Hawaii'de yaşamanın dezavantajları nelerdir?

Sordu: Ioritz Gheorghe | Son Güncelleme: 2 Nisan 2020
Kategori: spor sörfü ve bodyboarding
4.3/5 (251 Görüntüleme. 17 Oy)
Hawaii'de Yaşamanın Eksileri Listesi
 • Hawaii'de yaşarken göz önünde bulundurulması gereken lav akıntıları vardır.
 • Hawaii'deki bazı yerler çok yağmur alır.
 • Hawaii'de yaşamanın maliyeti diğer eyaletlerin çoğundan önemli ölçüde daha yüksektir.
 • Otoyoldaki trafik, bazı adalarda kabustan başka bir şey değildir.

Bunu göz önünde bulundurarak, Hawaii'de yaşamanın dezavantajları nelerdir?

Hawaii'de yaşamanın dokuz dezavantajı:

 • H-1 Trafik Saat 17.00'de Batıya Gidiyor.
 • Bitmeyen Demiryolu Projesi.
 • Plaj Günleri Her Gün Oluşmaz.
 • Ekstra Ücretler "Sadece Hawaii'de Olduğumuz İçin"
 • Korkunç İnternet Ve Telefon Hizmeti.
 • Kaka'ako Boyunca Evsiz Çadır Hatları.
 • Anakara Restoran eksikliği.

Hawaii'de yaşamaya değer mi diye de sorulabilir. Hawaii'ye taşınmak hayatınızın en pahalı hareketi olabilir. Hawaii'de yaşayan pahalı olduğunu söz ettik, ama onun değerinde sadece Hawaii'ye kendinizi ve eşyalarını almak da pahalı olabilir kaydetti. Kendiniz ve birlikte hareket ettiğiniz insanlar için uçak bileti almanız gerekecek.

Ayrıca şunu da bilmek gerekir ki, Hawaii'ye taşınmak neden kötü bir fikirdir?

Neden #7 Hawaii'ye taşınmamalısınız : Daha az seçenek, daha az rekabet, daha kötü hizmet, daha yüksek fiyatlar. Hawaii'nin caydırıcı özellikleri nedeniyle, küçük, kapalı pazarımızda herhangi bir şey için daha az rekabet var. Daha az rekabet tüketiciler için neredeyse her zaman kötüdür ve burada sadece yüksek fiyatlardan çok daha fazlası için geçerlidir.

Yaşamak için en güvenli Hawaii adası hangisidir?

Hawaii'de Yaşanacak En Güvenli ve En Huzurlu 10 Yer

 • Makaweli, Kauai. Dave Seidman/Flickr.
 • Kalaupapa, Molokai. Warren Antiola/Flickr.
 • Schofield Kışlası, Oahu. ABD Pasifik Komutanlığı/Flickr.
 • Hanalei, Kauai. Ik T/Flickr.
 • Kilauea, Kauai.
 • Laupahoehoe, Büyük Ada.
 • Haleiwa, Oahu.
 • Mililani Kasabası, Oahu.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Hawaii'de bir ev satın almaya değer mi?

Evet, Hawaii'de bir ev satın almak iyi bir fikirdir . Hawaii'de aile ile mutlu bir hayat yaşamak için birçok güzel yer var. Oahu, Hawaii'nin en kalabalık şehirlerinden biridir.

Hawaii'de yaşamak tehlikeli mi?

Bu, nispeten küçük bir alanda yaşayan çok sayıda insan demektir. Ada genel olarak son derece güvenlidir ve adada yaşamak için farklı alan ve bölgelerin tamamı güvenlidir. Ada şu anda yılda yaklaşık 9,3 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Bu, benim görüşüme göre, o zaman çevrede gördüğünüz sıkıntıların sakinlerinden daha fazlasına neden olabilir.

Hawaii'de yaşamanın avantajları nelerdir?

Hawaii'nin yaşam kalitesi, eyaletin iklim, sağlık, eğlence ve kültürel fırsatlarının avantajlarını yansıtıyor. Kriterler çevresel faktörleri, düşük suç insidansını, eğitim kalitesini ve uzun ömürlülüğü içerdiğinde Hawaii sürekli olarak yaşanacak en iyi eyaletlerden biri olarak derecelendirilir.

Hawaii'de bir ev inşa etmenin maliyeti nedir?

Hawaii'de bir ev inşa etmek, güvenli kaliteli malzemeler kullanan saygın lisanslı müteahhitlerle giderseniz, metrekare başına yaklaşık 180-250 dolara mal olur. İşi kendiniz yaparsanız, maliyeti yaklaşık 150 $/ft'ye kadar düşürebilirsiniz.

Hawaii'de yaşamak gerçekten nasıl bir şey?

Nedir o Hawaii'de yaşamak ister? Hawaii çok küçük bir eyalettir ve Oahu adası, yaklaşık 1 milyon insanın evi olarak adlandırdığı 'ana' adadır. Honolulu, geniş bir insan ve etnik köken yelpazesinden kültür, yemek ve sanat açısından arzu ettiğiniz HER ŞEYİ sunan yoğun bir şehirdir.

Hawaii'de AC var mı?

İklim, AC olmadan bile genellikle tolere edilebilir olduğundan, Hawaii'de AC'ye sahip olmamak (herkesin sahip olduğu FL'ye kıyasla) hiç de nadir değildir.

Hawaii'de nerede yaşamalıyım?

İşte Hawaii'de Yaşanacak En İyi 10 Yer… Ve Neden
 • En Yüksek Yaşanabilirlik – Doğu Honolulu. Chris James/Flickr.
 • En İyi Sahil Kasabası – Paia. Statik/Flickr.
 • En İyi Küçük Kasaba – Haleiwa.
 • En İyi Sörf Mekke – Hanalei.
 • Bir Aile Yetiştirmek İçin En İyi Şehir – Mililani Kasabası.
 • Emekli Olmak İçin En İyi Yer – Kailua-Kona.
 • Yaşanacak En Güvenli Yer – Makaweli.
 • Millennials için En İyi Şehir - Honolulu.

Neden Hawaii'de yaşamamalısın?

Daha yüksek yaşam maliyeti burada bitmiyor. Hawaii şu anda yiyeceğinin çoğunu ithal ettiğinden, bakkaliye ulusal ortalamadan yaklaşık %50 daha pahalı. Ve ABD'deki petrole en bağımlı eyalet olduğu için, kamu hizmetleri anakara sakinlerinin alışık olduğundan %70'e yakın.

Hawaii'ye taşınmanın en ucuz yolu nedir?

Hawaii'de Nasıl Ucuz Yaşanır?
 1. Ucuz Konut. Konumunuzu dikkatlice seçin.
 2. Bakkal ve Yemekler. Costco veya Sam's Club gibi büyük indirimli mağazalardan toplu olarak satın alarak yiyeceklerden tasarruf edin.
 3. Günlük yaşam. Mümkün olduğunda toplu taşıma araçlarını kullanın.
 4. Diğer Hususlar. Ne yazık ki, Hawaii'de ücretler tipik olarak diğer eyaletlerin çoğundan daha düşüktür.

Hangisi daha iyi Jamaika veya Hawaii?

Jamaika , Karayipler'deki en büyük ikinci adadır ve 4.244 mil kare ile ana Hawaii Adaları'nın herhangi birinden daha büyüktür. Bununla birlikte, Hawaii'ye gelen çoğu ziyaretçi, eyaleti bütünüyle keşfetmek yerine bir veya iki, belki de üç adaya yapışır.

Köpeğimle Hawaii'ye taşınabilir miyim?

Yasaya göre, Hawaii'ye gelen tüm evcil hayvanlar , evcil hayvan karantina programının gerekliliklerini karşılamalıdır. Not: 5 Günlük programa hak kazanan herhangi bir evcil hayvan, Doğrudan Havalimanı Serbest Bırakımına hak kazanır. Neden katı kurallar? Hawaii , ülkedeki kuduzdan arınmış tek eyalettir ve biz de öyle kalmasını istiyoruz.

Hawaii'de yılan var mı?

Kentsel efsanesi Hawaii'de hiç yılan var olmayan o var. Büyük miktarlarda çeşitli yılan türleri tanıtıldıysa, benzersiz çevre için bir tehdit oluşturabilir. Ada Kör yılan ve Sarı-göbekli deniz yılan Hawaii Adaları bulunan yılanların iki türdür.

Hawaii'de eyalet gelir vergisi var mı?

Hawaii Gelir Vergileri
Eyaletteki en önemli vergi kişisel gelir vergisidir . Hawai Adaları'nda yaşayan gelir sahipleri, gelir düzeylerine bağlı olarak %1,40 ile %11 arasında vergi oranları öderler.

Hawaii 2019'da bir galon süt ne kadar?

Oahu'da bir galon tam yağlı süt için bulduğumuz en yüksek fiyat, bir değer kartınız varsa, satışta 7,49 dolardan 8,99 dolardı. En ucuzu galon başına 4,99 dolara Costco'ydu .

Maui'deki köpekbalığı saldırısı neredeydi?

Bu, bu yıl oradaki altıncı köpekbalığı saldırısıydı . Yetkililer, 65 yaşındaki erkek kurbanın Cumartesi günü erken saatlerde Maui'deki Kaanapali Shores beldesi yakınlarında kıyıdan yaklaşık 60 metre açıkta yüzerken sıkıntı içinde görüldüğünü söyledi.

Hawaii'de rahat yaşamak için ne kadar paraya ihtiyacınız var?

Hawaii'de rahat yaşamak için, çalışmalar size '$ üzerinde 122.000 bir kuyruklu maaş ihtiyaç duyacaksınız olduğunu göstermektedir.

Hawaii'ye taşınmak için ne kadar paraya ihtiyacım var?

Hazır evde bir taşınma için, nerede yaşamak istediğinize bağlı olarak 600.000 ila 2 milyon arasında bir ödeme yapmayı bekleyin. Batı Oahu'daki ve Kuzey Sahili'ndeki evler daha az maliyetlidir, ancak kıta ABD'sindeki muadilleriyle karşılaştırıldığında hala ÇOK pahalıdır. Kiralamak istiyorsanız , 1 bdrm için yaklaşık 1.000 fiyatları bekleyin.