Yüksek lisans derecenizi imza bloğunuza koymalı mısınız?

Sordu: Sanjaya Molitoris | Son Güncelleme: 26 Mart 2021
Kategori: kariyer kariyer tavsiyesi
4.4/5 (32.145 Görüntüleme. 35 Oy)
İmzanızın master derecesi önemli belirtmek için nadirdir. Genellikle uzman ya da Bununla MSW veya MBA olarak profesyonel master dereceleri, senin master genel MA veya MS olarak doğan olsaydı

Benzer şekilde, derecenizi e-posta imzanıza koymalı mısınız?

Çoğu durumda, e-posta imzasının bir parçası olarak lisans derecesi içermemelidir. Aynı ön lisans için de söylenebilir. Ancak, birkaç istisna mevcut olamayacağı ve bu onun adından sonra dahil edip etmemeye bireye kalmış.

Ayrıca, e-posta imzasında kimlik bilgilerini nasıl görüntülersiniz? Kişisel başarılar imzanıza veya onun hemen altındaki adınızın sağ görünebilir. Bunları adınızın altında listelemeyi seçerseniz, her bir kimlik bilgisi kategorisini ayrı bir satıra yerleştirin. Sertifikalarınızı veya derecelerinizi kısaltırken nokta kullanmaktan kaçının ve kimlik bilgilerini virgülle ayırın.

Bu nedenle, yüksek lisans derecenizi adınızın önüne mi koyarsınız?

Bir yüksek lisans veya lisans derecesi asla adınızın arkasında yer almamalıdır . Eğer yüksek lisans (örneğin bir MBA veya MFA) gerektiren bir pozisyon için başvuruda iseniz, özgeçmiş özetinde o içerebilir. Ancak en üst satıra isminizden sonra eklenmesi uygun değildir.

MS bir imzada ne anlama geliyor?

Adının arkasında " MS " olan biriyle tanışırsanız, o kişinin Yüksek Lisans derecesi almış olduğu anlamına gelir. Lisans ve doktora arasında kalan yüksek lisans düzeyinde bir derecedir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu derece kimya, biyoloji veya mühendislik gibi bilimlerle ilgili bir alanda çalışmayı içerir.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bir lisans derecesi ile imzanızı nasıl yazarsınız?

Şu kuralları izleyin:
 1. Tam adınızı kullanın. Takma adlardan veya kısaltmalardan kaçının.
 2. Başlığınızı listeleyin. Lisans mezunu iseniz yazın.
 3. Telefon numaranızı listeleyin.
 4. E-postanızı görüntülemeyin.
 5. Bir resim ekleyin.
 6. Sosyal simgeler ekleyin.

Derecelerinizi hangi sırayla listelersiniz?

Akademik yeterlilikler stilinin aksine, tıbbi yeterlilikler azalan sırayla listelenir, yani: doktoralar, yüksek lisans dereceleri , lisans dereceleri , lisansüstü diplomalar ve yeterlik diplomaları.

Adımdan sonra BS koyabilir miyim?

Bachelor of Science derecesine sahip biri için, adınızı imzaladıktan sonra eklemek daha nadirdir, ancak yapılır. "B.Sc." imzala. veya virgülden sonra adınızın sonunda " BS ". Her iki tanımlama da kullanılmıştır ve her ikisi de doğrudur.

Adınızın arkasına kimlik bilgilerini hangi sırayla koyarsınız?

Adınızı ve kimlik bilgilerinizi yazarken her iki şekilde de doğrudur - Jane Doe, RN, BSN veya Jane Doe, BSN, RN. Akademi dünyasında, üniversite derecesi licensure ve diğer kimlik bilgileri ilk ve daha sonra kullanılır. Ama bizi geri kalanı için, her iki türde çalışır.

Adınızın arkasına sertifikalar koyar mısınız?

Akademik derecelerle başlayan, ardından profesyonel lisanslar ve en son listelenen sertifikalarla birlikte profesyonel kimlik bilgilerini adınızın arkasına yerleştirin. Kısaltmalar kullanın ve öğeleri virgülle ayırın. En yüksek akademik derece ilk sırada yer alır.

E-posta imzamda adımdan sonra MBA yazmalı mıyım?

Doktora yapıyormuşsunuz gibi e-posta imzanızaMBA ” ekleyin. Her e-posta gönderdiğinizde, alıcıya etkileyici akademik bilgileriniz hatırlatılacaktır.

Kimlik örnekleri nelerdir?

Kimlik bilgilerine örnek olarak akademik diplomalar, akademik dereceler, sertifikalar, güvenlik izinleri, kimlik belgeleri, rozetler, parolalar, kullanıcı adları, anahtarlar, vekaletname vb. dahildir.

Adınızı eğitimde yüksek lisans derecesi ile nasıl imzalarsınız?

Yüksek lisans eğitim derecesini M. Ed olarak kısaltın. derece adı , önce sanatta veya bilimde değil, bir eğitim yüksek lisansı olarak belirtilmişse. Onlara.

İsimden sonra hangi derece gelir?

Bir fakülte veya personel üyesine yapılan resmi bir ilk referansta, kişinin resmi adını ve soyadını, ardından derecesi (varsa) ve küçük harfli iş unvanını kullanın.

Yüksek lisans derecesi ile adınızın arkasına hangi harfleri koyabilirsiniz?

Üniversite dereceleri ve akademik nitelikler
üniversite derecesi
Bağış derecesi örneğin FdA, FdSc
Yüksek lisans örneğin MPhil, MLitt, MRes, MA, MSc, LL.M
Doktora örneğin, Doktora/DPhil, EdD, DBA, DClinPsy
Üniversite kısaltmaları

Adımdan sonra MBA koyabilir miyim?

Çoğu durumda adınız ve ardından MBA koymak yaygın bir uygulama değildir. Özgeçmişinizde MBA Listeleme mantıklı ve işverenler bunun için bakacağız yerdir.

İmzanızın tutarlı olması gerekiyor mu?

Bir imzanın yapması beklenen tek şey , satın alma, iş teklifi veya ticari işlem olsun, bir anlaşmayı kabul etmeyi düşündüğünüzü belirtmektir. Mann, “ İmzanızla tutarlı olmak zorunda değil” diyor.

Kişisel e-posta imzanız neleri içermelidir?

İyi bir özel e-posta İmza içermelidir:
Ad, (opsiyonel ilk orta) son isim - Daha büyük bir yazı tipi, farklı bir renk kullanmayı düşünün sadece bunu altını. Bir takma ad kullanmayın. E-posta adresi - e-posta adresi profesyonel görünüyor çok önemlidir.

Resmimi e-posta imzama koymalı mıyım?

E-posta imzanız olarak bir resim
Çoğu e-posta istemcileri otomatik olarak indirip yok ve ekran görüntüleri: Birden nedenlerle e-posta imza olarak sadece bir resim kullanmak asla. Alıcı iletişim bilgilerinizi kopyalayamazsınız. Görüntüye birden fazla köprü ekleyemezsiniz.

İmzanız nasıl olmalı?

Yazılı metnin gövdesine göre imzanın yerleştirilmesi. Normalde imza , yazılı metnin sağ alt köşesine yerleştirilmelidir. İmza sol tarafa konursa, kişinin çevreden ve sıkıntılardan kaçmak istediğini gösterir.

E-postalarıma adımı ve unvanımı nasıl eklerim?

Dene!
 1. Yeni E-posta'yı seçin.
 2. İmza > İmzalar'ı seçin.
 3. Yeni'yi seçin, imza için bir ad yazın ve Tamam'ı seçin.
 4. İmzayı düzenle altında imzanızı yazın ve istediğiniz şekilde biçimlendirin.
 5. Tamam'ı seçin ve e-postayı kapatın.
 6. Oluşturduğunuz imzayı görmek için Yeni E-posta'yı seçin.

Bir e-posta imzanız varsa adınızı imzalıyor musunuz?

Her zaman bir kapanış ekleyin. Bir e-posta imzanız olsa bile bu doğrudur. İsminden önce “Saygılarımla” “Saygılar” veya benzeri bir kapanış ekleme ile mesaj sona erdirmek için bir kibar yoludur.