Süzme peynir ile krem ​​peynir aynı şey midir?

Sordu: Dioulde Luzemann | Son Güncelleme: 1 Mart 2020
Kategori: yiyecek ve içecek tatlıları ve fırıncılık
4.4/5 (537 Görüntüleme . 18 Oy)
Krem peynir , krema ile veya süt ve krema karışımı ile yapılan yumuşak , pürüzsüz, olgunlaşmamış peynir . Krem peynir , süzme peynire benzer ancak yağ içeriği daha yüksektir, süzme peynir yağsız veya yağsız sütten yapılır. Fransa'da yapılan benzer bir peynir Neufchâtel olarak bilinir.

Ayrıca bilmek, krem ​​peynir yerine süzme peynir kullanabilir misiniz?

Süzme peynir , krem peynir için belirtilen diğer peynirlerden daha sağlıklı bir ikamedir. Az yağlı sütle karıştırılıp harmanlandığında, süzme peynir daha pürüzsüz hale gelir ve bu nedenle krem peynir için harika bir yedek olarak kullanılabilir.

Daha sonra soru şu ki, süzme peynir ve krem ​​peynir arasındaki fark nedir? Neyse, süzme peynir yağsız süt ve krem peynir süt ve krema karışımı ile yapılan ve yağ içeriği çok yüksektir olduğu ile yapılır. ABD'de süzme peynir kültürlü veya kültürsüz yapılabilir (ve her ikisi de eşit derecede iyidir) krem peynir sadece kültürle yapılabilir.

Burada, Philadelphia krem ​​peyniri süzme peynir ile aynı mıdır?

Philadelphia peyniri Philadelphia krem ​​peyniridir . Kremsi fıstık ezmesine yakın, çok pürüzsüz bir dokuya sahiptir, ancak biraz daha kalındır. Süzme peynir , hala peynir altı suyu ile karıştırılmış lor topaklarıdır.

Tarifte krem ​​peynir yerine ne koyabilirim?

Krem peynire bir alternatife ihtiyacınız varsa, şunları kullanabilirsiniz:

 1. VEYA - 8 oz az yağlı süzme peynir artı 1/4 fincan margarin.
 2. VEYA - Eşit miktarda az yağlı (Neufchatel) krem ​​peynir.
 3. VEYA - Eşit miktarda ricotta peyniri artı sade, tam yağlı yoğurt.
 4. Aşağıda belirli kullanımlar için daha fazla alternatife bakın.

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Ekşi Krem, krem ​​peynirin yerini alabilir mi?

Ekşi kremayı krem peynirle değiştirmek istiyorsanız, 4 yemek kaşığı süt ve 2 yemek kaşığı limon suyunu 8 oz krem peynirle çırpın. Bu, 1 fincan ekşi kremanın yerini alır. Bunun tersini yapmak, krem peyniri ekşi krema ile değiştirmek o kadar kolay değil. Belki her un ve tereyağından 2 yemek kaşığı ilave edin.

Krem peynir yerine tereyağı koyabilir miyim?

Soğuk krem peynir çoğu tarife eklenemeyecek kadar kalındır. Tüm tereyağını bu yağ ve krem peynir karışımıyla değiştirin. Tarifte 1 su bardağı tereyağı gerekiyorsa , karışımdan 3/4 su bardağı kullanın. Krem peynir tipik olarak yağ ve kalori bakımından tereyağından daha düşüktür.

Cheesecake için krem ​​peynir sürülebilir mi?

Krem peynir poundcake veya kaşıkla muhallebi gibi - Sen yapı için buna güvenmeyin diğer pişmiş iyiliği içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı dips ve yayılır hazırlayabilir, ya da soslu kullanabilirsiniz. Maalesef belirli tariflerim yok. KRAFT sitesi size bazı fikirler verebilir.

Krem peynir için süt içermeyen bir alternatif var mı?

Krem peynirin soya ve fındık bazlı versiyonlarının yanı sıra bitkisel yağlar, tapyoka nişastası ve bezelye protein izolatının karışımından yapılmış süt ürünleri içermeyen, glütensiz ve soya içermeyen versiyonlarını bulabilirsiniz. Kaju fıstığı, macadamia fıstığı, Brezilya fıstığı veya badem kullanarak ev yapımı krem peynir veya yumuşak ufalanan peynir de yapabilirsiniz.

Bir tarifte süzme peynir yerine ne kullanabilirim?

 1. Bunlar, tariflerinizde kullanabileceğiniz birkaç süzme peynir ikame maddesidir. Başkalarını tanıyorsanız, bu makalenin sonunda bir yorum bırakmayı unutmayın. Sade Yunan Yoğurt.
 2. Ricotta peyniri.
 3. Soya peyniri.
 4. Yumurta beyazı.
 5. Fasulye ve Nohut.
 6. Fromage Blanc.
 7. Kefir.

Süzme peynir eritebilir misin?

Süzme peynir düşük yağlı bir üründür ve bir kaşar tipi peynir gibi erimez. Tereyağı ile yavaşça ısıtıldığında İyi bir sos yapmak, ancak her zamanki 'peynir' sos gibi tat vermez ve topaklar kurtulmak için bunu biraz püre gerekir.

Cheesecake için krem ​​peynir yerine ne kullanabilirim?

Cheesecake'de peynir yerine aşağıdaki peyniri kullanabilirsiniz.
 1. Süzme peynirin eşit parçaları, süzülmüş,
 2. yarım buçuk veya krema ile karıştırılmış,
 3. + biraz tereyağı 8 oz az yağlı süzme peynir,
 4. 1/4 su bardağı margarin,
 5. eşit miktarda az yağlı krem ​​peynir,
 6. eşit miktarda ricotta peyniri,
 7. artı sade yoğurt.

Krem peynir neden Philadelphia olarak adlandırılıyor?

Philadelphia Krem Peynir , Kraft Heinz Co.'ya göre 1872'de New York'ta icat edildi ve adını 1880'de, ürünü Philadelphia bölgesinin yüksek kaliteli gıda ve süt çiftçiliği ile ilişkilendirmeye yönelik bir pazarlama stratejisinin parçası olarak aldı. zamanda biliniyor.

Krem peynir süzme peynirden mi yapılır?

Krem peynir , krema ile veya süt ve krema karışımı ile yapılan yumuşak , pürüzsüz, olgunlaşmamış peynir . Neredeyse beyaz renktedir ve hafif fakat zengin bir tada sahiptir. Krem peynir süzme peynir benzer ama yağ içeriği daha yüksektir, süzme peynir yağsız veya yağsız sütten yapılıyor.

Cheesecake'de neden krem ​​peynir kullanılır?

Krem peynir 1800'lerde Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirildi. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da yapılan çoğu cheesecake , geleneksel Amerikan cheesecake'ine zengin ve kremsi dokusunu veren krem peynir bazıyla yapılır. Neufchatel. Çoğu Amerikalı, Neufchâtel'i krem peynire daha az yağlı bir alternatif olarak bilir.

Ricotta yerine krem ​​peynir kullansam olur mu?

Krem peynir , her ikisinin de benzer yumuşak, kremsi dokusu nedeniyle ricotta için iyi bir alternatiftir . Tek fark, krem peynirin ricotta'dan daha fazla yağ içermesidir . Bu peynir, cheesecake yapımında ve lazanyada ricotta yerine kullanılabilir.

Krema tarzı süzme peynir nedir?

Kremalı lor peyniri açık krem sosu ile yağsız peynir birleştirilmesi ile yapılır. Kremalı süzme peynir , tam yağlı süte kıyasla en az yüzde 4 süt yağı içerir. Peynir, ya da kuru pıhtı peynir yağsız, yağsız sütten yapılan ve 0.5 gram porsiyon başına süt yağı fazla bir içermektedir.

Mascarpone ve krem ​​peynir aynı şey mi?

Mascarpone esasen İtalyan krem peyniridir , ancak tam kremadan yapılır . Mascarpone veya "İtalyan krem peyniri ", "Amerikan" krem peynirinden daha yüksek yağ içeriğine sahip olduğundan, mascarpone çok daha zengin, daha kremsi bir tada sahiptir.

Philadelphia krem ​​peyniri neyden yapılır?

Krem peynir , süt ve kremadan yapılan yumuşak , genellikle hafif tadı olan taze bir peynirdir . Keçiboynuzu zamkı ve karagenan gibi stabilizatörler tipik olarak endüstriyel üretime eklenir.

Süzme peynir ne tür bir peynirdir?

Süzme peynir, aynı zamanda Hollanda peyniri veya schmierkase, taze, yumuşak, genellikle bazı peynir altı suyu ya da krem ile karıştırılarak farklı boyutlarda, bir lor oluşan olgunlaşmamış peynir denir. Beyaz ve hafif ama tadı hafif ekşidir.

Süzme peynir yerine ne kullanabilirim?

Süzme Peynir İkamesi
 • Ricotta peyniri. Süzme peynir için önerebileceğim ilk ikame Ricotta peyniridir.
 • Yumurta akı. Süt içermeyen süzme peynir bulmanın zor olduğunu biliyorum.
 • Fromage Blanc. Fromage Blanc'ı severim.
 • Yunan yoğurt. Basit Yunan yoğurdu, tariflerde süzme peynirin yerini alır.

En iyi krem ​​peynir markası nedir?

Taranan İlk 50: Krem Peynir beta
Popülerlik
#1 Orijinal Krem Peynir Philadelphia 1 paket
#2 Kremalı Baharatlı Biber Jack Sürülebilir Peynir Gülen İnek 1 kama
#3 Krem Şanti Philadelphia 2 yemek kaşığı
#4 Krem Peynir Sürme, Orijinal Philadelphia 2 yemek kaşığı