Yumuşak peynir krem ​​peynirle aynı mıdır?

Soruldu: Elisandra Weingarten | Son Güncelleme: 2 Ocak 2020
Kategori: yiyecek ve içecek tatlıları ve fırıncılık
4/5 (790 Görüntüleme. 32 Oy)
Krem peynir , bütün inek sütünden üretilen yumuşak ve hafif tadı olan bir peynirdir . süt ve krema karışımı. Yumuşak peynir , krem peynirden daha sağlıklıdır, çoğunlukla beyaz peynir veya keçi peyniridir . Krem peynir , ikisinin daha tatlısıdır.

Basitçe, krem ​​peynir İngiltere'deki yumuşak peynirle aynı mı?

Krem peynir yumuşak beyaz bir peynirdir ve çoğu büyük süpermarkette satılmaktadır. Birleşik Krallık'taki çoğu süpermarket web sitesinin arama motorlarına " krem peynir " koyarsanız, o zaman onların Philadelphia ve yumuşak beyaz peyniri getireceğini göreceksiniz. Nigella'nın tüm cheesecake'leri için tam yağlı yumuşak beyaz peynir kullanılacak türdür.

Ek olarak, krem ​​peynir ile yumuşak peynir arasındaki fark nedir? Krem peynir tatlı ve kabarık olduğunu dayak zaman krem şanti ile benzer bir dokuya sahiptir. Yumuşak peynir çoğunlukla keçi peyniri veya beyaz peynirdir . Yumuşak peynir daha sağlıklıdır, ancak normalde tatlılar için krem peynir kullanılır, kırmızı kadife kekler ve kapkekler çoğunlukla krem peynirli krema ile kaplanır.

Ayrıca soru şu, krem ​​peynir sadece yumuşak peynir mi?

Krem peynir , süt ve kremadan yapılan yumuşak , genellikle hafif tadı olan taze bir peynirdir . Krem peynir doğal olarak olgunlaşmaz ve taze tüketilmesi gerekir, bu nedenle Brie ve Neufchâtel gibi diğer yumuşak peynirlerden farklıdır. Tat, doku ve üretim yöntemleri açısından Boursin ve mascarpone ile daha karşılaştırılabilir.

Philadelphia krem ​​peynir mi yoksa yumuşak peynir mi?

Süt ve gerçek krema ile yapılan Philadelphia Original'ın kendine özgü taze ve kremsi tadı, onu tüm ailenin tadını çıkarabileceği lezzetli yumuşak bir peynir yapar. Philadelphia , ister lezzetli bir cheesecake pişirmek için, ister öğle yemeği sandviçine serpmek veya bir makarna carbonara yemek için kullanıyor olun, fevkalade çok yönlüdür.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Cheesecake için hangi yumuşak peynir kullanılır?

Sen ricotta veya mascapone gibi Philadelphia gibi normal tam yağlı krem peynir veya başka krem peynir kullanabilirsiniz.

Krem peynir için sağlıklı bir alternatif nedir?

Sağlıklı krem ​​peynir ikameleri
 • Humus. Humus, damak tadınızı mutlu etmek için çeşitli lezzetler sunan düşük kalorili ve az yağlı bir seçenektir.
 • Badem yağı. Biraz tatlı ve biraz tuzlu bir şey havasındaysanız, badem ezmesi tam size göre.
 • Çiftçi Peyniri.
 • Süzme peynir.
 • Meyve Yayılması.
 • Tofu yayıldı.
 • Avokado.
 • Yunan yoğurt.

Cheesecake'de krem ​​peynir yerine ne kullanabilirim?

Cheesecake'de peynir yerine aşağıdaki peyniri kullanabilirsiniz.
 1. Süzme peynirin eşit parçaları, süzülmüş,
 2. yarım buçuk veya krema ile karıştırılmış,
 3. + biraz tereyağı 8 oz az yağlı süzme peynir,
 4. 1/4 su bardağı margarin,
 5. eşit miktarda az yağlı krem ​​peynir,
 6. eşit miktarda ricotta peyniri,
 7. artı sade yoğurt.

Krem peynir yerine yumuşak peynir koyabilir misiniz?

Neufchatel
Fransız kökenli yumuşak bir peynirdir , ancak şimdi Amerika Birleşik Devletleri'nde de yapılmaktadır. Her zaman tariflerde krem peynir yerine kullanabilirsiniz böylece Dokusu ve aroması, az yağlı krem peynir oldukça benzer. Harika bir tat için 1 bardak krem peyniri 1 bardak Neufchatel ile değiştirin .

Cheesecake için krem ​​peynir yerine yumuşak peynir kullansak olur mu?

KESİNLİKLE bir cheesecake tarifinde krem peynir yerine süzme peynir (hatta yağsız) kullanabilirsiniz.

Philadelphia krem ​​peynir sağlıklı mı?

Krem peynir , çok yönlü bir süt ürünleridir. İyi bir A vitamini kaynağıdır ve fazla laktoz sağlamaz. Bununla birlikte, protein bakımından düşük, yağ ve kalori bakımından yüksek olduğundan, ölçülü olarak kullanmak en iyisidir. Özellikle krem şanti gibi çeşitlerin yağ ve kalori oranı daha düşüktür.

Cheesecake için krem ​​peynir sürülebilir mi?

Krem peynir poundcake veya kaşıkla muhallebi gibi - Sen yapı için buna güvenmeyin diğer pişmiş iyiliği içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı dips ve yayılır hazırlayabilir, ya da soslu kullanabilirsiniz. Maalesef belirli tariflerim yok.

Krem peynir ile mascarpone aynı şey midir?

Mascarpone esasen İtalyan krem peyniridir , ancak tam kremadan yapılır . Mascarpone veya "İtalyan krem peyniri ", "Amerikan" krem peynirinden daha yüksek yağ içeriğine sahip olduğundan, mascarpone çok daha zengin, daha kremsi bir tada sahiptir.

Neden Philadelphia krem ​​peynir deniyor?

Philadelphia Krem Peynir , Kraft Heinz Co.'ya göre 1872'de New York'ta icat edildi ve adını 1880'de, ürünü Philadelphia bölgesinin yüksek kaliteli gıda ve süt çiftçiliği ile ilişkilendirmeye yönelik bir pazarlama stratejisinin parçası olarak aldı. zamanda biliniyor.

Philadelphia krem ​​peynir ne kadar?

5 yıldız üzerinden 5,0 İyi Ürün Ama Berbat Hizmet! Philadelphia Krem Peynir şüphesiz, çok iyi Krem Peynir gereğidir! Birim başına 3,84 $ olan ürün fiyatı iyi, ancak nakliye fiyatı aşırı.

Cheesecake'de neden krem ​​peynir kullanılır?

Krem peynir 1800'lerde Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirildi. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da yapılan çoğu cheesecake , geleneksel Amerikan cheesecake'ine zengin ve kremsi dokusunu veren krem peynir bazıyla yapılır. Neufchatel. Çoğu Amerikalı, Neufchâtel'i krem peynire daha az yağlı bir alternatif olarak bilir.

Krem peynir nasıl bir peynirdir?

Krem peynir, yağsız inek sütünden üretilen taze, yumuşak, hafif tadı olan bir peynirdir. Krema ve süt karışımından yapıldığı göz önüne alındığında, peynirin yağ içeriği yüksektir. ABD'de krem ​​peynirin en az %33 yağ içeriği içermesi gerekirken İngiltere'de minimum %45-65 oranında yağ içermesi gerekir.

Philadelphia Krem Peynir Yayılması Nedir?

Philadelphia Orijinal Krem Peynir Yayılması , 1872'den beri yüksek kaliteli krem peynirde standardı belirlemiştir. Philadelphia , krem peynirini yapay koruyucular, tatlar veya boyalar olmadan yapar ve taze çiftlik sütü ve gerçek krema ile hazırlanır.

Philadelphia krem ​​peynirinin sahibi kim?

Kraft-Phenix'i satın aldı. Sonraki seksen yıl boyunca, Philadelphia Cream Cheese'in sahibi olan şirketin adı National Dairy'den Kraftco'ya, Dart & Kraft'a, Kraft General Foods'a, Altria Group'a, Mondelez International'a ve ardından tekrar Kraft Foods Group'a dönüştü ve altında satıldığı Kraft Foods Group oldu. bugün.

Philadelphia krem ​​peynirini nerede yapıyorlar?

Kraft Heinz'in mülkiyeti altında, yirmi birinci yüzyılda Philadelphia Krem Peynir , markanın ortaya çıktığı eyalette, Lowville, New York'taki bir fabrikada üretilmeye devam etti ve Lowville halkı kutlamak için her yıl bir Krem Peynir Festivali düzenledi. onların yerel ürünü.

Philadelphia krem ​​peynir glutensiz mi?

Philadelphia glüten içerir mi? Philadelphia glüten içermez, ancak atıştırmalık yelpazemizdeki ekmek çubukları ve krakerler buğday glüteni içerir.

Cheesecake için mascarpone kullanabilir miyim?

Cheesecake'de mascarpone kullanmak mümkündür, ancak bu ideal değildir ve daha yüksek yağ içeriği nedeniyle cheesecake'in daha zengin ve biraz daha ağır olduğunu görebilirsiniz. Mascarpone , Nigella's Cherry Cheesecake gibi pişmemiş cheesecake'lerde krem peynir yerine daha iyi olabilir.