Cox bölgemde bir kesinti mi var?

Soruldu: Nicolas Nicolini | Son Güncelleme: 21 Nisan 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem bilgisayar ağı
4.5/5 (217 Görüntüleme. 43 Oy)
Kesinti olup olmadığını kontrol edin
Birkesintisi , yalnızca evinizi değil , bulunduğunuz bölgeyi de etkileyen bir kesintidir . Biri denetlemek için Hesabım gitmek veya Cox Bağlan uygulamasını açın. Bir kesinti varsa, sayfanın üst kısmında bir uyarı göreceksiniz.

Sonuç olarak, Las Vegas'ta bir Cox kesintisi var mı?

Cox raporları. 24 Şubat 2020, 22:41 @Bre_Leee_ Cox , saat 3'e kadar kesinti olduğunu söyledi. Onlar Vegas sunan gigabit tek lanet internet sağlayıcısı olduğun için Cox geçiş yapmamış tek sebebi.

Yukarıda, Cox WiFi'm neden çalışmıyor? Cihazınız WiFi Üzerinden Bağlıysa Aşağıdaki adımları izleyerek cihazınızı modeme bağlamayı deneyin: Numaralı yuvalardan (1-4) birindeki bir Ethernet kablosuyla bilgisayarınızı modeme bağlayın. Modemi ve yönlendiriciyi 30 saniye kapatın ve yeniden başlatın. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Benzer şekilde, Cox bölgemde mevcut mu?

Cox Communications Kapsamı ve Kullanılabilirliği Cox Communications Arizona, California, Virginia ve diğer 15 eyalette kablolu İnternet hizmetleri sunmaktadır. Bu etkin noktalar, Cox ağının tamamındaki ortak alanlarda bulunabilir.

Comcast'in bir kesintiyi düzeltmesi ne kadar sürer?

72 saat içinde bir müşteri sorunu hakkında konuşuyorsanız. Dış kaynaklı bir problem ise (Headend, eksik kanallar vs.) - 24 saat içinde.

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

İnternetimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Yönlendiricinize ve Modeminize Bakın
Bu ışık kapalıysa , Wifi bir internet bağlantısını kanalize etmiyordur. Açıksa , internet hizmetinin kendisi çalışmıyor . Başka bir şey yapmadan önce yönlendiricinizi ve modeminizi yeniden başlatın. Bir hatayı geçici olarak vurmuş olabilirsiniz ve hızlı bir yeniden başlatma onu düzeltecektir.

İnternetim neden çalışmıyor?

Yönlendirici sorunlarını belirlemek için cep telefonunuz gibi diğer cihazları WiFi'ye bağlayın ve çalışıp çalışmadığını görün. İnternet çok diğer cihazlarda çalışmaz Öte yandan, bu durumda sorun büyük olasılıkla yönlendirici veya Internet bağlantısı kendisiyle ilgilidir. Yönlendiriciyi düzeltmenin iyi bir yolu, yeniden başlatmaktır.

Cox internet neden bu kadar yavaş?

Düşük hızlar, daha eski bir modeme sahip olmanın sonucu olabilir. Cox Sertifikalı Kablo Modemlerini kontrol ederek doğru donanıma sahip olduğunuzdan emin olun. Aşağıda, deneyiminizi geliştirmek için bazı öneriler bulunmaktadır. Gigablast dışındaki tüm İnternet paketleri için DOCSIS 3.0 modem gereklidir.

Xbox Live şu anda kapalı mı?

Xbox Live şu anda çalışmıyor - ancak yine de yardım etmek için buradayız. En iyi cevap: Hayır, Xbox Live şu anda Xbox One, Xbox 360 ve Windows 10 bilgisayarlarda kayda değer herhangi bir sorun yaşamıyor. 23 Ekim 2019'daki daha önceki bir büyük kesinti o zamandan beri çözüldü.

Netflix'te bir sorun mu var?

Netflix yayında !
Şu anda akış hizmetimizde bir kesinti yaşamıyoruz. İzlemek istediğiniz dizileri ve filmleri istediğiniz zaman size ulaştırmaya çalışıyoruz, ancak çok nadir durumlarda hizmet kesintisi yaşıyoruz.

Cox kablo ve internet aylık ne kadar?

Cox'un internet hizmeti 10 Mbps için ayda yaklaşık 30 dolardan başlıyor. Ve 30 Mbps'si ayda sadece 10$ daha fazla.

Ne kadar İnternet hızına ihtiyacım var?

Genel olarak, çoğu videoyu standart tanımlı olarak yayınlamak için en az 3 Mbps internet hızına ihtiyacınız olacaktır . Bilgisayarınızda veya Ultra HD özellikli cihazlarda 4K video akışı için en az 25 Mbps'ye ihtiyacınız vardır . Bazı akış hizmetleri, minimum 40 Mbps hız öneren Fubo TV gibi daha yüksek hızlar önerir.

Cox İletişim Hizmeti hangi alanlarda hizmet vermektedir?

Bu sayfadaki haritada da görebileceğiniz gibi, Cox Communications Arkansas, Arizona, California, Connecticut, Columbia Bölgesi, Florida, Georgia, Iowa, Idaho, Kansas, Louisiana, Massachusetts, Kuzey Carolina, Nebraska, Nevada, Ohio'da kapsama alanı sunmaktadır. , Oklahoma, Rhode Island ve Virginia.

Cox hizmetimi nasıl eski sürüme geçiririm?

Hizmetleri düşürmek için bizi aramanız veya bir cox perakende mağazasına gitmeniz gerekecek. Kanal dizilişini web sitemizde http://www. cox .com/residential/tv/channel-lineup. cox . Bölgenize uygun sıralamayı elde etmek için posta kodunuzu girmeniz gerekecektir.

Bulunduğum bölgede fiber optik olup olmadığını nasıl anlarım?

'Kapsamlığı Kontrol Et' düğmesini tıklayın.
 1. Bölgenizde Fiber varsa. Size mevcut tüm sağlayıcılar ve paketleri sunulacaktır. Ardından deneyiminizi, bağlantı hızınızı seçebilir ve Fiber'e kaydolabilirsiniz.
 2. Bölgenizde Fiber yoksa. Size bir İlgi Formu sunulacak.

Cox Kablo Kutumu nereye iade etmeliyim?

Ekipman İadesi
Kablo kutuları , modemler, uzaktan kumandalar ve kablolar gibi Cox ekipmanlarını belirlenen Cox servis konumlarına bırakabilir veya gönderebilirsiniz. Konumlar için www. cox .com, web sayfasının en sağ üst köşesindeki İletişim bağlantısını ve ardından Bir Çözüm Mağazası Bul'u tıklayın.

Gigablast nerede kullanılabilir?

Cox başlangıçta tesislere kadar fiber bir platform olan " Gigablast " ı kullanarak 1 Gbps hızları hedefledi ve Cuma günü, Gigablast'ın artık Omaha, New Orleans ve Baton Rouge, Las'taki hedefli FTTP kaplamaları da dahil olmak üzere tüm "büyük" pazarlarında kullanılabileceğini doğruladı. Vegas ve Phoenix ve tüm yeşil alanlarda FTTP.

Bulunduğum bölgede Fiber optik kablo var mı?

Yaşadığınız yerde fiber optik geniş bant alıp alamayacağınızı öğrenmenin kolay bir yolu fiber geniş bant denetleyicimizi kullanmaktır. Bütün Eğer posta kodu olduğunu girmeleri gerekir ve bölgenizdeki lif alabilirsiniz eğer biz anlatacağım.

Bulunduğum bölgede hangi İnternet var?

Bulunduğum bölgede hangi internet servis sağlayıcıları mevcut?
 • AT&T. Alabama, California, Florida, Indiana, Michigan, North Carolina, Ohio, Texas ve daha fazlası dahil olmak üzere 21 eyalette mevcuttur.
 • CenturyLink.
 • Cox.
 • Sınır.
 • HughesNet.
 • Spektrum.
 • Verizon Fios.
 • Xfinity.

Cox panoramik yönlendiricimi nasıl kurarım?

Cox Connect hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 1. Cox web sitesine gidin ve hesabınızda oturum açın.
 2. “İnternetim”e gidin ve ardından “Wi-Fi'm” üzerine tıklayın.
 3. “Ağ Ayarları” sekmesine tıklayın.
 4. Her ağ, Ağ Adını (SSID) ve Anahtarı (Parola) gösterir.
 5. Yeni SSID ve Parolanızı kaydetmek ve çıkmak için “Kaydet”e tıklayın.

Yönlendiriciyi nasıl sıfırlarsınız?

Yönlendirici ve Modemi Yeniden Başlatma Adımları
 1. Yönlendiriciyi ve modemi fişten çekin.
 2. En az 30 saniye bekleyin.
 3. Modemi prize takın.
 4. En az 60 saniye bekleyin.
 5. Yönlendiriciyi prize takın.
 6. En az 2 dakika bekleyin.
 7. Yönlendirici ve modem yeniden başladığında, sorunun çözülüp çözülmediğini test edin.

Panoramik kablosuz yönlendiricimi nasıl sıfırlarım?

Fabrika varsayılanlarını geri yüklemek için girintili Sıfırlama düğmesini 10 saniyeden fazla veya ön panel LED'i yanıp sönene kadar basılı tutun.