JAWN gerçek bir kelime mi?

Sordu: Bahram Sojo | Son Güncelleme: 8 Şubat 2020
Kategori: din ve maneviyat budizm
4.8/5 (231 Görüntüleme. 34 Oy)
" Jawn ", Merriam-Webster'ın "İzlediğimiz Sözler" listesine eklendi, bu da Merriam-Webster'daki ekibin bu kelimenin giderek daha fazla kullanıldığını gördüğü anlamına geliyor. Ancak Urban Dictionary'e göre "her şeyi ve her şeyi" tanımlayabilen kelime , henüz Merriam-Webster'ın sözlüğe giriş kriterlerini karşılamadı.

Ayrıca, JAWN argo kelimesi nedir?

Vikipedi, özgür ansiklopedi. Jawn , Philadelphia ve metropol bölgesi için yerel bir argo terimdir . Jawn , bağlama bağlı bir ikame isimdir, yani başka herhangi bir ismin yerine geçen bir isimdir. Çene tekil veya çoğul olabilir. Çenenin "eklem" kelimesinden türetildiğine inanılıyor.

Ayrıca, Jawn kelimesini nasıl kullanıyorsunuz? İngilizce kelimeleri fonetik olarak daha doğru bir şekilde hecelemek için tasarlandı. “ Çene ” tekil olabilir: “bana şu çeneyi uzat .” Çoğul olabilir ve birkaç farklı şekilde olabilir. “ Jawns ” iyidir, ancak “ çene ”yi başka bir yerde de değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, JAWN argo terimi nereden geldi?

Parlak bir örnek, Philadelphia argo çenesidir . Kar toplarını bırak Philly. Açıklayalım. Dilbilimcilere göre, çene, nihayetinde New York City aracılığıyla ortak kelimesinden gelir .

JAWN bir Philly işi mi?

Jawn , kelimenin tam anlamıyla her şey için Philadelphia argosudur . Jawn , herhangi bir kişi, yer veya şey için her şeyi kapsayan bir ikame olarak kullanılır. Bu tanım gibi, bilgilendirici bir çene .

24 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Jawning ne demek

(argo, özellikle Philadelphia) Bir şey; herhangi bir nesne, yer veya şey. (argo) Bir kadın.

Çene kelimesini kim icat etti?

Bir başka şok edici vahiy, terimin büyük olasılıkla New York City'den gelmesidir; bu, herhangi bir gerçek Philly yerlisinin korkunç bulacağı bir suçlamadır. Dilbilimciler, " Jawn "ın New York'ta doğmasına rağmen, Philadelphia'da, muhtemelen 1970'lerin sonunda veya 1980'lerin başında gerçekten olgunlaştığını söylüyorlar.

kap yok ne demek?

İfadesi hiçbir kap argo anlamı "yalan" ya da "gerçek," çoğu kimse inanmak zor şey hakkında abartmıyor vurgulamak için kullanılır.

JAWN, Snapchat'te ne anlama geliyor?

JAWN "Şey" anlamına gelir Artık biliyorsunuz - JAWN "Şey" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin.

New York'ta GLT ne anlama geliyor?

GLT'nin açılımı nedir?
Rütbe Kısalt. Anlam
GLT Gol Çizgisi Teknolojisi (futbol)
GLT Gutless Küçük Twerp

Philly argosu nedir?

Urban Thesaurus, arama sorgunuzla ilgili argo kelimeleri bulur. çenen yo! 215 philadelphia preston ve steve jersey bul wooder ice jedi zihin hileleri aythang tapınağı üniversitesi mugga yo the bomb diggity ock wooter.

Bir erkeğin size JAWN demesi ne anlama gelir?

isim. belirsiz bir şey veya kişi. Ayrıca jaun. Sen o benim genç jawn var, oradaki adamı görmeye. Aynı anlama sahip daha fazla kelime gör: belirtilmemiş öğe(ler), 'malzeme', 'şey(ler)'.

Philadelphia kelimesi ne anlama gelir?

Yeni Ahit'te Vahiy'de bahsedilen Küçük Asya'daki bir şehrin adından. Şehrin adı "kardeş" anlamına gelen "aşka" anlamına Yunan φιλεω (phileo) den "kardeşçe sevgi" ve αδελφος (adelphos) anlamına geliyordu. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde bir şehrin adıdır.

YEET nasıl yazılır?

Yeet , genellikle bir dans hareketi yaparken veya bir şey fırlatırken verildiği gibi, heyecan, onay, sürpriz veya her yönden enerjinin bir ünlemidir .

Philadelphia aksanı nereden geliyor?

Sözlük. Bu ünlem, İtalyan-Amerikalı ve Afrikalı-Amerikalı gençler arasında Philadelphia lehçesinden kaynaklanmıştır . Sözcük genellikle bir selamlama veya birinin dikkatini çekmenin bir yolu olarak kullanılır.

JAWN Oxford sözlüğünde mi?

Eh artık "jawn" Merriam-Webster sadece izliyor 'kelimelerin biri olarak, çevrimiçi kelime gönderdi olarak sözlükte olmanın, bir adım daha yakın. Merriam-Webster, kelimeyi daha sık gördüklerini, ancak sözlüğe girme kriterlerini henüz karşılamadığını açıkladı.

John argo kelimesi ne anlama geliyor?

isim Argo .
tuvalet veya banyo. (bazen ilk büyük harf) bir arkadaş; adam. (bazen ilk büyük harf) bir fahişenin müşterisi.

Boul ne anlama geliyor?

BOUL'un Anlamı
BOUL "Boğa" anlamına gelir Artık biliyorsunuz - BOUL "Boğa" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin. YW! BOUL ne anlama gelmektedir ? BOUL , BOUL tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir.

Fleek'nin orijinal tanımı nedir?

Fleek olsun ya da olmasın, Flek bilmeye değer bir kelimedir . 21 Haziran 2014'te bir Vine videosunda doğmuş*, Fleek terimi meşgul bir kelimedir . Orijinal olarak (ve hala en yaygın olanı) mükemmel bakımlı kaşlara uygulandı, ancak bu kelime hash browns'tan kaykaylara kadar her şeyi tanımlamak için kullanıldı.

Philadelphia'nın aksanı var mı?

Philadelphians telaffuz yılda gelişen birlikte, eşsiz bir aksanı var. Pennsylvania Üniversitesi'nden bir dilbilim profesörü, Philadelphia lehçesinin Güney çekimli sesinin daha Kuzeyli bir aksana doğru ilerlediğini söylüyor.

Philly'de Rd ne anlama geliyor?

Artık biliyorsunuz - RD "Gerçek Anlaşma" anlamına geliyor - bize teşekkür etmeyin. YW! RD'nin anlamı nedir? RD , RD tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir.

JAWN bir Scrabble kelimesi midir?

Hayır, Jawn scrabble sözlüğünde yok.