Sapık hizmetçiler için 5. sezon var mı?

Sordu: Dajana Episcopo | Son Güncelleme: 4 Mart 2020
Kategori: televizyon bilim kurgu tv
3.9/5 (151 Görüntüleme. 43 Oy)
Liftetime'ın komedi-drama dizisi " Devious Maids " beşinci sezon için yenilenmeyecek. 8 Ağustos'ta sona eren dizinin 4. sezonu sonuncusu olacak. Sezon 4 sezon boyunca tutarlı kalmıştır için gösteri istikrarlı görüntülemenizde düşüş her sezon ama onun ortalama yaşadı.

Benzer şekilde, dolambaçlı hizmetçiler neden iptal edildi?

İptal, A+E'nin sahip olduğu kablo ağı için büyük bir yeniden markalamadan sonra da geliyor. Bu yılın başlarında Lifetime, kadınları güçlendirmeyi teşvik eden ve "fempire" kelimesiyle bağlantılı yeni bir canlı yayın görünümünü başlattı. Kampanya, UnREAL ile aynı damarda daha genç ve daha sıra dışı programlama üzerine inşa edilmiştir.

Ayrıca, dolambaçlı hizmetçilerin son sezonu nedir? Amerikan televizyon komedi-drama dizisi Devious Maids'in dördüncü ve son sezonu , 24 Eylül 2015'te sipariş edildi. Çekimler 14 Ocak 2016'da, bölüm başlıkları temizlik kelimeleriyle başladı. 6 Haziran - 8 Ağustos 2016 tarihleri ​​arasında yayınlanan 10 bölümden oluşuyordu.

Bununla ilgili olarak, Devious Maids'in kaç sezonu olacak?

Dizi boyunca Devious Maids'in 49 bölümü yayınlandı. 1 Eylül 2016'da Lifetime, dört sezonun ardından Devious Maids'i iptal etti.

Şeytani Hizmetçiler bitti mi?

8 Ağustos 2016

14 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sapık Hizmetçiler Hulu'da mı?

Anlaşmaya göre, Disney, 21st Century Fox ve NBCUniversal'in ortak girişimi olan Hulu , artık Hulu Plus (ayda 7,99 $) abonelerine Lifetime'da yayınlanan “ Devious Maids ”in (yukarıdaki resimde) ilk sezonuna erişim sunuyor.

Hileli hizmetçilerde Marisol'e ne olur?

Kusura bakmayın, “ Devious Maids ” hayranları — görünüşe göre o lanet olası 4. Sezon uçurumundan haber alamayacaksınız. Perşembe günü Deadline, Lifetime'ın gösteriyi beşinci sezon için yenilememeyi seçtiğini bildirdi. Dizide Marisol'ü oynayan Ana Ortiz, dizinin iptal edilmesine Twitter'dan yanıt verdi.

Sapık hizmetçiler neye dayanıyor?

" Devious Maids ", Meksikalı bir telenovela "Ellas son la Alegría del Hogar"a dayanıyor ve Judy Reyes ("Scrubs"), Dania Ramirez ("Premium Rush"), Ana Ortiz ("Ugly Betty") ve Roselyn Sanchez'i oynuyor. ("Papi'yi kovalamak").

Şeytani Hizmetçiler Netflix'te mi?

Şeytani Hizmetçiler - (2013) - Netflix
Beverly Hills'deki zengin ve ünlüler için kendi çalışmalarının hırsı ve hayalleri olan dört Latin hizmetçi .

Gösteri metreslerine ne oldu?

Variety'nin öğrendiğine göre “ Mistressesiptal edildi ve sabunlu yaz dizisi beşinci sezon için geri dönmeyecek. Dördüncü sezon , bu hafta 6 Eylül finaliyle sona erdi ve sonuçta dizi finali oldu. KJ Steinberg tarafından yaratılan “ Mistresses ” aynı isimli İngiltere serisine dayanmaktadır.

Sapık hizmetçiler hangi kanalda?

Ömür

Devious Maids'in kaç bölümü var?

49

Neden metresleri iptal ettiler?

Nellie'den Daha Fazla Hikaye. Çok sayıda oyuncu kadrosu ve yer değişikliğinden sonra, ABC yaz dizisini beşinci sezon için yenilememeyi tercih ettiği için Mistresses sona erdi. Başrolünde Alyssa Milano ile Los Angeles'ta ilk iki sezonunu çektikten sonra, gösteri maliyetleri kısmak amacıyla Kanada'ya taşındı.

Sapık hizmetçilerin 1. sezonunda kaç bölüm var?

49