanabilir misiniz?

Evet, DeckOver sprey olabilir. - 0.25" ucu ve püskürtme önce filtreyi kaldırmak Bir 0.21" ile (onları kira olmadığını görmek için yerel mağaza ile kontrol) bir aireless spreyini kullanın gerekecektir. Behr "dikey yüzeylerin püskürtme yaparken, çok ince bir kat (bir geçiş için) ve yapılacak olup fırçaya / rulo uygulanır.", Tavsiye

Behr DeckOver hangi renklerde geliyor?

 • Renk Ailesi. Bej / Krem(4) Siyahlar(4) Maviler(8) Kahverengi / Tans(84) Griler(36) Yeşiller(24) Portakal/Şeftali(24) Kırmızılar / Pembeler(20) Sarılar / Altınlar(12)
 • Konteynır boyutu. 1 GA-Galon(108) 5 GA-Galon(108)
 • Marka. Rust-Oleum RockSolid(365) BEHR Premium Advanced DeckOver(216) Olympic(142) Ames(18) PenaShield(1)

DeckOver nedir?

Yeni BEHR PREMIUM ADVANCED DECKOVER ®, çatlakları doldurarak ve kıymıkları yumuşatarak, uygun şekilde hazırlanmış yıpranmış ahşap ve betonu yeniden yüzeye çıkarır , güvertenizin ve yaşam alanınızın ömrünü uzatarak açık havanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu %100 akrilik formül, 1/4" e kadar çatlakları ve kıymıkları gizler.

Behr DeckOver'ı kompozit zemin kaplamasında kullanabilir misiniz?

Yıpranmış kompozit yüzeyler için eski kompozit güvertelere yeni bir hayat getirmek için BEHR PREMIUM ADVANCED DeckOver ® kullanın. Düzgün kompozit yüzey hazırlama konusunda kılavuzlar için: bizim Nasıl yapılır? "Weathered Ahşap Hazırlık Kişisel Wood" bölümüne bakın. Ahşap cilaları uygularken kaliteli bir pompalı püskürtücü kullanılabilir.

Behr güvertesini nasıl kaldırırsınız?

Kaplamalı Ahşap Yüzeyin Sıyırma
 1. Önceki kaplamanın tamamını çıkarmak için BEHR PREMIUM ® Ahşap Leke ve Son İşlem Sıyıcısı ile başlayın.
 2. Son sıyırıcı ürünü ahşap yüzeyinize uygulayın.
 3. 15 dakika bekledikten sonra sert kıllı bir süpürgeyle hafifçe ovalayın. Durulmak.

DeckOver kaplamayı nasıl uygularsınız?

Advanced DeckOver kaplamasını bir boya tepsisine dökün ve kaplama ile tamamen dolana kadar tepsiye bir rulo sürün . En iyi sonuçları elde etmek için ½” silindir kapağı kullanın. İPUCU: Daha dokulu bir görünüm için Gelişmiş DeckOver Dokulu Kaplamaya sahip Behr Premium Ekstra Dokulu Rulo Kılıf kullanın .

En iyi güverte üstü ürün nedir?

En İyi Seçimlerimiz
 • Genel olarak en iyisi: Amazon'da KILZ Veranda Lateks Zemin Boyası.
 • Old Wood için en iyisi: Home Depot'ta Behr Premium Gelişmiş Deckover.
 • Kaygan Yüzeyler İçin En İyisi: Amazon'daki Yüzme Verandası ve Güverte Boyasında.
 • Sedir için en iyisi: Amazon'da Olimpiyat Güverte Lekesi ve Mastik.
 • En İyi Leke: Sherwin-Williams'daki Sherwin-Williams Güverte Lekesi.

En popüler güverte rengi nedir?

En popüler güverte leke renkleri nelerdir?
 • Sedir Tonları ve Yarı Şeffaf Renkler. Sedir, açık ara en popüler güverte renklerinden biridir ve her güverteye ve her bahçeye sığar.
 • Kahverengi Tonlar ve Yarı Şeffaf Renkler.
 • Bal Tonları ve Yarı Şeffaf Renkler.
 • Sekoya Tonları ve Yarı Şeffaf Renkler.

Bir güverteyi boya üzerine boyayabilir misin?

Yani, boyalı güverte leke istiyorum ancak eski boya kapalı kum istemiyoruz. Katı bir leke kullanarak güverteyi canlandırın . Ahşaba nüfuz eden ince, şeffaf lekelerin aksine, katı leke ahşabın üzerine boya gibi oturur ve tek tip bir kat oluşturur . İşi bir profesyonel gibi halletmek için bir boya silindiri kullanın.

Güverte boyası ne kadar sürer?

Eğer güverte boyamak için karar verdiğinizde, yakın zamanda tekrar perdahlamayın gerek kalmayacak. Güvenilir bir profesyonel tarafından tamamlanan kaliteli bir boya işi, yeniden boyamaya ihtiyaç duymadan önce on yıl sürebilir . Tersine, dış etkenlere karşı aynı korumayı sağlamadıkları için lekelerin birkaç yılda bir yeniden uygulanması gerekir.

Güverte boyamın soyulmasını nasıl önlerim?

Güverte Yüzeylerinde Soyulan Boyayı Onarmanın İpuçları
 1. Sert bir fırça veya kazıma aleti kullanarak güvertedeki gevşek boyayı çıkarın.
 2. Alanı pürüzsüz olana kadar hafifçe zımparalayın.
 3. Devam etmeden önce yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun.
 4. Boyayı bir fırça veya rulo kullanarak uygulayın.
 5. Kurumasını bekleyin ve gerekirse ikinci bir kat uygulayın.

Behr boyası iyi mi?

Ne de olsa Behr'in Premium Plus Enamel'i neredeyse Marquee iç boyası kadar yüksek puan alıyor, ancak galon başına 12 $ daha ucuza mal oluyor. Ancak, ev geliştirme projeleri devam ederken, boyama en ucuz olanlardan biridir. (Düşük VOC boyaları eskiden dayanıklılıktan yoksundu, ancak Tüketici Raporları artık birçoğunun iyi performans gösterdiğini söylüyor.)

Güvertenizi boyarsanız ve yağmur yağarsa ne olur?

Eğer leke uyguladıktan sonra 48 saat içinde yağmur yağarsa su gözenekleri ahşap içine emmek ve leke yerinden çalışacaktır. Bu lekeli yüzeye ziyade daha ton sağlanabilir. Eğer leke uyguladıktan hemen sonra yağmur yağarsa leke kabuğu ve pul pul olur.

Güvertemin yağmurdan önce ne kadar kuruması gerekiyor?

Boyamaya başlamadan önce her zaman güvertenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Güvertenizi yıkadıktan sonra leke uygulamak için en az 24 saat bekleyin. Ayrıca, yağmur yağmadan hemen önce güvertenizi lekelememeye çalışın. Çoğu lekenin kuruması için en az 2-3 saat gerekir.

Güvertemi basınçlı yıkamalı mıyım?

Güverte - Yıkama Temelleri
Genellikle bir basınçlı yıkayıcı, bir güverteyi sadece sade suyla etkili bir şekilde temizleyebilir . Ancak basınçlı yıkayıcı, düzgün kullanılmazsa güvertenizi mahvedebilir. Bu, tuğlayı kazıyacak kadar güçlü bir alettir, ancak doğru ellerde dış cephe kaplamasını yıkayacak kadar yumuşak da olabilir. Yıkama sonrasında Zımparalama.

Behr boyasının yağmurdan önce ne kadar süre kuruması gerekir?

40-90˚F (4.5-32˚C) arasında uygulanmalıdır. Yağmur 24 saat içinde bekleniyorsa kullanmayın yapın. Ahşap katmanın tamamen kuru olmalıdır.