En iyi darbe soketleri nelerdir?

Sordu: Brezo Bemfeita | Son Güncelleme: 23 Haziran 2020
Kategori: işletme ve finans büyük işletme
4.1/5 (180 Görüntüleme. 19 Oy)
En İyi 5 Darbeli Soket Seti:
  1. TEKTON 4888 Darbeli Soket Seti – Genel Olarak En İyisi . Amazon'daki En Son Fiyatı Kontrol Edin.
  2. GearWrench 84934N Darbeli Soket Seti. Amazon'daki En Son Fiyatı Kontrol Edin.
  3. TEKTON 4817 Darbeli Soket Seti – En İyi Fiyat. Amazon'daki En Son Fiyatı Kontrol Edin.
  4. Stanley 11 Parça Darbe - Soket -Set.
  5. Hiltex 14 Parça Darbeli Soket Seti.

Buna bağlı olarak, darbeli soketleri her şey için kullanabilir miyim?

Eğer oradaysa , her şey için darbe soketlerini kullanabilirsiniz . Yeterli alan olmadan işe yaramaz hale gelirler. Darbeli lokmalar daha yumuşak oldukları için daha hızlı aşınırlar, ancak bu muhtemelen önemli değildir.

Aynı şekilde sunex darbeli prizler iyi midir? Sunex ödün vermeden siz yuva zaman istediğiniz her şeyi büyük bir karışımıdır. Darbe Soketleri , pek çok alet sandığının ayrılmaz bir parçasıdır. Arabalar üzerinde veya inşaatta çalışıyorsanız ve zor malzemelerle çok fazla bağlantı yapıyorsanız, iyi bir priz setinin ne kadar değerli olabileceğini bilirsiniz.

Bununla ilgili olarak, darbeli soketler ile normal soketler arasındaki fark nedir?

Bildiğim kadarıyla fark kullanılan malzemeye bağlı . Yüzey sertleştirme, darbe soketlerinin ani tork değişikliklerini (" darbe ") daha iyi emmesini sağlar. Yeterince yüksek darbe ile , kullanılan çelik daha yumuşak olduğu için normal bir soket şeklini bozabilir.

Darbe soketlerini nasıl kullanıyorsunuz?

Lokma Anahtarınızla Darbeli Soket Nasıl Kullanılır

  1. Adım 1 - Darbe soketini boyutlandırın. Kullanmak istediğiniz somuna göre doğru darbeli lokmayı bulun.
  2. Adım 2 - Yerleştirin. Darbeli lokmayı, lokma anahtara takılana kadar ('klik' sesiyle bitene kadar) deliğe kaydırın.
  3. Adım 3 - Lokma anahtarını kullanın.

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

6 noktalı soketler daha mı iyi?

Cevap: 12 noktalı soketlerin çoğu hafif onarım için uygun olduğu doğrudur, ancak ağır anahtar işleri altı noktalı soket gerektirir . Altı noktalı bir soketin inatçı bir tutturucudan kayması veya köşeleri yuvarlaması çok daha az olasıdır. İşte nedeni: (1) Altı noktalı soketlerin daha kalın duvarları vardır, bu nedenle uçma olasılıkları daha düşüktür.

Cırcırlı darbeli prizler kullanmak uygun mudur?

Kısa cevap, bazı küçük uyarılarla evet. Normal (non darbe) bir çıkrık kullanırken üzerinde burkan ne olduğuna bağlı olarak, bir darbe soket normal soket yerine kullanılabilir. Benzer şekilde, bir el mandalında bir darbeli soket kullanmak güvenlidir (tersi olmasa da).

Sığ veya derin darbe soketleri almalı mıyım?

Sığ küçük cıvata için iyi ve izin istiyorum, ama derin prizler bu zor ulaşılabilecek cıvata için kurtarıcı ve izin verir nereye fındık üzerinde daha iyi kavrama uzak kör bir cıvata / damızlık aşağı dişli olsun.

Darbe soketlerinin neden bir deliği var?

Darbeli Soketlerde Neden Delikler Vardır? Darbeli lokmalar, bir darbeli anahtar veya tabancanın neden olabileceği titreşimlere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar genellikle daha iyi bir mukavemete için krom, molibden yapılır ve uzak yuvasında yonga titreşimleri önlemek için kullanılırlar.

Tork anahtarı için özel soketlere mi ihtiyacınız var?

Ayrıca tıklama tipi İngiliz anahtarı olarak da adlandırılır. Tüm tork anahtarları , bir soket takabileceğiniz kare bir tahrik ile birlikte gelir. Bir tork anahtarı satın aldığınızda Normalde bir soket almazsınız. Bir soket olmadan kullanamaz.

Darbeli anahtarda krom soket kullanabilir miyim?

Cevap: Evet, bir darbeli anahtarda veya darbeli tabancada krom soketlerin kullanılması , anahtarın örs kafasına zarar verebilir. Krom prizler çok zor ve etkiledi edilirken vermek ya çözgü yok olmasıdır.

Neden darbeli anahtar olarak adlandırılıyor?

Darbeli anahtar (aynı zamanda çarpma tertibatı, darbe tabancası , hava anahtarı , hava tabancası , çıngıraklı tabanca , tork tabancası , rüzgar tabancası olarak da bilinir ), enerji depolayarak kullanıcı tarafından minimum eforla yüksek tork çıkışı sağlamak üzere tasarlanmış bir lokma anahtar elektrikli alettir. dönen bir kütlede, daha sonra aniden çıkış miline iletir.

Bir darbede neden krom prizler kullanmamalısınız?

Sıradan krom prizler darbeli çalışmayı kaldıramaz ve stres altında çatlayabilir veya parçalanabilir. Darbe -rated çünkü prizler onlar yuvarlak üzerinde cıvata ve somun başları olasılıkları azalır, yerine 12 altı puan var.

Soket boyutları nedir?

Dört yaygın soket boyutu vardır : 1/4 inç (0,6 santimetre), 3/8 inç (0,9 santimetre), 1/2 inç (1,3 santimetre) ve 3/4 inç (1,9 santimetre). 1/4 inç (0,6 santimetre) ile başlayan ve her on altı inçte bir (0,16 santimetre) artan ara boyutlar da mevcuttur.

Standart soketlerin sırası nedir?

Altı Noktalı Standart Soketler (5/16, 11/32, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4, 13/16) Altı Noktalı Metrik Soketler ( 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21) Altı Nokta Metrik Derin Soketler (8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19) Hex Bit Standart Soketler (5/32, 3/16, 7/32, 1/4, 5/16, 3/8)

Elektrikli darbeli anahtar için darbeli soketlere ihtiyacım var mı?

Evet, HERHANGİ bir darbeli anahtar üzerinde darbeli soket kullanmanız gerekir . Elektrik veya hava farketmez.

3/8 cırcır ne kadar tork işleyebilir?

boyutuna bağlı olarak, 130 foot-pound tork , 3/8 , en az 3/4" / 19mm'de kapasite dahilindedir.

1/2 sürücü ne kadar tork alabilir?

150 ft-lbs , genellikle 3/8" bir sürücüyü kırar ve yaklaşık 300 ft-lbs , 1/2 " bir sürücüyü kırar. Bunlar, kısmen içi boş olan ve soketi tutmak için kafa boşluğunda küçük bir bilyeye sahip olan normal kesici çubuklar üzerindedir. SOLID 1/2 " ısıl işlem görmüş darbe dereceli tahrik örsü yaklaşık 1200 ft-lbs'ye kadar çıkacaktır .

Geçmeli prizler nelerden yapılmıştır?

Tüm Geçmeli mandallar alaşımlı çelikten yapılmıştır ve hassas işlenmiş dişliler, yaylar ve mandallara sahiptir. Soketler , %20'ye kadar daha fazla tork ve daha az kayma için Flank Drive® gibi özel avantajlara sahiptir.

Geçmeli darbeli prizler nelerden yapılmıştır?

Özel alaşımlı çelik karışımı sayesinde soket hizmet ömrü uzar. El soketlerinden daha düşük ısıl işlem sertliği, bu darbeli soketlerin , pnömatik ve elektrikli darbeli anahtarların tekrarlanan döngü yüklerine dayanacak şekilde üretildiği anlamına gelir.

Darbe soketleri ne için?

Darbeli lokmalar , elektrikli darbeli anahtarlar veya bazen adlandırıldığı gibi 'sürücüler' ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Darbeli anahtar ve darbeli lokma kombinasyonu, bir bağlantı elemanının kafasına manuel bir anahtarla elde edilenden daha fazla tork sağlayabilir.

GRAY pnömatik aletler iyi mi?

Gri pnömatik çok iyi MATCO olabilir / araçları geçmeli. Geçmeli aletler gibi göründüklerini ve Çin soketlerinden ÇOK daha kaliteli olduklarını biliyorum. Alet dükkanı işleten bir arkadaşım var ve o markayı satıyor. Çok nadiren geri döner ve geldiğinde KESİNLİKLE suistimal edilir.