Argo kelime almak mı?

Soruldu: Flavian Vonderlinden | Son Güncelleme: 21 Haziran 2020
Kategori: işletme ve finans borç faktoringi ve fatura indirimi
5/5 (930 Görüntüleme. 22 Oy)
GET'in Anlamı
Artık biliyorsunuz - GET "Git" anlamına geliyor - bize teşekkür etmeyin. YW! GET , GET tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir .

Bunu göz önünde bulundurarak, GRT argoda ne anlama geliyor?

harika

2019'un argo kelimeleri nelerdir diye de sorulabilir. 2019'da Çok Dikkat Edilen İlk On Argo Kelime

  • "Çay." = "dedikodu." Yani biri hakkında "çay dökersen", onun arkasından konuşuyorsun demektir.
  • "Vurmak." = "Gidip yüzümü dövmeliyim"deki gibi makyaj yapmak.
  • "Yakalandı." = İyi görünüyorsun, yani "yakalanmış görünüyorsun".
  • "Temel." = ana akım olan her şey temeldir.

Jit kötü bir kelime mi?

Jit terimi aslında hapishane argosudur. Bu sadece senden daha genç biri anlamına geliyor. Bununla birlikte, çoğunlukla genç haydutlara/istekli haydutlara veya diğer serseri çocuklara atıfta bulunmak için kullanılır. Örneğin, 10 yaşındaki kuzeninize bir jit demezsiniz .

Argoda keske ne anlama geliyor?

Argo , Fransızca, Türkçe'de kullanılan keske kelimesi, ne, qu'est-ce, diliyorum, devam ediyor / orta anlamına gelen genel bir terimdir.

24 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Snapchat'te GRT ne anlama geliyor?

İyi Rockin' Bu Gece

Mesajlaşmak ne anlama geliyor?

GET'in Anlamı
GET "Git" anlamına gelir Artık biliyorsunuz - GET "Git" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin. YW! GET ne anlama gelmektedir ? GET , GET tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir.

GRT ve NRT nedir?

GRT = kayıtlı brüt tonaj (eski adı, yeni sözleşmeyle GT olarak adlandırılıyor) GT = brüt tonaj. Geminin toplam hacminin fonksiyonudur. NRT = net kayıtlı tonaj (eski adı, şimdi yeni sözleşmeyle NT olarak adlandırılıyor)

GRT eğitimde ne anlama geliyor?

Çingene/Roman Gezgin

Finansta GRT nedir?

GRT Financial , Inc., teminatsız tüketici borçlarının çözümünü müzakere etmeye çalışan bir borç ödeme şirketidir. GRT , bir müşterinin borcunu çözene kadar hizmetleri için ücret talep etmez.

YEET ne anlama gelmektedir?

Yeet , genellikle bir dans hareketi yaparken veya bir şey fırlatırken verildiği gibi, heyecan, onay, sürpriz veya her yönden enerjinin bir ünlemidir .

slatt ne anlama geliyor

Slime Love Her Zaman

Zadi ne anlama geliyor?

Bir " zaddy ", gösterişli ve seksi, çekici ve modaya uygun bir adamdır. Bir cümle içinde kullanıldığında, "O adamı alışveriş merkezinde gördün mü ?

Lil Jit ne anlama geliyor?

JIT, "Genç gangster" veya "Tam Zamanında" anlamına gelir Artık biliyorsunuz - JIT, "Genç gangster" veya "Tam Zamanında" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin. YW! JİT ne anlama gelmektedir ? JIT , JIT tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir.

* * mesajlaşmada ne anlama geliyor?

;* bir göz kırpan yüz ve bir öpücük yüz anlamına gelir . Cevap vermek.

Argoda Jeet ne anlama geliyor?

jeet . Ünlem. ( argo , Texas, New Orleans) "Yedi mi?" " Yedin mi?" için argo olan Texas veya New Orleans dışında kullanıldığında olumsuz bir çağrışım yapabilir.

kap yok ne demek?

İfadesi hiçbir kap argo anlamı "yalan" ya da "gerçek," çoğu kimse inanmak zor şey hakkında abartmıyor vurgulamak için kullanılır.

Florida'da yeşil ne anlama geliyor?

1) yeşil (sıfat) = Bu kelime demek, gölgeli veya jerkish bir kişi tanımlamak için kullanılır inanıyoruz.

Sksksksk ne anlama geliyor?

" Sksksksk ", klavyenizi bir ünlem olarak ezmek gibi, çoğunlukla yazılan bir ifadedir . Gülmeyi temsil edebilir, beceriksizliğini ifade edebilir veya "OMG" ile aynı olabilir. Hâlâ 2013 olsaydı, "Yapamam bile" demek gibi bir şey.

Periyot ne anlama gelmektedir?

Periodt , basitçe, Dönem demenin konuşma dilindeki bir vurgusudur. Genellikle bir tartışmayı, tartışmayı veya tartışmayı bitirmek için bir ifadenin sonunu bildirmek için kullanılır. Örneğin, oğluna odasını temizleyeceğini söyleyen bir anne.

Okurrr ne anlama geliyor?

Okurrr , rapçi Cardi B'nin bir sloganı olarak bilinen OK demenin eğlenceli, küstah ve heyecanlı bir yoludur.

yukarı ne demek

sen kalk . argo Birinin uyanık olup olmadığını sormak için gönderilen, tipik olarak, özellikle gece geç saatlerde, sıradan bir cinsel karşılaşma için bahane olarak gönderilen bir metin.