Google Drive, Google+'nın bir parçası mı?

Sordu: Thami Belasco | Son Güncelleme: 19 Şubat 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem sosyal ağ
4.3/5 (551 Görüntüleme. 9 Oy)
Google bugün, Google+ için küçük ama önemli bir Google Drive entegrasyon güncellemesi duyurdu. Google Drive'dan Google +' da doküman paylaşmak yeni olmasa da, Google Drive'da oluşturduğunuz ve sakladığınız dokümanlar ve içerik, siz onları orada paylaştıktan sonra artık doğrudan sosyal ağda görülebilir.

Benzer şekilde, Google, Google Drive'dan kurtuluyor mu?

Aslında, Google Drive hiç kapanmıyor. Telefon / tabletler ve bilgisayarlar için bir bulut hizmeti olarak Google Drive ve Google Drive / Yedekleme ve Senkronizasyon uygulamaları normal bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Şunu da sorabiliriz: Drive Google Plus'ın bir parçası mı? Hiçbir zaman Facebook ve Twitter gibi yakalanmadı, bu yüzden bu Nisan ayında düzenli tüketiciler için kapatılacak. Google Plus , Gmail hesabınız, Google Drive , YouTube, Google Analytics veya başka herhangi bir Google hizmetine atıfta bulunmaz. Sadece sosyal ağdan bahsediyor.

Ayrıca, Google Dokümanlar Google+'nın bir parçası mı?

Google bugün, Google+ için küçük ama önemli bir Google Drive entegrasyon güncellemesi duyurdu. Google Drive'dan Google +' da doküman paylaşmak yeni olmasa da, Google Drive'da oluşturduğunuz ve sakladığınız dokümanlar ve içerik, siz onları orada paylaştıktan sonra artık doğrudan sosyal ağda görülebilir.

Google Drive 2019'da kullanımdan kaldırılıyor mu?

10 Temmuz 2019'dan itibaren Google Fotoğraflar artık Google Drive ile senkronize edilmeyecek . Bu tarihten itibaren, Fotoğraflar'da dosya ekler veya silerseniz, bunlar Drive'da otomatik olarak eklenmez veya silinmez.

22 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Google Drive uygulamasını silersem ne olur?

Kısa cevap evet. Google Drive'ın güzelliği bulut depolama, yani bulutta depolanan dosyalardır. Cep Google Drive uygulamasını silerseniz dosyalar Android, PC, Chromebook'taki vb üzerinden erişilebilir olduğunu bu araçlar, dosyalarınız hala bir PC veya Chromebook bir tarayıcı kullanarak erişilebilir olacaktır.

Google neden Google+'yı kapatıyor?

Google , Google +' yı Kapatıyor, Düşük Tüketici Kabulü Kabul Ediyor. Google , bir güvenlik ihlali nedeniyle tüketiciler için Google +'yı kapatıyor . Geliştiricilere 500.000'den fazla kullanıcının özel profil verilerine erişim sağlayan bir yazılım hatası keşfedildi. Ayrıca herhangi bir verinin kötüye kullanıldığına dair bir kanıt da yok.

Google Drive ve Google dokümanları arasındaki fark nedir?

Google Dokümanlar , kullanıcıların güvenli bir ağ bağlantılı sistem aracılığıyla doküman oluşturmasına, paylaşmasına ve düzenlemesine olanak tanıyan web tabanlı düzenleme programıdır. Google Drive , dosyaları depolamak için bir bulut depolama çözümüdür.

Google neden kapanıyor?

Google+'nın kapatılmasının ana nedenlerinden biri, platformda meydana gelen veri ihlaliyle bağlantılı olabilir. 500.000'den fazla hesabın kişisel ve özel bilgileri, bir dizi geliştirici tarafından izin alınmadan yasa dışı olarak paylaşıldı.

Google Drive yakında kullanımdan kaldırılıyor mu?

Google , bir blog gönderisinde, masaüstü için eskiyen Google Drive uygulamasının bugün itibariyle resmi olarak kullanımdan kaldırıldığını duyurdu. Destek 11 Aralık'ta kesilecek ve uygulama 12 Mart 2018'de tamamen kapanacak. Temelde Drive ile aynı işlevselliği sunuyor ve hemen hemen aynı şekilde çalışıyor.

Google Plus'ım var mı?

Bir Google Plus hesabı olup olmadığını kontrol etmek için, öncelikle Google'da oturum açmış olmanız gerekir. Oturum açtıktan sonra, Google ana sayfasına veya Gmail hesabınıza gidin. Sayfanın sağ üst köşesinde profil resminize tıklayın. Google Plus hesap bağlantısına tıklamak sizi Google Plus sayfanıza götürecektir.

Google 2020'de kapanıyor mu?

Hizmet 1 Eylül 2020'ye kadar kapanmayacak ve şirket, sözleşmeleri bu tarihten önce sona ererse, kullanıcıların ek ücret ödemeden hizmeti kullanmaya devam etmelerine izin verecek. Ayrıca Google , bir sonraki faturalarından sonra artık kullanıcılardan standart kullanım için ücret almayacak.

2020'de hangi uygulamalar kapanıyor?

Microsoft bugün, 6 Mayıs 2020'de Wunderlist uygulamalarını ve hizmetini nihayet kapatacağını açıkladı . "Microsoft To-Do'yu ilk duyurduğumuzda, Wunderlist'in sonunda emekli olacağını da duyurmuştuk.

Google Plus ve Gmail aynı mı?

Gmail ve google+, görünüm ve facebook gibidir ancak aynı şirkettendir. Google , Google+'yı google tarafından facebook'a çok benzeyen ancak nispeten daha az başarılı bir sosyal ağ olarak tanımlıyor. İşte burada google+ çok başarılı bir sosyal ağ değil ve gmail çok başarılı bir E-posta sağlayıcısı.

Google Plus hala 2019 var mı?

Kullanıcılar yine artı kendi mobil web tarayıcısı Google+ kullanabilirsiniz. google.com.tr Ancak 2 Nisan 2019'da Google+'nın tüketici (kişisel) sürümünü kapatacağımızı unutmayın.

Google+'ya ne oldu?

İlk olarak The Wall Street Journal tarafından bildirilen büyük bir veri maruziyetinin ardından Google, bugün tüketiciler için sosyal ağı Google+' yı kapattığını duyurdu. Veriler ifşa olurken, uygunsuz şekilde erişildiğine dair bir kanıt yok. Ancak Google+ , Enterprise kullanıcıları için bir ürün olarak devam edecek.

Google Fotoğraflar, Google Plus ile kapanıyor mu?

Google'ın sorunlu Google+ sosyal ağı için resmi bir kapanış tarihi var: 2 Nisan Arama motoru devi o tarihte Google+ hesaplarının ve oluşturulan tüm sayfaların kapatılacağını ve silinmeye başlayacağını söylüyor. Google Fotoğraflar'da da depolanan fotoğraflar ve videolar etkilenmeyecektir.

Google'ın kapanması Gmail hesabımı etkiler mi?

Silme diğer Google hizmetlerini etkilemez. Gmail, YouTube ve Haritalar gibi hizmetlere bağlıdır Google hesabınız, işe devam edecek, ancak sadece sosyal ağ için kullanıldı Google+ hesabı silinecek.

Google+ gitti mi?

Google+, 2 Nisan'da tamamen ortadan kalkmadan önce aşamalı olarak kapanıyor. Ekim ayında Google , kullanıcı verilerinin ifşa olduğunu tespit ettikten sonra, Ağustos 2019'da tüketiciler için Google+ sosyal ağını kapatacağını duyurdu (Google+, G Suite için ortadan kalkmıyor). müşteriler).

Google Drive, Google Plus ile kapanıyor mu?

Hayır, yalnızca Google Plus kapatılacaktır . Daha fazla bilgi için Google+'yı kapatmayla ilgili SSS'lerin tamamına bakın. (Gmail, Google Fotoğraflar, Google Drive veya YouTube gibi) başka hiçbir Google ürünleri tüketici Google+ kapatma parçası olarak kapatıldı ve siz kalacaktır bu hizmetlere oturum açmak için kullandıkları Google Hesabı edilecektir.

Google Plus neleri içerir?

Google+ kullanıcı profili, birçok Google mülküne eklenmiş bir kullanıcının herkes tarafından görülebilen hesabıydı. Bir profil fotoğrafı, bir hakkında bölümü, bir kapak fotoğrafı, önceki iş ve okul geçmişi, ilgi alanları, yaşanılan yerler ve durum güncellemelerini yayınlamak için bir alan gibi temel sosyal ağ hizmetlerini içeriyordu .

Google Plus hesabı nasıl oluşturulur?

  1. Bir Google Hesabı oluşturun. plus.google.com'a gidin ve sağ üstteki "Hesap Oluştur"u tıklayın.
  2. Düzeni Öğrenin. plus.google.com'a tekrar gidin.
  3. Profilinizi Ayarlayın. Sonraki sayfanın sağ üst köşesinde buna benzer bir şey göreceksiniz:
  4. Çevrelerinizi Oluşturun.
  5. İçerik Gönderme.