Kylie, Kylie kozmetiklerini mi satıyor?

Sordu: Holger Fourrier | Son Güncelleme: 25 Haziran 2020
Kategori: stil ve moda bayan gözlükleri
3.9/5 (194 Görüntüleme. 18 Oy)
Kylie Jenner , Kylie Cosmetics güzellik imparatorluğunun çoğunluk hissesini, Pazartesi günü açıklanan bir anlaşmayla Amerikan kozmetik , saç bakımı, cilt bakımı ve koku markası Coty'ye sattı . Jenner , şirketin yüzde 51'ini 600 milyon dolara sattı ve bu da Kylie Cosmetics'e yaklaşık 1,2 milyar dolar değerinde.

Buna göre Kylie, Kylie kozmetiklerini kime sattı?

Coty Inc

Ayrıca Kylie, Kylie kozmetik ürünlerini ne zaman sattı? Kasım 2019'da Kylie Jenner , şirketinin çoğunluğunu Coty Inc'e satmak için kapsamlı bir anlaşma imzaladı. Kendi kendini yetiştiren en genç milyarderin açıklanmasından aylar sonra Jenner , Kylie Cosmetics'in çoğunluk hissesini 600 milyon dolara sattı.

Ayrıca Kylie, Kylie kozmetik ürünlerini ne kadara sattı?

Pazartesi günü Kylie Jenner , kozmetik ve cilt bakım markasının yüzde 51'ini Coty'ye 600 milyon dolara sattı; bu, işletmeye 1,2 milyar dolar değerinde bir fiyat etiketi.

Kylie hala Kylie kozmetiklerine sahip mi?

Kylie Jenner , 2016'da piyasaya sürdüğü, son derece başarılı, doğrudan tüketiciye yönelik makyaj markası Kylie Cosmetics'in artık sahibi değil . Dün bildirildiği üzere, 22 yaşındaki genç, şirketin %51 hissesini 600 milyon dolara Coty'ye sattı. CoverGirl, Rimmel ve OPI gibi eczane makyaj markalarının sahibi olan holding.

23 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kim daha zengin Kylie veya Kendall?

Kylie Jenner'ın net değeri, grubun en yükseğidir, ancak kardeşleri kesinlikle nakit sıkıntısı çekmiyor. 39 yaşındaki Kardashian'ın en yaşlı ablası olan Kourtney, 35 milyon dolarlık net servetiyle Khloé'nin hemen arkasında yer alıyor. 23 yaşındaki Kendall'ın net değeri 30 milyon dolar.

Kylie cildinin maliyeti nedir?

Eksiksiz Kylie Skin seti. 140 $ değeri.

Kylie kozmetiklerini kim yapıyor?

Laura ve John Nelson güzellik işinin içine doğdular. Babaları, tüm Kylie Cosmetics ürünlerini üreten Spatz Laboratories'i 1989'da satın aldı. Hem büyük güzellik markaları hem de özel markalı ürünler için bir yaratım merkezi işlevi gördü ve iki yıl önce bir şeyler değişti.

Kylie Jenner günde ne kadar kazanıyor?

18 ay içinde şirket 420 milyon dolarlık satış yaptı. 2016 tatil koleksiyonu bir günde yaklaşık 19 milyon dolar kazandı. Karşılaştırma için, Kardashian West'in yeni makyaj markası KKW Beauty'den ilk ürün lansmanı, tahmini 14,4 milyon dolarlık satış kazandı.

Kris Jenner'ın değeri nedir?

Ünlülerin Net Değeri , Keeping Up with the Kardashians'ın baş yapımcısı ve anlaşmalarını müzakere ederken çocuklarının kazancından pay alan aile “momager” rolü sayesinde Kris Jenner'ın net değerinin 60 milyon dolar olduğunu tahmin ediyor.

Kylie kozmetik CEO'su kimdir?

Kylie Cosmetics , Christoph Honnefelder'i CEO olarak atadı. Kozmetik holdingi Coty ve realite TV yıldızı Kylie Jenner , Christoph Honnefelder'ı Kylie Cosmetics ve Kylie Skin'in yeni CEO'su olarak seçti, marka bugün duyurdu.

En genç milyarder kim?

Kylie Jenner Forbes Milyarderler listesine göre, dünyanın en genç kendini yetiştirmiş milyarder haline gelmiştir. Kardashian ailesinin en genç üyesi, servetini en çok satan kozmetik işinden kazanıyor.

Kylie Jenner yılda ne kadar kazanıyor?

Kylie Jenner'ın Kazancı: 2016'da 18 Milyon Dolar
Genç, en çok kazanan realite yıldızları listemizde ikinci sırada yer alıyor.

Kylie Jenner neden bu kadar zengin?

Mart 2019'da Forbes Magazine, Jenner'ı milyarderler listesine dahil etti. Keeping Up with the Kardashians ile başlayan televizyon kariyerinin yanı sıra Jenner'ın büyük serveti aynı zamanda 900 milyon dolar değerindeki makyaj şirketi Kylie Cosmetics'den geliyor.

Kylie kozmetiklerine yatırım yapabilir misiniz?

" Kylie Jenner bir kozmetik serisini piyasaya sürdüğünde , kendini şimdiye kadarki en genç yapan, diyelim ki, kendi kendini yetiştirmiş bir milyarder, ona yatırım yapamazsınız " dedi. Ancak bu çeyrekte tükenen bir ürün grubunu yenilemek için en iyi şansa sahip olan Ulta'ya yatırım yapabilirsiniz ."

Fenty güzelliğinin sahibi kimdir?

Daha önce MAC Cosmetics ile işbirliği yapmış ve Parlux Ltd aracılığıyla 10 koku çıkarmıştı, ancak Fenty Beauty ilk solo kozmetik markasıydı. Seriyi lüks holding Louis Vuitton Moët Hennessey (LVMH) ile geliştirdi ve 2016'da LVMH'nin Kendo bölümü aracılığıyla Fenty Beauty'yi üretmek için bir anlaşma imzaladı.

Kylie şirketini ne kadara sattı?

Kylie Jenner , Kylie Cosmetics güzellik imparatorluğunun çoğunluk hissesini, Pazartesi günü açıklanan bir anlaşmayla Amerikan kozmetik, saç bakımı, cilt bakımı ve koku markası Coty'ye sattı . Jenner gerçekten yaklaşık $ 1,2 milyar Kylie Kozmetik hangi değerleri 600 milyon $, için şirketin yüzde 51 satıldı.

Kylie kozmetikleri nasıl bu kadar başarılı oldu?

Kylie Jenner'ın doymuş kozmetik endüstrisindeki başarısının arkasında. Sonuç olarak Kylie , Kylie Cosmetics'i yaratmadan önce kendi markasını kurmuştu. Kardashianların reklamının ona sağladığı finansal destek, şöhreti ve güzelliğiyle birleştiğinde kazanan bir pazarlama formülü olduğunu kanıtladı.

ColourPop'un sahibi kimdir?

ColourPop Cosmetics, Kylie Cosmetics ve KKW Beauty'nin de sahibi olan ana şirket Seed Beauty'ye ait bir markadır. Şirket bir e-ticaret işi olarak başladı, daha sonra perakende mağazalara toptan satış yapmaya da genişledi. Markanın ilk perakende ortaklığı 2017 yılında Sephora ile olmuştur.

Kylie kozmetik merkezi nerede?

Oxnard, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri