Broyhill iyi bir mobilya markası mı?

Sordu: Joey De Orden | Son Güncelleme: 9 Haziran 2020
Kategori: etkinlikler ve ilgi çekici yerler balo
4.6/5 (2.864 Görüntüleme. 19 Oy)
Broyhill , en eski ve en iyi bilinen Amerikan markalarından biridir ve yüksek düzeyde isim bilinirliğine sahiptir. Broyhill , orta fiyat noktasında döşemelik mobilya ve kasa ürünleri üretmektedir. Evdeki her oda için çok çeşitli stiller ve koleksiyonlar sunar ve fiyat ve kalite açısından Lane ve La-Z-Boy ile karşılaştırır.

Burada Ashley Mobilya kaliteli mi?

Ashley , uygun fiyatlı mobilyalar ve dev HomeStore'ları ile tanınır. Ürünleri, hızlı teslimat arayan bütçeye duyarlı tüketicilere yöneliktir. Mobilyalar makul kalitede , ancak en iyisi değil.

Ayrıca, en iyi mobilya markaları nelerdir?

 • Lexington. Şu anda Lexington Home Brands'in sahibi olduğu ve işlettiği Lexington mobilya, saygın kalite ve estetik varlığıyla damgasını vuran dünyanın en iyi mobilya markaları arasındadır.
 • fahişe mobilya.
 • Bernhardt.
 • özgürlük mobilya.
 • Bassett.
 • Stanley Mobilya Şirketi.
 • Evrensel Mobilya.
 • Broyhill Mobilya.

Burada, hala Broyhill mobilya satın alabilir misin?

Geçen Ekim ayında Authentic Brands Group, Broyhill , Drexel, Henredon, Thomasville markaları için 38,5 milyon dolar kazanan teklif sahibi oldu. Kısa süre sonra, Furniture Today'in bildirdiğine göre, Broyhill haklarını isimsiz bir ABD perakendecisine sattı. Satın alma fiyatı açıklanmadı. Big Lots, 47 eyalette 1.400 mağazası olan bir perakendecidir.

En iyi 10 mobilya markası nedir?

En İyi 10 Mobilya Mağazası: En İyi Markaları Bulun

 1. Ashley Mobilya.
 2. IKEA.
 3. Williams-Sonoma.
 4. Berkshire Hathaway Mobilya.
 5. Raymour ve Flanigan.
 6. La-Z-Boy Mobilya Galerileri.
 7. Amerikan İmzası.
 8. Restorasyon donanımı.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Satılık mobilya satın almak için en iyi ay hangisidir?

Genel olarak en iyisi: Temmuz
Ocak ayı mobilya satın almak için de harika bir ay olsa da (Noel sonrası satışlar, Şubat ayında yeni stiller piyasaya çıkıyor), Temmuz Ocak ayına göre kazanıyor çünkü: Karlı hava koşullarında mobilyalarınızı eve getirmek zordur. Genel mobilya satışları yaz aylarında düşerek indirimler artıyor.

Tembel Çocuk Mobilyaları kaliteli mi?

La-Z - Erkek Çocuk Ürünleri
La-Z - Boy mobilyalarını orta fiyat noktasında bulacaksınız ve fiyat için iyi bir değer. Kalite ve fiyat noktaları, Lane, Broyhill ve Pottery Barn'da bulabileceklerinizle karşılaştırılabilir. La-Z - Boy , farklı sınıflarda 900'ün üzerinde kumaş ve deri seçeneği sunuyor.

En iyi kanepe markası nedir?

En İyi Koltuk Markalarını Keşfedin
 • Ashley. Ashley Mobilya, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı mobilyaları ve 70 yıllık tecrübesi ile en iyi kanepe markaları listemizin başında!
 • La-Z-Boy.
 • Flexçelik.
 • İngiltere.
 • Evde streç.

Ashley Mobilya'da fiyat pazarlığı yapabilir misiniz?

3-5 yıllık mobilya olup , Odalar Giyilebilir Mobilyalar ile aynı kalitededir. Ne çok insan farkında değilsiniz, en Ashley mobilya mağazaları mobilya fiyat pazarlığı olacaktır. İşte mağazanın pazarlık etmesi gereken ne kadar hareket alanı olduğunu öğrenmek için bir ipucu. Kapıcı yatak odası takımını bulun.

Ashley Mobilya pahalı mı?

Ashley Mobilya HomeStore çok pahalı çünkü Ashley mobilya şeklinde çok sayıda mobilya çeşidi sağlayan ilk şirket ve şimdi şirketin mağazası tüm dünyada 800'e kadar lokasyonda bulunuyor.

Mobilya fiyatlarında pazarlık yapabilir misiniz?

Çoğu mobilya perakendecisi, karı maksimize etmek için fiyatlarını yaklaşık %80 (ve bazı durumlarda daha fazla) oranında artırır. Green, bu nedenle tüketicilerin indirimli fiyatın ötesinde pazarlık yapmaya çalışması gerektiğini söylüyor. Ama bir satış görevlisi hemen daha düşük bir fiyata kabul sanmıyoruz - En büyük indirimler müzakere saat sürebilir.

Hangisi daha iyi Tembel Çocuk veya Ashley Mobilya?

Ashley Furniture ve La-Z - Boy , her ikisi de köklü markalar olmakla birlikte, alışveriş yapanların farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ashley Furniture , müşterilerinin Amerikan rüyasını yaşamalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır. Marka, evdeki her oda için uygun fiyatlı, iyi yapılmış parçalar taşıyor. La-Z - Boy ise daha çok özel bir perakendecidir.

Ashley Mobilya Çin'de mi Üretildi?

Ashley Furniture , dünya çapında ev mobilyası ürünleri üretir ve dağıtır. Wisconsin, Mississippi, California'da üretim ve dağıtım tesislerine sahiptir (yalnızca 2016'da kapalı olan dağıtım tesisi kalır), Indiana, Pennsylvania, Kuzey Karolina, Florida, Çin ve Vietnam.

Big Lots Broyhill mobilyalarının sahibi mi?

İndirim perakendecisi, o yıl Broyhill ürünlerinden büyük bir kapanış satın aldı. Zaman değişiyor ve şimdi Big Lots Broyhill'in sahibi . Columbus, Ohio merkezli perakendeci, ABD ticari marka kayıtlarına göre Broyhill adının ve ilgili markaların haklarını satın aldı.

Broyhill Mobilya masif ahşap mı?

Broyhill Mobilya , büyük ölçüde geleneksel Amerikan mobilya tekniklerinin ve masif ahşap tasarımlarının etkileriyle karakterize edilen bir tarza sahiptir. Bugün Broyhill , muazzam ürünler sunan ve Wayfair veya Amazon gibi perakendeciler aracılığıyla çevrimiçi olarak kolayca ve uygun fiyata satın alınabilen uluslararası bir mobilya markasıdır.

Big Lots kimleri satın aldı?

Marka Drexel, Henredon ve Thomasville markalarıyla birlikte Miras Ev Grubundan Ekim ayında bir iflas açık artırmada 38,5 milyon $ için Otantik Markalar Grubu tarafından satın alındı, ancak Otantik Markalar bunun bir ABD merkezli perakendeciye Broyhill markasını satmıştı Kasım ayında duyuruda tespit etmedi.

Broyhill mobilyalarını kim üretiyor?

2000'lerin başında, ülke çapında bu galerilerden 340'ı ve 475 Broyhill Mobilya Merkezi vardı. Interco'nun en son enkarnasyonu olan Furniture Brands International'ın bir yan kuruluşu olan Broyhill Furniture Industries, Inc., dünyanın en büyük orta fiyatlı mobilya üreticilerinden biri olmaya devam ediyor.

Bernhardt Mobilya Nedir?

Bernhardt Tasarım. Bernhardt Design, bir Amerikan modern mobilya şirketidir. Şirket, 1983 yılında Bernhardt Mobilya Şirketi altında yeni bir ticari mobilya hattı olarak kuruldu.

Lexington Mobilyalarını kim yapar?

Bugün, Lexington Mobilya, Tommy Bahama ve Sligh Mobilya gibi diğer önemli mobilya markalarının bir koleksiyonu olan Lexington Home Brands'a aittir .

henredon işsiz mi?

Amerikan ev mobilyası endüstrisi için önemli haberlerde, Furniture Today, Henredon , Hickory Chair, Maitland-Smith ve Pearson gibi ikonik markaların ana şirketi olan Heritage Home Group'un Chapter 11 iflas başvurusunda bulunduğunu bildirdi. Yine de HHG'nin öne çıkan markalarının sonu değil: RHF Investments Inc.

Mobilya satın almak için en iyi yer neresidir?

En İyi Seçimlerimiz
 • En İyi Çevrimiçi: Wayfair'de Wayfair.
 • Eşsiz Bütçe için En İyisi: Hedefte Hedef.
 • Modern için en iyisi: Room & Board'da Room & Board.
 • Yeni Geleneksel için En İyisi: Crate & Barrel'da Crate & Barrel.
 • Fırsatları Bulmak İçin En İyisi: Fazla Stokta Fazla Stok.
 • Güvenilir Pazarlık İçin En İyisi: IKEA, Ikea'da.

Mobilya kalitesini nasıl anlarsınız?

 1. Ahşap türlerinizi bilin. Ahşap mobilyalar üç kategoriye ayrılır: masif ahşap, kaplamalar ve sunta veya kompozit ahşap.
 2. Çekmeceleri ve dolapları kontrol edin. Çekmeceleri ve dolapları açın.
 3. Çivi ve yapıştırıcıdan kaçının.
 4. Yaşam tarzınızı düşünün.
 5. Renkler konusunda gerçekçi olun.
 6. Bacakları inceleyin.
 7. Yayları kontrol edin.
 8. Yastıkları test edin.