Kilz, Zinsser'den daha mı iyi?

Soruldu: Cataysa Ruiz Carrillo | Son Güncelleme: 26 Mayıs 2020
Kategori: hobiler ve ilgi alanları boyama
4.1/5 (3.264 Görüntüleme . 45 Oy)
Aynı mekanda iki farklı duvara, her biri iki kat olarak uygulandığında , Original Kilz Primer daha fazla sızma sağlarken, Zinsser daha iyi kapatıcılık sağladı. Ancak Kilz Premium, üstün opaklık için daha beyaz, daha kalın bir kıvama sahip, yüksek örtücü bir formüldür.

Aynı şekilde, kilz astardan daha mı iyidir?

Sadece az miktarda renk görünen Kilz astar , tek kat kaplama sağlamaya en yakın olanıdır. O performansını etkilemez, ancak bu astar daha kirli beyaz rakipler ürünlere göre göründüğünü fark edeceksiniz. Daha ucuz bir fiyatla birlikte üstün kapsama alanı Kilz'i bariz kazanan yapıyor.

Bunun yanında Kilz iyi bir boya markası mıdır? Kilz harika bir üründür ve lekeleri (vb paslı çivi, ahşap knot gelen benzeri) bloke edilmesinde çok iyi ve o kadar renkli olabilir de böylece boyamak ne zaman size birisi daha az kat boya mümkün olabileceğini boya .

Bu nedenle, hangisi daha iyi BIN veya Kilz?

Bununla çöp kutusu arasındaki tek fark, çöp kutusunun çok daha hızlı kurumasıdır. Kilz Max lateks gibi kurur. Elinize geçerse çok beğendim, bir deneyin derim. bu ürünü kullanarak sprey ekipmanınızı yok edeceksiniz.

Zinsser BIN ve Zinsser 123 arasındaki fark nedir?

BIN solvent (metillenmiş ispirto) bazlıdır, 123 su bazlıdır, her ikisi de iyi leke engelleyicidir, ancak BIN reçine (düğümler vb.) için daha iyidir, sadece dışarıda kullanıldığında spot astarlama için (içine neden bütün bir boruyu boyadığım hakkında hiçbir fikrim yok sorun değil) 123 ise geniş alanlar içindir.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kilz'i boyasız bırakabilir misin?

Yüzey hazırlığı*
2-4 haftadan daha uzun süre güneşe ve/veya neme maruz kalan boyasız , dış cephe ahşapları astarlanmadan önce temizlenmeli ve zımparalanmalıdır. Astar önerileri: KILZ ® RESTORATION gibi su bazlı astarlar veya KILZ ® ORIGINAL (iç mekan kullanımı) veya KILZ ® ORIGINAL EXTERIOR gibi yağ bazlı astarlar.

Kaç kat Kilz astar kullanmalıyım?

Genellikle, astar bir ila iki kat iç duvarları boyama için yeterli, ama kaç ihtiyacınız duvar malzemesi, boya rengi ve kullanılan astar türüne bağlıdır edecektir.

Kilz'i uygulamadan önce duvarları yıkamak zorunda mısınız?

Ben Kilz ile rahatsız olmaz. Sen uymaları boya için temiz bir yüzeye sahip olmak duvarları yıkamalıyız. Eğer bir astar yanı su bazlı boya gibi bir su tabanı kullanmak kullanmak istiyorsanız.

Hangi renk astarı kullandığınızın önemi var mı?

Bazıları astar renginin önemli olmadığını ve üzerine yeterince kat koyarsanız önemli olmadığını söylüyor, ancak bu maliyetli olabilir. Astar renkleri siyah, kırmızı, gri ve beyazdır. Arabanın siyah veya çok koyu renk boya istediğinizde Siyah astar kullanılır. Bu araçlar size boyanın birçok kat olarak kullanmak gerekmez.

Ne tür bir astar kullanmalıyım?

Kendin Yap Yapanlara ve Profesyonellere Göre En İyi Boya Astarları
  • EN İYİ ÇOK AMAÇLI BOYA ASTAR: Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Astar.
  • İÇ DUVARLAR İÇİN EN İYİ BOYA ASTAR: KILZ Genel Amaçlı İç Mekan Latex Astar/Sızdırmazlık Maddesi.
  • DOLAPLAR İÇİN EN İYİ BOYA ASTAR: KILZ Orijinal Çok Yüzeyli Leke Engelleyici İç Mekan Yağ Bazlı Astar/Sızdırmazlık Maddesi.

Kilz nefes almak zehirli midir?

Kilz toksik değildir, evet uygularken çok güçlü bir kokusu vardır ve ihtiyacınız olan duvarlarda ve zeminlerde yardımcı olacaktır.

Ne tür bir astar kullanmalıyım?

Ahşap (boyalı veya boyasız), çelik ve diğer metaller ve iç ve dış duvarlar gibi mevcut boyalı yüzeyler, yağ bazlı astarlar için ideal yüzeylerdir. Yağ bazlı astarlar duvarda kullanılmamalıdır. Lateks bazlı. Lateks astarlar su bazlıdır ve boya için bitmemiş alçıpanın hazırlanması için idealdir.

Kaç kat bin astara ihtiyacım var?

Kullanım BİN Shellac-Baz Astar bir su bazlı veya yağ bazlı astar ile tam yüzey astar önce knot ve özsuyu çizikleri asal kalıcı kanaması nokta. kat boya gereklidir . Çok gözenekli yüzeyler, ürünün kapladığı metrekareyi azaltabilecek iki kat gerektirebilir .

Zinsser 123 küfü öldürür mü?

Zinsser Mold Killing Primer, mevcut tüm küf , küf , yosun, mantar, kokuya neden olan bakteri ve diğer mantar organizmalarını boyamak ve öldürmek için kullanılabilen su bazlı mantar öldürücü koruyucu bir kaplamadır.

Kilz kedi idrarında işe yarar mı?

5 yıldızlı 4.0 dışarı Ahşap üzerine kedi idrar kokusu kurtulmak olacaktır. Halıyı söktüm ama yeni halıyı döşemeden önce altındaki ahşabı Kilz Max ile boyadım . Bu kedi idrarda kilidi, ama Kilz bir kaç hafta vardır kendi kötü koku terk etti.

Kilz 2 bir bağlayıcı astar mı?

KILZ . KILZ ® Adhesion Interior & Exterior Bonding Primer , çeşitli 'boyaması zor' yüzeylere yapışmak üzere özel olarak formüle edilmiş su bazlı, modifiye akrilik bir astardır . Gelişmiş kimyası, yoğun, parlak yüzeyleri zımparalama ihtiyacını azaltır veya potansiyel olarak ortadan kaldırırken son katlar için sağlam bir tutturucu sağlar.

Kilz lateks kokuyu engeller mi?

Nihai Koku Engelleyici
KILZ Restorasyon, duman, yiyecek ve evcil hayvan kokuları dahil orta ila şiddetli kokuları yalıtmak için tasarlanmış koku sızdırmazlık özelliklerine sahiptir. Profesyonel ipucu: KILZ Restorasyon, halı veya laminat döşemeden önce şiddetli evcil hayvan kokularını engellemek için alt zeminlerde de kullanılabilir.

Kilz bir gomalak mı?

Kilz Primerleri
Kilz Max su bazlıdır ve yağ veya gomalak bazlı ürünler gibi performans gösterecek şekilde formüle edilmiştir.

Kilz duman hasarını karşılar mı?

KILZ RESTORATION™ Primer (Eski adıyla KILZ MAX), geleneksel yağ ve gomalak bazlı astarların performansını sunan yeni nesil su bazlı astar, kapatıcı ve leke engelleyicidir. Ağır su hasarı , pas, duman , nikotin, yağ, tanen, mürekkep, kurşun kalem, keçeli kalem, evcil hayvan lekeleri ve daha fazlasını içeren zorlu lekelerin üstesinden gelir.

Boya küfü öldürür mü?

Kalıp boyaları küfü öldürmez ! Büyümeyi engellerler. Küfün büyümeyi sevdiği banyolar ve diğer yüksek nemli alanlar için Rust-Oleum'u öneriyoruz. Arkasındaki teknoloji, nemi dışarıda tutan ve küf/ küf oluşumunu engelleyen veya caydıran bir formüldür.

Kilz leke engelleyici midir?

KILZ Original Interior Primer, Sealer ve Leke Engelleyici
Su, duman, tanen, mürekkep, kalem, keçe markör ve yağ ve evcil hayvan ve duman kokularını contalar: KILZ Orijinal bir yağ baz bloklarının lekeleri de dahil olmak üzere, iç astardır. Yangın restorasyon çalışmaları için harika.