Pogo Cat iyi savaş kedileri midir?

Sordu: Camilo Zekraoui | Son Güncelleme: 26 Mayıs 2020
Kategori: evcil kediler
4.7/5 (1.493 Görüntüleme. 34 Oy)
Pogo Cat , gerçek şekli açılana kadar oldukça verimsiz, pahalı bir et kalkanıdır. Jiangshi, Into the Future ve Stories of Legend'ın sonraki aşamalarında sahip olmak için çok iyi bir kedidir , ucuzdur ve kedi dizinizde etkili bir şekilde yer açar!

Aynı şekilde, insanlar Jurassic kedinin Battle Cats'te iyi olup olmadığını soruyorlar.

Bu kedi , Kritik Vuruş yeteneği sayesinde öncelikle Metal Düşmanlarına karşı kullanılmalıdır. Ancak Metal Düşmanlarına karşı bile bazen faydalı olmayabilir; Sir Metal Seal ve Super Metal Hippoe gibi daha güçlü Metal Düşmanlarının çoğu onu geride bırakır.

Ek olarak, Battle Cats'te salon Cat'i nasıl edinirsiniz? Salon Kedi Nadir Kedi Kapsülü oynayarak açılabilir bir Nadir Kedi olduğunu. Bu birim, Actress Cat'in daha güçlü, daha tanklı bir çeşididir. 6.9 sürümüne eklenen True Form, zayıflamaya karşı bağışıklık kazanır ve saldırı gücünü artırır.

Sonuç olarak, Battle Cats'deki en iyi kedi hangisidir?

Diyelim ki, gao, mitama, jizo ve afro " en iyi " kediler olarak bilinir, ancak balalan (eskiden en kötü olarak bilinirdi) herhangi birini mükemmel siklonda yener. Thundia ve rüzgarlı neredeyse aynı birimdir, ancak rüzgarlının daha az değişimi vardır. Bu daha çok sizin bakış açınız.

Şaman kedisi iyi mi?

Bu kedi , Yüzen Düşmanları dondurmak için harika bir yeteneğe ve iyi bir proc'a sahiptir. şans. Ne yazık ki, gerçek haliyle Owlbrow gibi diğer SoL düşmanları tarafından hala geride kalıyor, bu da Yüzen düşmanlarla karşılaştığınızda bu sizin kediniz olmaması gerektiği anlamına geliyor, ancak yardımcı oluyor.

23 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Elma kedisi neye dönüştü?

kedi . Düzeyinde 'Yüz Cat' evrilir Catfruit kullanarak seviye 30 'icat' içine 10. geliştirir.

Banyo Kedisi iyi mi?

Bununla birlikte, çok kötü istilalarda ve pire alerjisi olan kedilerde banyolar faydalı ve hatta gerekli olabilir. Artritli kediler , ılık su ve şampuanı köpürtme masajı aslında oldukça iyi hissettirdiği için banyoyu bile takdir edebilir.

Bahçıvan kedileri iyi mi?

Hızlı saldırı hızı, donma şansı ve menzili nedeniyle Zyclone'a karşı şaşırtıcı derecede iyidir . Tüm bunların üzerine size o iyiliği için zombi siklon kurtulmak daha yüksek bir şans vermek, zombi katil var.

Piskopos kediler iyi midir?

Bishop cat'ın ilk iki formunun çok güzel bir cc yeteneği var, anti-floating slow. Ne yazık ki, o kadar zayıf menzilleri var ki bundan yararlanamıyorlar ve oldukça çöpler. Menzil yukarı ve Alan her şeyi söylüyor. Sanzo Cat , öncekilerden çok daha iyi bir kedidir ve çok etkili bir yavaşlatma içerir.

Ağır siklet kedi iyi mi?

Welterweight Cat , üç Nadir anti-Zombi arasından en iyi seçeneğinizdir. Menzili kısa olsa da, Zombilerin çoğunun menzili de kısadır, bu yüzden bu nadiren bir problemdir. Zyclone'a karşı mükemmel. Düşük saldırı gücü ve sağlığı ve kullanımını sadece Zombilerle sınırlandırıyor.

Uzayda kedi nasıl bulunur?

Uzay Kedi mobil versiyonu ve 3DS sürümünde Nadir Kedi Kapsül Saldırı On R-Cyclone yenerek zaman açılabilir bir Nadir Kedi olduğunu.

Çılgın bahamut kedisine nasıl sahip olunur?

kedi . 10. seviyede Çılgın Bahamut Kedisi'ne evrimleşir . Into the Future Ch'i yendikten sonra Uyanmış Bahamut Kedisine evrimleşir . 3 ve seviye 20 veya üstü.

Hangi özel kedileri satın almaya değer?

Hangi özel kediyi almalıyım?
 • Savaş Kedisi. Evet, Samba ve Sumo, günümüze ulaşan, dokunmaya değer olan tek kişilerdir.
 • Altın Ördek. Ben sadece külot kedi ve zombi kedi üzerinde gerçek formların kilidini açtım, bu yüzden yakın zamanda sumo kedisi almayacağım
 • Dragonlord0007. trycicle ez BTW iyi şanslar.
 • Altın Ördek.
 • Pis Kemikler.
 • Altın Ördek.
 • Pis Kemikler.
 • Altın Ördek.

Holy Valkyrie kedisini nasıl edinebilirim?

Valkyrie Kedi Özel bir kedi Kedilerin İmparatorluğu'nun Bölüm 2. tamamlayarak kilidi olduğunu. Evrimleşmiş Formunun kilidi, LV10'a ulaşıldığında açılır ve Gerçek Formu, LV20'yi ve Into the Future Bölüm 2'nin tamamlanmasını gerektirir.

Valkyrie kedimi nasıl geliştirebilirim?

kedi . Gelecek Bölüm 2 içine tamamladıktan sonra level 20 Kutsal Valkyrie Cat içine Seviye 10. Evolves'un de Gerçek Valkyrie Cat içine Evolves.

Kasa Jizo neden bu kadar iyi?

Kasa Jizo'nun çok kısa bir bekleme süresi vardır ve bunların bir yığını, yollarına çıkan çoğu Kara ve Melek düşmanı yok eder. 450'lik bir menzil oldukça iyidir , çoğu düşmanı geride bırakmak için yeterlidir ve Büyük Hasar yeteneği çok faydalıdır, çünkü oyunun ortasındaki birçok tehdit Siyah veya Melek'tir.

Çılgın kediyi nasıl yenersiniz?

Gerçek strat için:
 1. CPU Cat ve Sniper Cat'i kapatın.
 2. Düşmanların üssünüze ulaşmasına izin verin.
 3. Bahamut Kedilerini istiflemeye başlayın.
 4. Bahamut yığınınız düşman üssüne ulaşmadan hemen önce, et kalkanlarını manuel olarak spamlayın.
 5. Samba Kedileriniz ön saflarınıza giden yolun yaklaşık 3/4'üne ulaştığında CPU Cat ve Sniper Cat'i açın.
 6. İzlemek.

Samuray Kedisi iyi mi?

Olağanüstü sağlık ve saldırı. Çok yönlü bir Kedi . Repertuarına şövalyelik ekledi. Olağanüstü sağlık ve saldırı.

AX kedisi neye dönüştü?

kedi . Düzeyinde Cesur Kedi içine Evolves Kedi Bilet kullanarak düzeyinde 20 + 10 Karanlık Cat içine 10. Evolves.

Sumo Kedisi tank kedisinden daha mı iyi?

Biraz daha güçlü bir saldırıya sahiptir (Alan Saldırısı). El boyutunda uygun bir pakette savunma VE beslenme. Yoğun eğitimden (Alan Saldırısı) çabukluk ile Tank Kedisinden daha dayanıklı.

Catfruit'i nasıl elde edersiniz?

Epic Catfruit , herhangi bir Growing aşamasında (Growing Strange hariç) ancak orta derecede bir şansla elde edilebilir. An Ancient Curse tamamlandıktan sonra, Epic Catfruit ve Epic Catfruit Seeds her hafta sonu birkaç saatliğine "Growing Epic"ten elde edilebilir.

Go Go Pogo kedisinde kaç tane ortak çalışma görevi var?

Görevler
Misyon: Almak için: Ödül:
Normal Görev 1 Tek oyunda 75 Mücevher topla 50 jeton
İşbirliği Görevi 1 7-Atlama Kombosunu tamamlayın 30 Kedi Maması (Savaş Kedilerinde)
Normal Görev 2 Bir oyunda 25000 puana ulaş 1000 mücevher
İşbirliği Görevi 2 Bir oyunda 10 jeton topla 3 Kedi İşi (Savaş Kedilerinde)