Çimlere kulübe koymak uygun mudur?

Sordu: Liyong Vallat | Son Güncelleme: 29 Mayıs 2020
Kategori: Ev ve bahçe peyzaj
4.6/5 (2.725 Görüntüleme . 42 Oy)
Çim , çakıl veya toprak uygun temeller değildir - Yeni kulübenizi doğrudan bir çim , çıplak zemin veya çakıl üzerine kurmanız önerilmez. Bu sadece çökmeye ve bükülmeye neden olmakla kalmaz, aynı zamanda rutubetten kaynaklanan hasara da yol açabilir.

Bunun için, çimenlerin üzerine plastik bir baraka koyabilir misin?

Senin zemin koşulları iyi sıkıştırılmış ve seviye kaydıyla ara senin Plastik ancak şu yükleme talimatlarını tavsiye Taban bir çim veya çim alanı üzerine doğrudan döşenebilir Shed.

İkincisi, bir kulübe için bir temele ihtiyacınız var mı? Genel olarak, 8×6'ya kadar olan daha küçük hangarların bir temele ihtiyacı yoktur . Küçük hangarlar , işlenmiş ahşap temeller veya beton temel blokları ile kırma taş üzerine oturtulabilir. Büyük hangarların sağlam temellere sahip olması gerekir .

Aynen öyle, kulübemi ne giyeyim?

Tek yapmanız gereken biraz çakıl veya tuğla kumu koymak ve alanı düzleştirmek. Ardından, kulübenizi su geçirmez hale getirmek için biraz plastik yerleştirin, ardından döşemelerinizi üstüne yerleştirin. Kulübe, basit dyna-cıvata güvenliğini sağlamak için yol yapım aşağı döken. Finişerler ayrıca çakıl tabanı tercih ederler, ancak düz, düz zeminde düz gidebilirler.

Plastik bir kulübeyi yere nasıl sabitlersiniz?

Bir Kulübeyi Doğru Şekilde Demirleme: İhtiyacınız Olan Tek Kılavuz

 1. Delikleri delin veya kazın, tabana biraz çakıl sıkıştırın.
 2. Oluşturmak için bir sonotube kaydırın.
 3. Gerekli yüksekliğe düzleştirin ve betonla doldurun.
 4. Beton setlerinden önce galvanizli bir ankraj braketi yerleştirin.
 5. Braketleri hizalayın ve düzleştirin ve hepiniz kulübenizi sabitlemeye hazırsınız.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Plastik bir kulübe tabanı için ne kadar çakıla ihtiyacım var?

Takılan plastik sundurma tabanı ile, tüm panelleri uygun bir köşeli çakıl veya köşeli agrega ile doldurun; bu, kulübenizin veya diğer bahçe yapınızın üzerinde duracağı sağlam ve düz bir yüzey oluşturacaktır. Taban 40 mm derinliğindedir ve her bir paneli doldurmak için yaklaşık 8 kg çakıl veya agrega gerekir.

Kulübemin altına çakıl mı koymalıyım?

Çeşitli nedenlerden dolayı kulübenize altında taşları / çakılı olması iyi bir fikirdir. Sıçanlar - bu zor bir yuva / yuvayı (daha aşağıya bakınız) inşa etmek yapar gibi kulübe zorlaştırır, sıçanların altında taştan bir katman olması.

Plastik döken tabanlar işe yarar mı?

Plastik taban kulübenize taban ahşap veya metal olmaz çürüme veya çürümez anlamına gelen emin kulübe havalandırılan alır hale getirir. Saçak tabanı geri dönüştürülmüş plastikten yapıldığından, tabanın kendisi çürümez veya çatlamaz, bu nedenle uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz .

En iyi plastik kulübe nedir?

Ardından, ihtiyaçlarınıza en uygun kulübe setini bulabilmeniz için size yardımcı bir alıcı kılavuzu sunuyoruz.
 • Ömür boyu 6446 – En İyi Plastik Kulübe.
 • En İyi Barns Woodville – En İyi Ahşap Kulübe.
 • Keter Fusion – En Kaliteli Kulübe.
 • Suncast Everett – En İyi 8×6 Kulübe.
 • Keter Faktörü – En İyi Reçine Döken.
 • Suncast BMS1500 – En İyi Bahçe Kulübesi.

Bir Rubbermaid kulübesinin bir temele ihtiyacı var mı?

Rubbermaid Roughneck, yüksek yoğunluklu plastik hangarlardan oluşan bir seridir . Büyük bir bulmaca gibi kurulurlar. Kulübeyi kurmanın ve kapının düzgün çalışmasını sağlamanın anahtarı, kulübeyi düz bir yüzeye yerleştirmektir. Her tür kulübenin düz, sabit bir tabana ihtiyacı vardır .

Bir kulübe için en iyi temel nedir?

Beton Döken Taban
Beton , daha büyük hangarlar veya ağır ekipman içeren hangarlar için açık ara en iyi döken tabandır.

Bir kulübe için kaç temele ihtiyacım var?

Adım 2 – Temel Planı Oluşturun
8 ft x 12 ft'lik bir kulübe, uzun kenar başına 3 adet olmak üzere 6 iskeleye ihtiyaç duyacaktır . Tipik olarak, iki payanda arasındaki açıklık, kirişlerin ve kirişlerin boyutlarına bağlıdır. Çift 2 x 8 kiriş her 4 ila 6 fit desteklenmelidir. 2 × 8 kiriş normalde 8 fit uzunluğunda olabilir .

Bir kulübe yerden ne kadar yüksek olmalıdır?

Etrafında rahatça dolaşmak için yeterli alan bırakın, ayrıca boyamayı kolaylaştıracaktır. Altta hava sirkülasyonu sağlamak için kulübenin tabanı yerden en az 4 inç uzakta olmalıdır .

12x16 kulübe zemini nasıl inşa edersiniz?

12×16 Sundurma Planları
 1. A – 4 adet 4×4 kereste – 192” uzun KAYNAKLAR.
 2. B – 2 adet 2×6 kereste – 192″ uzunluğunda, 13 adet – 141″ uzunluğunda JOISTS.
 3. C – 5 adet 3/4″ kontrplak – 48″x96″ uzunluğunda, 2 adet – 48″x48″ uzunluğunda KAT.
 4. D – 2 adet 2×4 kereste – 192″ uzunluğunda, 1 adet – 185″ uzunluğunda, 11 adet – 81″ uzunluğunda 2xSIDE DUVAR.

Bir kulübe için bir çakıl tabanı ne kadar derin olmalıdır?

Çakıl döken temel , bunun binanın ömrünü uzatmasını engeller. Bir depolama alanı tabanı hazırlamak için, pedden biraz daha büyük bir alandan çimeni çıkarın, gerekirse kiri temizleyerek alanı düzleştirin ve çakılı yaklaşık üç veya dört inç derinliğe yayın.

Shed için beton levhaya ihtiyacım var mı?

Tuff Shed depolama binası için beton levhaya ihtiyacım var mı? Hayır, çoğu durumda. Garajlar Beton döşeme gerektiren yaparlarken, seçkin çelik kiriş sistemi yeterli mukavemet ve neme dayanıklı nitelikleri en zemin yüzeylerinde kulübenize için sağlam bir temel sağlamak için fazla artırdı.

Bir kulübe için en iyi temel nedir?

Beton levhalar, kulübe , garaj veya havuz eviniz için belki de en güçlü ve en iyi temeldir . Ancak, bir profesyonel tarafından kurulmaları gerekir ve bu nedenle projenize biraz maliyet katabilirler. Bir beton levhanın en büyük avantajı, kulübenizin yerleşmemesi veya kaymamasıdır.

12x12 beton levhanın maliyeti nedir?

Beton Dökme Ortalama Maliyeti
Tipik bir 10x10 beton levhayı dökmek için 670 ila 930 $ arasında bir maliyet olacak , bir veranda için 12x12 bir levha 796 ila 1.476 $, 20x24 bir araba yolu levhası 1.440 ila 3.360 $ arasında ve bir garaj için 24x24 bir levha 3.058 ila 5.944 $ arasında mal olacak .

Lowes bir kulübe kuracak mı?

Lowe's , garaj kapıları ve açıcılardan hangarlara , depolama çözümlerine ve daha fazlasına kadar kurulum projenizde size yardımcı olabilir .

Hangisi daha iyi beton blok veya dökülen temel?

Dökülen beton duvar temelleri , kül bloklarından tartışmasız daha güçlüdür. Dökülen duvarlar daha iyi bir yanal mukavemete sahiptir, bu da dışarıdan gelen su ve topraktan daha fazla basınca dayanabilecekleri anlamına gelir. Dökülen bir duvarın blok duvar gibi ek yerleri yoktur, bu nedenle su geçirmez olması daha kolaydır.

Bir kulübe satın almak veya inşa etmek daha mı ucuz?

Daha ucuz olmanın yanı sıra, kulübenizi programınıza göre inşa edebilirsiniz; bu, sizin için profesyonel bir inşa etmekten çok daha hızlı olabilir. Bir müteahhit veya inşaatçı işe alırken normal bir kulübenin maliyeti yaklaşık 300 ABD dolarıdır, işçilik, malzeme ve ek maliyetlerle size 3000 ABD Dolarına mal olabilir.

Toprağa levha serebilir misin?

AYRINTILI OLARAK: KESKİN KUM ÜZERİNE LEVHA DÖŞENME . Bahçenizin çiminde 150 mm'lik bir yatak kazın ve verandanızın dışında dolaşmak için yeterli toprak kaldığından emin olun. Toprağın eşit şekilde düzlendiğinden emin olun. Bir kat peyzaj kumaşı ekleyin - bu, verandanızda yabani otların büyümesini önlemeye yardımcı olacaktır.