Sears kapandı mı?

Soruldu: Xiaolei Panjwani | Son Güncelleme: 23 Mart 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.8/5 (480 Görüntüleme . 39 Oy)
Sears , ABD'de yalnızca 182 mağaza bırakarak 96 mağaza daha kapatıyor . İşte olanlar kapanış tam listesi. Sears , perakendecilerin ana şirketinden Perşembe günü yapılan bir basın açıklamasına göre, Şubat ayına kadar ABD'deki 96 Sears ve Kmart mağazasını daha kapatıyor . Kapanışlar 51 Sears mağazası ve 45 Kmart mağazasından oluşmaktadır.

Dahası, Sears 2019 işinden mi çıkıyor?

Sears Ekim ayında ABD'de 26 daha Sears ve Kmart mağazalar kapanıyor, perakendecilerin ana şirketinden bir basın açıklaması Salı söyledi. Sears Holdings Ekim 2018 yılında iflas ama Eddie Lampert, şirketin eski CEO'su Şubat 2019 yılında satın alındı.

Ayrıca, hangi Sears kapanıyor? Sears Mağazaları Kapanış

 • Arkansas. Kuzey Little Rock: 3930 McCain Blvd.
 • Arizona. Prescott: 3400 Ağ Geçidi Bulvarı.
 • Kaliforniya. Buena Parkı: 8150 La Palma Ave.
 • Florida. Fort Myers: 4125 Cleveland Ave.
 • Gürcistan. Douglasville: 6580 Douglas Bulvarı.
 • Illinois. Peoria: 2200 W War Memorial Drive.
 • Maryland. Cumberland: 1262 Vocke Yolu.
 • Massachusetts.

Ayrıca, Sears neden kapanıyor?

Şirket, kapanışlardan "genel olarak zayıf bir perakende ortamı" sorumlu tuttu. Ayrıca Sears Holdings, kendi Sears ve Kmart'a kullanılan şirketin halen iflas kalıntısı ile arasında devam eden mahkeme savaşta şirketin sorunlardan bazılarını bağladı.

Kaç Sears hala açık?

Sears ve Kmart sözcüsü Larry Costello, Çarşamba günü şirketin " açık kalan yaklaşık 380 mağazası olduğunu ve bu mağazaların kendi pazarlarında gelişmesine yardımcı olmaya odaklandığımızı" söyledi.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sears 2020'de hayatta kalacak mı?

Şubat 2020'de 51 Sears ve 45 Kmart lokasyonu, son kapanış turlarında kapanacak . Yakın zamanda açıklanan kapanışlar tamamlandıktan sonra, şimdilik 182 mağazanın kalması bekleniyor.

Sears'tan hala çevrimiçi satın alabilir misiniz?

Birçok Sears ve Kmart mağazası kapanıyor, ancak en azından şimdilik, Sears her zamanki gibi garantileri, koruma anlaşmalarını ve garantileri yerine getirmeyi planlıyor. Bu arada, Sears tarafından üretilmeyen bir Kenmore cihazı satın almak istiyorsanız, yine de . Amazon onları satar, böylece onları çevrimiçi satın alabilirsiniz .

Forever 21 mağazaları neden kapanıyor?

Hızlı moda perakendecisi Eylül ayında Bölüm 11 iflas koruması için başvuruda bulunduktan sonra Salı günü sunulan mahkeme belgelerine göre, Forever 21'in ABD'de 111 mağazaya kadar kapanması bekleniyor.

Tüm Sears mağazaları ülke çapında kapanıyor mu?

Sears , 96 mağaza daha kapatıyor ve ABD'de yalnızca 182 mağaza kaldı. İşte olanlar kapanış tam listesi. Sears , perakendecilerin ana şirketinden Perşembe günü yapılan bir basın açıklamasına göre, Şubat ayına kadar ABD'deki 96 Sears ve Kmart mağazasını daha kapatıyor . Kapanışlar 51 Sears mağazası ve 45 Kmart mağazasından oluşmaktadır .

Sears geri dönebilir mi?

Sears , şirketle ilgili teklifler için bugün Doğu Saati ile 16:00'ya kadar bir son tarih belirlemişti. Bu arada Sears , Mart ayında 80 mağazasını daha kapattığını duyurdu. Sears hala ölümden dönebilirdi .

Sears 2020'de daha fazla mağaza mı kapatıyor?

Sears ve Kmart mağaza kapanışları devam ediyor. Bulunduğunuz yer 2020'nin başlarında kapanıyor mu? Şirket sözcüsü Larry Costello, 31 Ocak'ta yaptığı açıklamada, 51 Sears ve 45 Kmart mağazasında -ilk olarak Kasım ayında ana şirket Transformco tarafından duyurulan- iş dışı tasfiye satışlarının Şubat ortasına kadar tamamlanması bekleniyor.

Hala açık olan Sears mağazaları var mı?

16 Ocak 2019'da Sears Holdings, Lampert'in yaklaşık 400 mağazayı açık tutma teklifiyle şirket için bir iflas müzayedesini kazanmasının ardından açık kalacağını duyurdu. 7 Şubat 2019'da bir iflas hakimi, Sears'ın başkanı ve en büyük hissedarı tarafından ikonik işi devam ettirmek için 5,2 milyar dolarlık bir planı onayladı.

Kohl herhangi bir mağazayı kapatıyor mu?

Büyük mağazalar 2019'da mağazalarını hızlı bir şekilde kapatıyor. Toplu olarak, Macy's, JCPenney, Kohl's ve Nordstrom yaklaşık 50 mağazayı kapatıyor .

2019'da mağazalar neden kapanıyor?

Özel Sermaye Borcu
Mağaza kapanışlarının bir başka nedeni de, perakendecileri muazzam miktarda borçla karşı karşıya bırakan özel sermaye firmalarının perakende şirketlerini kaldıraçlı satın almalarıdır. Şirket, kalan mağazalarını kapatacağını açıkladığı Ocak 2019'da yeniden iflas başvurusunda bulundu.

Sears nasıl başarısız oldu?

Çok fazla kesti. Diğer perakendeciler işlerine para akıtırken , Sears tartışmasız kenarda kaldı. Ayrıca kalan mağazalarına yatırım yapmayı da başaramadı . Retail Metrics'in kurucusu Ken Perkins CNBC'ye verdiği demeçte, "Başka bir perakendeci olsaydı muhtemelen çoktan iflas başvurusunda bulunurlardı" dedi.

Sears'ın nesi var?

Sears Holdings, Lampert ve ESL Investments'a, en değerli varlıklarından mahrum bırakıldığını ve iflasa zorlandığını söyleyerek dava açtı. Dava, diğerlerinin yanı sıra Orchard Supply Hardware Stores, Sears Canada ve Sears Hometown and Outlet Mağazaları da dahil olmak üzere varlıkların yaklaşık 2 milyar dolar değerinde olduğunu söyledi.

2020'de hangi Kmart mağazaları kapanıyor?

Kmart kapanışları
 • Atascadero Kmart: 3980 El Camino Real.
 • Piskopos Kmart: 1200 N Main St.
 • Chico Kmart: 2155 Pillsbury Yolu.
 • Concord Kmart: 5100 Clayton Yolu.
 • Hollister Kmart: 491 Tres Pinos Yolu.
 • Petaluma Kmart: 261 N Mc Dowell Blvd.
 • Riverside Kmart: 7840 Limonite Ave.
 • Santa Paula Kmart: 895 Faulkner Yolu.

Tüm Sears mağazaları kapanacak mı?

Daha Sears ve Kmart mağazalar son kasvetli Sears mali haberlerin ardından erken 2020 tarihinden önce kapanır. 15 Ekim 2018'de Sears iflas başvurusunda bulundu ve 142 mağazanın kapatıldığını duyurdu. Ancak Business Insider'a göre Sears , Ocak ayına kadar en az 121 mağaza daha kapatmayı planlıyor.

Kmart 2019'da iflas mı edecek?

Sears ve Kmart geç 2019 yılında fazla mağaza kapanış ve erken 2020 Sears ve Kmart mağaza kapanması 100'den fazla Sears ve Kmart mağazalar, ek kapanışları Ocak içine uzanacaktır önümüzdeki aylarda kepenk olsa erken 2020 da devam etmesi beklenmektedir.

2019'a kaç Kmart kaldı?

Duyuruya göre, Aralık 2019, kalan 115 konumları olacaktır. Şirketin Ocak 2020'ye kadar 100'den fazla mağazayı kapatması bekleniyordu.

Walgreens neden kapanıyor?

2015 yılında Walgreens daha önce 200 mağaza daha kapatmıştı. Mevcut kapanışlar, şirketin Walgreens'in “dönüşümsel maliyet yönetimi programı” olarak adlandırdığı 2022 mali yılına kadar yıllık giderlerde 1,5 milyar dolar tasarruf etme planlarının bir parçası.

Michigan'da hangi mağazalar kapanıyor?

Birkaç ulusal perakendeci, Michigan mağazalarının bu yaz kapatıldığını ve bu kapanışları 2019'un sonuna kadar gerçekleştirmeyi planladığını duyurdu.
 • Kmart, Sears. Kmart, Michigan'da sadece üç mağaza bırakarak başka bir mağaza kapanışı turu duyurdu.
 • Yatak Banyosu ve Ötesi.
 • Elbise askısı.
 • Walgreens.
 • İskele 1.
 • Büyüleyici Charlie.