Southwest Hawaii'ye mi uçuyor?

Sordu: Lannie Madureira | Son Güncelleme: 5 Mart 2020
Kategori: iş ve finans havacılık endüstrisi
4.7/5 (177 Görüntüleme . 19 Oy)
Southwest Airlines Bu Ay Hawaii'ye Uçmaya Başlıyor. Southwest Havayolları o 2017 yılında Hawaii Ekim ayında Hawaii uçan başlayacağını duyurdu, Oahu, Hawaii Adası ve Lihue ile Maui, Kona (KOA) üzerine Kahului (OGG) üzerinde Honolulu (HNL) (LIH uçacak havayolu ) Kauai'de.

Dahası, Southwest 2019'da Hawaii'ye mi uçuyor?

4 Mart 2019'da Southwest Airlines , ABD anakarasından Hawaii'ye bilet satmaya başladı. Uzun zamandır beklenen duyuru beklendiği gibi Southwest gelen uçacak dört Kaliforniya şehirler (San Diego, San Jose, Sacramento ve Oakland) ve hedefleri dahil (Oahu, Maui, Lanai ve Big Island.)

Ayrıca, Hawaii'ye Southwest uçuşları nasıl? Southwest'in Hawaii uçuşları , havayolunun Oakland'daki Terminal 2'deki her zamanki evi yerine Terminal 1'deki Kapı 4 ve 6'dan çalışır; bu, başka bir Güneybatı uçuşundan bağlanıyor veya bilet gişesinden geliyor olsanız da kapıya uzun bir yürüyüşe yol açar. . Southwest Flight 1935 için Kapı 6'ya gidin.

Bu şekilde, Southwest Hawaii'ye uçuyor mu?

Havayolu Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Southwest Airlines'ın gelecek baharda dördüncü bir California şehrinden Hawaii'ye uçacağını duyurdu. San Diego ve Kahului arası uçuşlar bu Mart, Southwest Havayolları A.Ş. Hawaii hizmetini başlattıktan sonra bir yıldan fazla, 20 Nisan tarihinde 2020 Bu araçlar Nisan 14, 2020, ve San Diego ve Honolulu arasında başlayacak

Hawaii'ye Southwest biletleri ne kadar olacak?

49 $ tek yönlü ücretleri ile, Hawaii uçuşlarını satan Southwest başlar. Southwest , California'dan Hawaii'ye ilk uçuşlarında bilet satmaya başladı. Havayolu , uzun, su üstü rotalar için hükümetten onay aldı. Ücretler , Hawaii adaları arasında tek yön 49 dolardan ve her yön için 29 dolardan başlıyor.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Hawaii'ye uçuş rezervasyonu ne kadar önceden yapmalıyım?

Ortalama olarak, Hawaii'ye biletinizi satın almak için en iyi zaman, kalkıştan 21 ila 121 gün öncesidir ve 40 ila 50 gün arasındaki süre genellikle altın bir kural olarak belirtilir. Yukarıda belirtilen rakamlar ABD içindeki iç hat uçuşları için geçerlidir.

Southwest Hawaii'ye hangi havalimanlarından uçuyor?

Southwest, dört California şehrinden Hawaii'ye uçuşlar gerçekleştirecek: Oakland (OAK), San Diego (SAN), San Jose (SJC) ve Sacramento (SMF). Havayolu, Hawaii'de Oahu'da Honolulu'ya (HNL), Maui'de Kahului'ye (OGG), Hawaii Adası'nda Kona'ya (KOA) ve Kauai'de Lihue'ye (LIH) uçacak.

Hawaii uçuşları için en ucuz hava yolu hangisidir?

Hawaii'ye en ucuz uçuşları bulmak için iOS ve Android için Hopper'ın mobil uygulamasını indirin!
 1. Hawaii Havayolları.
 2. Alaska Havayolları.
 3. Amerikan Havayolları.
 4. Birleşmiş Havayolları.
 5. Sadakat.
 6. WestJet.

JetBlue Hawaii'ye uçuyor mu?

Hawaiian Airlines , anakarada iç hat uçuşları sunmaz ve JetBlue, Hawaii'ye uçuş sunmaz . Anlaşma, adalara seyahat ederken her iki havayolunun sadakat üyeleri için yeni seçenekler sunuyor.

Güneybatı Hawaii'ye uçmak için kaç puan alacak?

Bu geçiş kazanmak için, havayolu ile 100 uygun tek yönlü uçuşlar sinek veya 110,000 Southwest Rapid Bir takvim yılı içinde Rewards puanları kazanmak gerekir.

Hangi şehirlerin Hawaii'ye direkt uçuşu var?

Hawaii'de Hawaiian Airlines , Honolulu, Hilo, Kona, Lihue, Lanai City , Kahului, Kapalua ve Molokai'ye uçuyor. Anakarada, havayolu hizmetleri Las Vegas, Los Angeles, Oakland, Phoenix, Portland, Sacramento, San Diego, San Francisco, San José, Seattle, Cleveland, Fresno, Monterrey ve Santa Barbara.

Hawaii'ye gidiş-dönüş uçmanın maliyeti nedir?

Turu - fiyatları nedeniyle yıl, havaalanı, havayolu ve rezervasyon hizmeti zamanına değişen dan 400 $ fazla 2.000 $ olarak düşük olarak kıta ABD aralığından Hawaii gezi uçuşları,. Ekonomi sınıfında, yuvarlak - Birçok ABD şehir ve Honolulu arasında yolculuk biletleri arasında 500 $ ve 800 $ mal oldu.

Hawaii'ye uçuşlar ucuzlayacak mı?

Hawaii'ye uçak bileti rezervasyonu yapmak her zamankinden daha ucuz hale geliyor. American ve Hawaiian Airlines, Phoenix'ten Honolulu'ya 407 dolardan başlayan aktarmasız gidiş-dönüş uçuşlar sunuyor. Seyahat edenler, 16 Ocak - 14 Şubat tarihleri ​​arasında hafta ortasında uçuş araması yaparak bu fırsatı yakalayabilirler.

Hawaii'ye uçmak için en ucuz nerede?

Oahu ( Honolulu ) ve Maui (Kahului), Amerika kıtasından uçmak için en ucuz iki Hawaii havalimanı olma eğilimindedir, ancak bu sizin rotanız için geçerli olmayabilir.

Güneybatı Avrupa'ya uçuyor mu?

Southwest , ağustos ayında uluslararası kod paylaşımlarına açık olduklarını ve aslında geçmişte de sahip olduklarını paylaştı. Southwest , ATA Airlines, WestJet (Kanada), Volaris (Meksika) ve AirTran (Atlanta merkezli havayolunu satın aldıktan sonra) ile kod paylaşımı yaptı. Ayrıca Icelandair ile ortak oldular.

Refakatçi kartıyla nasıl uçuş rezervasyonu yapabilirim?

Uçuş rezervasyonunuzu yaptıktan sonra hesabınızın Seyahatlerim bölümünü ziyaret edin. Yaklaşan bölümünde uçuşunuzu bulun ve Yoldaş Ekle bağlantısını tıklayın. Satın alma ekranına geçmek ve Yoldaş bilgilerinizi gözden geçirmek için Devam'a tıklayın. Refakatçinizin uçuş rezervasyonunu tamamlamak için Satın Al'a tıklayın.

Hangi havayolları Kaliforniya'dan Hawaii'ye uçuyor?

Hemen hemen tüm büyük havayollarının, United ve American dahil olmak üzere California'dan Hawaii'ye uçuşları vardır. Ancak, Kaliforniya'dan en popüler seçenekler Hawaiian Airlines ve Alaska Airlines olma eğilimindedir.

Southwest Sacramento'dan Hawaii'ye uçuyor mu?

Southwest nihayet Sacramento ve Adalar arasındaki uçuşlar için 99 dolardan başlayan özel ücretlerle bir başlangıç ​​tarihi açıkladı. Sacramento ve Hawaii arasındaki uçuşlar 19 Ocak 2020'de başlıyor. Southwest , Oahu adasındaki Sacramento ve Honolulu arasında kesintisiz hizmet sunacak.

737 Hawaii'ye uçabilir mi?

FAA emri verince Hawaii Los Angeles inbound uçuyorlardı İki United Airlines 737 Max 9 uçakları, şimdi Kahului ve Kona devlet havaalanlarında süresiz park edilmiş. Hawaii'ye ve Hawaii'den günlük 11 uçuş , MAX 8 veya MAX 9 uçağını kullanır.

Hangi havaalanları Kauai yönüne aktarmasız uçmaktadır?

Kauai'ye Direkt Uçuşlar
 • Dallas Teksas. American Airlines, Aralık 2017'den Mart 2018'e kadar günlük hizmete başlayacak. (
 • Denver, Colorado. United Airlines, Aralık 2017'de günlük hizmete başlayacak.
 • Los Angeles, Kaliforniya.
 • Oakland, Kaliforniya.
 • Phoenix, Arizona.
 • San Diego, California.
 • San Francisco, Kaliforniya.
 • San José, Kaliforniya.

Southwest, SFO'dan Hawaii'ye uçuyor mu?

Sacramento: Honolulu ve Maui'ye günde bir kez. > Southwest Hawaii San Francisco SFO'dan uçmaz.